گالری ما

اطلاعات تماس

Sandali edari

خرید صندلی اداری برای افراد چاق و افرادی که اضافه وزن دارند نیز می بایست از نوع طراحی و همچنین به جهت کیفیت مورد توجه قرار گیرد.

به طور پیش فرض صندلی های اداری که ارائه می دهیم برای افرادی با وزن 120 کیلوگرم یا کمتر مناسب هستند. با این حال ، برای تأمین نیازهای همه ، ما مدل هایی مناسب برای افراد چاق تا 150 کیلوگرم ارائه می دهیم.

 مطالب بیشتر : پارتیشن اداری

صندلی هایی متناسب با نیازهای شما

صندلی هایی متناسب با نیازهای شما

خرید صندلی اداری برای افراد چاق – ما ساعت های زیادی را روی صندلی های اداری خود می گذرانیم، مهم این است که صندلی کار شما متناسب با نوع بدن شما باشد. در بخش محصولات ما، همه ابعاد را مشخص می کنیم تا بتوانید مطمئن شوید که صندلی، تکیه گاه و بازوهایی متناسب با نیاز شما دارند. علاوه بر این ابعاد ، مهم است که بالابر، بالشتک و پایه برای یک فرد با اضافه وزن طراحی شود.

خرید صندلی اداری مناسب برای افراد چاقخرید صندلی اداری مناسب برای افراد چاق

خرید صندلی اداری برای افراد چاق – خیلی اوقات افراد دارای اضافه وزن می بینند که صندلی اداری خود در مکان های بسیار مشخصی شکسته اند. بالابر که به خودی خود پایین می آید، بالشتک صندلی که آویزان می شود، تکیه گاه پشتی و نشیمن گاه و صندلی های راحتی که می شکند. مهم این است که از ابتدا روی یک صندلی مقاوم تر و متناسب با نیازهای خود سرمایه گذاری کنید.

چگونه برای افراد چاق صندلی چرخدار انتخاب کنیم؟

چگونه برای افراد چاق صندلی چرخدار انتخاب کنیم؟

خرید صندلی اداری برای افراد چاق – مهم است که صندلی خود را با توجه به ابعاد انتخاب کنید. با این حال ، شما باید بررسی کنید که صندلی به خوبی طراحی شده است تا وزن خاصی را تحمل کند. سیلندر باید تقویت شود ، صندلی باید از چگالی بالایی برخوردار باشد ، بازوها باید جامد شوند. علاوه بر این ، برخی از محصولات از نظر ماهیت بسیار مقاوم هستند و دارای پایه قابل توجهی هستند.

صندلی های مقاوم و با دوام را انتخاب کنید

صندلی های مقاوم و با دوام را انتخاب کنید

مهمترین مورد در  خرید صندلی اداری برای افراد چاق همین مورد است که ، صندلی های به اصطلاح “کلاسیک” برای تحمل حدود 120 کیلوگرم طراحی شده اند. فراتر از این وزن ، باید عناصر خاصی را در نظر گرفت تا مدلی را پیدا کنید که راحتی و عملی را ترکیب کند و با نوع بدن شما سازگار باشد. اولین معیار اساسی سرمایه گذاری در یک صندلی با کیفیت است که سالها برای شما دوام خواهد آورد. صندلی شما باید محکم باشد تا بتواند بار بیشتری را تحمل کند. از این رو عناصری که باید به آنها نگاه کرد ، در ابتدا مواد مبلمان و تراکم و کیفیت است.

صندلی فلزی برای افراد چاقصندلی فلزی برای افراد چاق

خرید صندلی اداری برای افراد چاق – فلز یکی از محکم ترین مواد است. این یکی از پرکاربردترین مواد در ساخت مبلمان است. در میان انواع مختلف فلز ، فولاد را پیدا می کنیم که سخت ترین و محکم ترین است. همراه با فولاد ضد زنگ ، مقاومت آن حتی بیشتر است. آهن نیز ماده ای بسیار محکم است که می تواند بارهای سنگین را تحمل کند. اگر به دنبال یک صندلی محکم هستید که با گذشت زمان دوام داشته باشد ، پس ما صندلی با قاب فلزی را بسیار توصیه می کنیم!

صندلی چوبیصندلی چوبی

یکی دیگر از مواد بسیار مقاوم در خرید صندلی اداری برای افراد چاق، چوب است. این ماده با دوام و مقاومت ناپذیر آن مشخص می شود. چوب در واقع تضمین کننده مقاومت است و به طور کلی سالها بدون مشکل عبور می کند. با این حال مراقب باشید که مدل های چوبی با کیفیت را انتخاب کنید. بعضی از محصولات با گذشت زمان شکننده می شوند و ممکن است بازی بر روی ساختار ظاهر شود. بنابراین ، چوب جامد را ترجیح دهید و از سرمایه گذاری در یک صندلی با کیفیت دریغ نکنید تا بتواند چندین سال شما را همراهی کند.

 

تراکم و کیفیت صندلی نیز عواملی هستند که باید در زمان خرید صندلی اداری برای افراد چاق در نظر گرفته شوند. لازم است یک بالشتک با کیفیت انتخاب کنید که با گذشت زمان آویزان نشود. بنابراین روی مدل هایی که کف سفت و چگالی حداقل 20 کیلوگرم در متر مکعب دارند ، تمرکز کنید. چرا که ممکن است بالشتک صاف شود و راحتی شما کاهش یابد. به منظور عدم احساس ساختار صندلی پس از چندین بار استفاده، انواع خاصی از کف ترجیح داده می شود. فوم پلی اورتان انعطاف پذیرتر از فوم پلی استر می باشد، دومی مقاومت بیشتری دارد زیرا مواد جامد بیشتری دارد. بنابراین ترجیح داده خواهد شد. ایده آل برای افراد چاق این است که سرمایه گذاری در زمان خرید یک صندلی با کف HR (انعطاف پذیری بالا) است که مطمئناً گران تر اما راحت تر خواهد بود.

نتیجه :

افراد دارای اضافه وزن نباید از راحتی صندلی خود غافل شوند. روکش صندلی و پشتی بسیار مهم است زیرا به طور کلی از بدن پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد بدون اینکه ساختار صندلی را احساس کنید ، در حالت نشسته بیشتر بمانید.

امتیاز شما به این مقاله

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *