گالری ما

اطلاعات تماس

بهینه سازی فضای دفتر کار با پارتیشن بندی

بهینه سازی فضای دفترکار با پارتیشن بندی موجب می شود که دفتر محل کار خود را به یک مکان شخصی و محرمانه تبدیل کنید. کار در فضای باز چند سال پیش بسیار محبوب بود، اما کار در یک فضای مشترک دارای معایبی است، پیامدهای آلودگی صوتی، مشکل در تمرکز ، استرس ، شخصی سازی فضا از نمونه معایب فضای کاری مشترک است.

پارتیشن یک تقسیم کننده فضای متحرک  است که راه حل ایده آل برای فضاهای کوچک و تزئین اتاق است. آنها می توانند در اشکال مختلفی همانند کشویی باشند. پارتیشن ها در تمامی فضاها  آشپزخانه ، دفتر ، اتاق خواب اصلی ، حمام استودیویی و غیره. کاربرد دارند. در این مقاله قصد داریم در مورد پارتیشن اداری صحبت کنیم.

چرا ما از پارتیشن متحرک در ادارات استفاده می کنیم؟

همانطور که می دانید پارتیشن یک دیوار متحرک است که از آن در دفاتر یا در کارگاه های فضای باز بسیار استفاده می شود. این دیوارهای سبک دو اتاق را از هم جدا می کنند که موجب بهینه سازی فضای دفترکار با پارتیشن بندی می شود.

چه نوع پارتیشن هایی در ادارات استفاده می شود؟

چون که قرار است بهینه سازی فضای دفترکار با پارتیشن بندی صورت گیرد در نتیجه نوع آن نیز مهم خواهد بود. باید نوع پارتیشن خود را بر اساس شفافیت و انزوا مورد نظر خود انتخاب کنید. چندین نوع پارتیشن قابل جابجایی شیشه ای، چوبی، مات و غیره وجود دارد که برای هدف های خاصی استفاده می شوند.

پارتیشن های چوبی

پارتیشن های چوبی که برای هر محیط کاری مناسب هستند ، می توانند برای ایجاد ظاهری سنتی تر به دفتر مورد استفاده قرار گیرند ، در حالی که حس گرما را نیز ایجاد می کنند. سالهاست که در صنعت مبلمان اداری از محبوبیت زیادی برخوردارند زیرا به راحتی در دسترس هستند و ظاهری طبیعی را ارائه می دهند. در یک سالن زیبایی و یا یک مطب پزشکی معمولا از نوع چوبی برای تقسیم بندی فضا و ایجاد فضای خصوصی تر استفاده می شود.

اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای یکی از با دوام ترین سیستم های پارتیشن موجود هستند ، در حالی که انعطاف پذیری بالایی برای نصب ، جداسازی و جابجایی در صورت نیاز ارائه می دهند. به همین دلیل پارتیشن های شیشه ای محصولی عالی برای زیبا سازی فضای اداری شما بدون صرف هزینه است. برخلاف بسیاری از سیستم های پارتیشن بندی دیگر ، لعاب را می توان همانطور که می خواهید طراحی کرد.

ما معتقدیم که پارتیشن های شیشه ای بهترین انتخاب برای دفاتر مدرن است. این یک روند قوی است که شرکت ها عناصر شیشه ای بیشتری را در فضاهای کاری خود به منظور ایجاد مدرنیته وارد کنند.

یکی از مزایای بزرگ پارتیشن های شیشه ای توانایی آنها در استفاده بهینه از نور طبیعی است. هیچ کس نمی خواهد در یک محیط تاریک و کسل کننده کار کند . شما می توانید با استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای فضای کار خود را به مکانی روشن تر و پرانرژی تبدیل کنید.

مزایای بهینه سازی فضای دفترکار با پارتیشن بندی

ارزش پول

شکی نیست که پارتیشن های متحرک بسیار مقرون به صرفه تر از تلاش برای تقسیم یک دفتر با استفاده از دیوارهای محکم و دائمی هستند. بسته به سطح کیفیت و طراحی که از پارتیشن اداری خود انتظار دارید ، آنها می توانند یک سرمایه گذاری نسبتاً ارزان باشند ، اما می توانند بهره وری و کارایی تیم ها را کاملاً تغییر دهند.

راحتی در استفاده با بهینه سازی فضای دفترکار با پارتیشن بندی

چه کسی می خواهد متعهد شود که دیوار جدا کننده ای محکم در مرکز دفتر بسازد و آن را در آینده قابل پیش بینی به نصف تقسیم کند؟

مشاغل مدام در حال تغییر هستند ؛ نحوه کار آنها ، تعداد کارکنان و اندازه بخش ها در هر زمان ممکن است تغییر کند. با استفاده از پارتیشن های اداری ، این انعطاف پذیری را دارید که می توانید آنها را به سرعت نصب کرده و هر زمان که بخواهید حذف و یا جابجا کنید .

حریم خصوصی با بهینه سازی فضای دفترکار با پارتیشن بندی

یکی از عوامل اصلی تأثیرگذار برای شرکت هایی که در سیستم های پارتیشن سرمایه گذاری می کنند ، توانایی جداسازی بیشتر فضاهای خصوصی است. همه ما می دانیم که تلاش برای تعیین مکان خصوصی برای جلسه ای که نمی خواهید صدای شما شنیده شود ، چگونه است. با امکان به دست آوردن پارتیشن های اداری عایق صوتی موقت یا دائمی در حال حاضر ، این دیگر مشکلی نیست.

زیبایی شناسی در بهینه سازی فضای دفترکار با پارتیشن بندی

باور کنید یا نه ، پارتیشن های اداری را می توان یکی از شیک ترین قسمت های یک دفتر دانست. با وجود سبک ها ، طرح ها و متریال های مختلف برای انتخاب ، می توانید از آنها برای تکمیل یا حتی افزایش چیدمان دفتر خود استفاده کنید.

نتیجه گیری :

امروزه بهینه سازی فضای دفترکار با پارتیشن بندی تبدیل به راهی عالی برای ارائه حریم خصوصی به کارکنان در یک دفتر پر سر و صدا و باز شده است. این پارتیشن ها که معمولاً با مواد مات ساخته می شوند ، می توانند مانع ورود بیشتر نور به محیط کار شوند .

امتیاز شما به این مقاله

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.