مارس 17, 2021 انتخاب میز اتاق کنفرانس

راهنمای انتخاب میز اتاق کنفرانس

میز­های اداری در انواع ، سایز­ ، جنس و رنگ­های متنوع تولید می­شوند. برای انتخاب موردی که بهترین گزینه برای نیاز ما باشد باید نکاتی را رعایت کنیم تا راهنمای انتخاب میز اتاق کنفرانس برای خرید ما باشد . در زیر به نکات بیشتری اشاره خواهیم کرد که باید در هنگام خرید رعایت شوند .

بر طبق آمار مدیران ۳۵ الی ۴۰ درصد از زمان کاری خود را در اتاق کنفرانس می­گذرانند. از آنجا که جلسات مهمی در این اتاق برگزار می­شوند ظاهر و نحوه طراحی در آن اهمیت فراوانی دارد . علاوه بر این ، اتاق­های کنفرانس به ایجاد یک فضای حرفه­ای در هنگام تعامل با مشتری کمک می­کنند. از این­رو یک اتاق کنفرانس با طراحی مناسب می تواند تاثیر به سزایی در نتیجه جلسات داشته باشد .

شاید اولین چیزی که در هنگام ورود به این اتاق به چشم می­آید ، میز اتاق کنفرانس است در واقع عنصر اصلی اتاق محل مذاکره شما با شرکای تجاری میز کنفرانس است. پس یک ظاهر زیبا و طراحی مناسب اولین نکته­ای است که باید رعایت شود .

کنفرانس
میز اداری

ویژگیهای مهم انتخاب میز اتاق کنفرانس

 تناسب بین ابعاد اتاق و میز کنفرانس را رعایت کنید

اولین موردی که باید به آن فکر کنید ، اندازه اتاق شما است. اطمینان حاصل کنید که فضای کافی در اطراف میز وجود دارد تا افراد به راحتی بتوانند به تمام قسمت های اتاق دسترسی داشته باشند و هنگام نشست و برخواست دچار مشکل نشوند. درها و پنجره­های اتاق را به خاطر داشته باشید و مطمئن شوید که به راحتی در دسترس هستند.

تعداد افراد حاضر در اتاق کنفرانس را در ذهن داشته باشید

در مرحله بعدی باید ظرفیت اتاق را تعیین کنید تا تعداد صندلی های مورد نیاز مشخص شود. حتی ممکن است بخواهید به این فکر کنید که چه نوع صندلی­ یا مبلمان اداری برای اتاق کنفرانس مناسب است . رعایت این نکته به شما کمک می­کند تعداد صندلی های اطراف میزتان متناسب و به اندازه باشد . البته به یاد داشته باشید که فضای کافی و مناسب برای اینکه کارمندان و مشتریان دست خود را به راحتی و بدون مزاحمت برای یکدیگر روی میز قرار دهند ، وجود داشته باشد .

 طراحی زیبا و کاربردی برای میز کنفرانس انتخاب کنید

از آن­جا که میز کنفرانس اولین چیزی است که در هنگام ورود به اتاق جلسات خود مشاهده می­کنید ، زیبایی طراحی و شکل آن تاثیر فراوانی بر ظاهر کل اتاق دارد . میز­های کنفرانس در هر شکلی مانند دایره ، مستطیل ، بیضی و … موجود هستند. در انتخاب نوع شکل و طرح همواره باید تناسب بین میز و سایر لوازم اداری و هم­چنین پلان اتاق مورد نظر رعایت شود .

 تناسب بین رنگ و جنس میز را با سایر اجزا اتاق کنفرانس رعایت کنید

روانشناسی رنگ­ها ثابت کرده است که هر رنگ تاثیر متفاوتی در تصمیم گیری افراد دارند ، این امر در دنیا کسب و کار و برند­ها از اهمیت بالایی برخوردار است . انتخاب جنس و رنگ میز و مبلمان اداری ، با توجه به محیط اتاق ، کاربری آن ، تناسب آن با سایر لوازم و حتی سلیقه شخصی شما می­تواند متفاوت باشد .

نسبت به بودجه انتخاب کنید

شاید هزینه ­ای که قرار است پرداخت شود تاثیرگذارترین معیار برای انتخاب هر کالا یا خدمات باشد ، پس به یاد داشته باشید که میز کنفرانسی که قصد خریدش را دارید با بودجه شما متناسب باشد.

برای خرید همیشه گزینه­ های متنوعی با دامنه­های مختلف قیمت در دسترس است. قیمت­ها با توجه به اندازه ، جنس ، امکانات و حتی رنگ میز تعیین می­شود . برای مثال میزی با پایه­ های چرخدار به نسبت گران­تر از یک میز معمولی است.

کلام آخر

در دنیا کسب و کار امروز ظاهر یک برند اهمیت فراونی برای مشتری دارد . ظاهر زیبا و آراسته افراد بیشتری را جذب خواهد کرد و به گسترش کسب و کارها کمک فراوانی می­کند . شکل ، طرحی زیبا و کاربردی و حتی رنگ باید متناسب با محیط و زمینه فعالیت آن برند باشد .

از آن­جا که میزهای اتاق کنفرانس ، مبلمان اداری ، پارتیشن اداری و … نیز جز مهمی از محیط حساب می­شوند باید دقت فراوانی در طراحی و نحوه انتخاب آن به کار برد .

این که اتاق کنفرانس گاه به گاه برای یک جلسه ناهار استفاده می­شود یا برای بستن معامله با یک مشتری بزرگ ، تفاوتی ندارد در هر صورت یک اتاق کنفرانس عالی ، سرمایه ­ای برای هر تجارت است و انتخاب میزی مناسب برای آن امری مهم .

اگر در زمینه خرید میزهای کنفرانس ، پارتیشن­های اداری و مبلمان اداری ،  نیاز به اطلاعات بیشتر و یا مشاوره دارید ، با ما در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
نیاز به راهنمایی دارید؟
سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟