جولای 6, 2019 اداری کد 1007 مبل اداری

آشنایی با میز کانتر و گیشه و کاربردهای آن‌ها

همانطور که می‌دانید مبلمان اداری دارای اجزای متعددی می‌باشند که هر یک از آن‌ها در جایگاهی که مورد استفاده قرار می‌گیرند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند به‌گونه‌ای که در کنار کارایی منحصربه‌فردی که ارائه می‌دهند موجب زیبا بودن و شیک به نظر رسیدن محیط کاری اداره و یا شرکت شما می‌شوند. اما یکی دیگر از انواع مبلمان اداری که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشند و تاثیر چشم‌گیری در مشتریان هنگام ورود به دفتر و یا شرکت شما ایجاد می‌کنند، میز کانتر و گیشه می‌‌باشد. از آن‌جایی که از این نوع میزهای اداری در ورودی اماکن مختلف به‌ویژه اداره‌ها و شرکت‌ها استفاده می‌شود و جزء اولین مبلمان اداری هستند که ارباب رجوع‌ها و شرکاء آن‌ها را مشاهد می‌کنند طراحی و زیبایی آن‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. در ادامه این مقاله شما را با کاربردهای این نوع میزهای اداری بیشتر آشنا خواهیم کرد.

یک میز کار بیشتر از یک کارکرد دارد

میزهای کانتر مدرن “چهره” کسب و کار، اولین برداشت فیزیکی از برند یک شرکتو یک مکان کاربردی برای دیدار و راهنمایی مشتریان است. همانطور که مشتریان به یک کسب و کار وارد میشوند، میز پذیرشیک کانون اصلی مرکز آن شرکت بح ساب می آید و این که چگونه این کسب و کار به عموم ارائه میشود. میزهایکانتر مدرن باید به شکل عمومی در یکقسمت مهم شرکت و به آسانی در دسترس باشند.

نگاه کلییک میزکانتر مدرن بر اساس نوع تصویری است که می خواهیدبرای پروژه خود بسازید. مهم نیست که تصور شما چیست، برخی از جنبه های جهانی است که همه بازدیدکنندگان می توانند از آن لذتببرند. اول کیفیت، و احتمالا به طور گسترده ای در اینمیاناستفاده می شود. چگونگی ظاهر محل پذیرش، سبک و نوع مواد مورد استفاده در ساخت و ساز آن، برای ساخت اولین نوع تصور درست ضروری است. مشتریان به طور یکسان اغلب اولین انگیزه هاییک شرکت را بر اساس درجه حرفه ای نمایش داده شده توسط اولین ایستگاه کاری اصلی که با آنها روبرو می شوند، برآورده می کنند. یک میزکانترسازماندهی شده و به خوبی می تواند در مورد یک شرکت، شهرت و میزان حرفه ای بودنش انتظارات زیادی را به همراه داشته باشد.

یک میزکانتر در محل پذیرش متعادل و حرفه ای از مزایای نقاط قوت و ضعف هر اتاق که در آنها استفاده می کنید استفاده می کند. در فضاهای کوچک، میزکانتر مناسب می تواند توهم را نشان دهد که یک منطقه کوچکتر بزرگتر و استقبال می شود. آخرین نکته ای که شما می خواهید در  مشتریان خود به آن فکر کنید این است که کسب و کار شما به سمت پایین حرکت می کند

با هماهنگ کردن فضای کاری خود، انتقال تصویر که یک کسب و کار از نظر عموم مردم دیدن می کند و ترک یک ظاهر به یاد ماندنی اما حرفه ای، راهی مطمئن برای ترک یک احساس مثبت است و نوع روابطی را که منجر به کسب و کار بلند مدت می شود، پرورش می دهداهمیت دادن به مشتریان می تواند یک رمز موفقیت باشد.پس بیایید با آراستن شرکت  و محل کار خود برای مشتریان خودتان ارزش قائل شوید تا به این شکل بتوانید یک کسب و کار موفق را پیش بگیرید.

 

در کسب و کارهایی که شامل ایجاد روابط طولانی مدت با مشتریانمی باشد، یک میز نهاد سازماندهی شده یا ارزان قیمت، می تواند راهکارهایی را که یک شرکت شما را به عنوان یک مشتری اداره می کند، بیان کند.

 

کاربردهای میزهای کانتر و گیشه

نام دیگر میزهای کانتر و گیشه، میز پذیرش و همچنین میز منشی نیز می‌باشد. امروزه در تمامی دفاتر و شرکت‌ها استفاده و قرار دادن این نوع از میزهای اداری مانند سایر میزهای اداری مدیریت، مذاکره، کارمندی و کارشناسی جزء ملزومات است. توجه داشته باشید که این نوع از میزهای اداری دارای کاربردهای وسیعی هستند از این‌رو می‌توان نتیجه گرفت که استفاده از آن‌ها تنها به دفاتر و شرکت‌ها محدود نمی‌شود به‌گونه‌ای که از میز کانتر علاوه‌بر استفاده از در دفاتر و شرکت‌های مختلف در امکانی دیگر مانند بخش رزرواسیون هتل، بخش پذیرش بیمارستان‌ها، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و البته محیط‌های بانکی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از میز گیشه نیز علاوه بر استفاده از در برخی از دفاتر و شرکت‌ها در اماکنی مانند سازمان‌های هواپیمایی، دفاتر بورس، بانک‌ها و صرافی‌ها نیز استفاده می‌شود. مجموعه ساجیران انواع میزهای کانتر و گیشه را متناسب با کاربردهای متعددی که در اماکن مختلف دارند در مدل‌های گوناگون طراحی و تولید می‌کند که برای دیدن انواع مدل‌های میزهای کانتر و گیشه این مجموعه می‌توانید از وب‌سایت این مجموعه دیدن کنید و یا به صورت حضوری از انواع مبلمان اداری به ویژه میزهای کانتر و گیشه که برای قرارگیری در اماکن مختلف طراحی و تولید شده‌اند بازدید کنید و شاهد بهترین و باکیفیت‌ترین متریالی که در ساخت آن‌ها مورد استفاده قرار گرفته است باشید.

ویژگی‌های میزهای کانتر و گیشه

مجموعه ساجیران میزهای کانتر و گیشه خود را به‌گونه‌ای طراحی و تولید کرده است که از بهترین و باکیفیت‌ترین متریال در آن‌ها استفاده کرده است، که این متریال باکیفیت مانع از به‌وجود آمدن هرگونه خراشیدگی و خط‌خوردگی در این محصولات می‌شوند. علاوه‌بر این میزهای کانتر و گیشه مجموعه ساجیران در برابر انواع گرد‌و‌خاک دارای مقاومت بالایی می‌باشند. همانطور که اشاره کردیم تمامی اجزای مبلمان اداری که توسط مجموعه ساجیران طراحی و تولید شده‌اند دارای طراحی آرگونومیک می‌باشند، از جمله میزهای کانتر و گیشه این مجموعه نیز براساس طراحی آرگونومیک، طراحی و تولید شده‌اند از این‌رواز فضای کافی برای قرارگیری کیس و نصب کردن هرگونه تجهیزات مرتبط به صوت و تصویر و … برخوردار می‌باشند. مجموعه ساجیران علاوه‌بر اینکه دارای انواع مدل‌های میز کانتر و گیشه می‌باشد سفارشات مشتریان خود را در هر نوع مدل و رنگی طراحی و تولید می‌کند بنابراین اگر شما نیز مدل خاصی برای میز کانتر و گیشه خود مدنظر دارید و علاقه دارید که میز کانتر و یا گیشه شما دارای طراحی خاص و منحصربه‌فردی باشد می‌توانید سفارش طراحی و ساخت میز کانتر و یا گیشه مورد نظر خود را به مجموعه ساجیران بدهید و درنهایت یک میز کانتر و یا گیشه با یک طراحی خاص، آرگونومیک و کاملا شیک تحویل بگیرید.

تفاوت میز گیشه با میز کانتر

میز کانتر به‌گونه‌ای طراحی و تولید می‌گردد که فضای آن کاملا باز است اما طراحی میز گیشه اغلب به این شکل می‌باشد که دارای دیواره است از این‌رو بیشتر در محیط‌هایی که به جداسازی فضای بین مراجعه‌کننده با کارمند نیاز است از این نوع میز اداری استفاده می‌شود، علاوه‌بر این میزهای گیشه‌ای دارای قسمتی در مقابل کارمند برای استفاده ارباب‌رجوع جهت نوشتن می‌باشند. بنابراین میزهای کانتر و گیشه در طراحی و کاربردی که دارند کمی با یکدیگر متفاوت می‌باشند. اهمیت زیبایی طراحی و ساخت در این دو میز تأثیر به سزایی در محیط کار و شرکتتان می تواند داشته باشد.پس در انتخاب این نوع میز اداری باید با دقت عمل کنیم.

نکاتی در زمینه انتخاب مناسب میزهای کانتر و گیشه

 

جالب است بدانید نوع کسب‌و‌کاری که دارید در انتخاب مناسب میز کانتر و یا گیشه موثر است. چراکه ممکن است نوع کسب‌و‌کار شما به‌گونه‌ای باشد که تعداد ارباب‌رجوع‌های شما کم و یا زیاد باشد. اما درصورتی که تعداد مراجعه‌کنندگان به دفتر و یا شرکت شما زیاد باشد و مراجعه‌کنندگان مجبور باشند فرم‌های زیادی را در دفتر و یا شرکت شما تکمیل کنند باید ارتفاع میز کانتر و یا گیشه شما کم باشد، دارای فضای کافی برای قرار دادن اسناد و مدارک ارباب‌رجوع و تکمیل کردن فرم‌ها توسط او باشد و علاوه‌بر این باید زاویه دید کارکنان و یا کارمندان شما متناسب با مشتریانی که پشت میز نشسته‌اند و یا مانیتوری که در مقابل آن‌ها قرار دارد باشد. از این‌رو هنگام انتخاب و خرید میز کانتر و یا گیشه باید به چنین نکاتی توجه داشته باشید. اهمیت این نوع میزها در محیط های کاری پر رفت و آمد بسیار زیاد است. بنابراین با انتخاب میزهای کانتر و گیشه زیبا فضایی خاص و منحصر به فرد را در محیط کاری خود خلق کنیم.به مرور زمان میتوانید تأثیر این زیبایی ها را در کارتان احساس کنید.

 

اگر سرعت عمل و انعطاف‌پذیری کارمندانتان برای شما از اهمیت بالایی برخودار می‌باشد باید به طراحی آرگونومیک میز کانتر و گیشه‌ای که قصد انتخاب و خرید آن را دارید توجه کافی داشته باشید. تمامی مبلمان اداری به ویژه انواع میزهای کانتر و گیشه مجموعه ساجیران براساس طراحی آرگونومیک ساخته شده‌اند از این‌رو با انتخاب میز کانتر و یا گیشه خود از این مجموعه بهترین و مناسب‌ترین گزینه را خریداری کنید. شما با انتخاب میزهای کانتر و گیشه شرکت ساجیران آرامش را به کارکنان خود هدیه دهید و کارایی  آنها را بالا ببرید .

شرکت ساجیران این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم کرده است که به صورت حضوری از انواع مبلمان اداری به‌ویژه میزهای کانتر و گیشه بازدید کنند تا بتوانند با لمس آن‌ها بهترین و مناسب‌ترین متریالی که در آن‌ها استفاده شده است را به‌خوبی احساس کنند و براساس معیارهای راحتی، استحکام، طراحی آرگونومیک و زیبایی منحصربه‌فرد که در تمامی محصولات این شرکت وجود دارد، بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشند. از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید مبلمان اداری به این مجموعه بیاید و از تمامی محصولات برتر، در سبک‌ها و طراحی‌های گوناگون و منحصر‌به‌فرد دیدن کنید تا بتوانید با صرف هزینه مقرون‌به‌صرفه بهترین و شیک‌ترین مبلمان اداری را انتخاب کنید. با خرید محصولات ساجیران می‌توانید اتاق کار منحصربه‌فردی برای خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
نیاز به راهنمایی دارید؟
سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟