گالری ما

اطلاعات تماس

onference chair P500 s

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در زمان تهیه صندلی کنفرانس باید به آن دقت داشته باشید اندازه آن است و این که چه تعداد از صندلی‌های اداری کنفرانس فضای شما را پر می‌کند مي تواند يك عامل بسيار مهمي باشد كه نبايد آن را ناديده بگيريد. اندازه و تعداد صندلی‌های کنفرانس را باید طوری در نظر بگیرید که رفت و آمد و بلند شدن و نشستن افراد را در حین کنفرانس سخت نکند و افراد بتوانند در كنفرانس حركت داشته باشند.شما بايد صندلي ها را به گونه اي مرتب كنيد كه سمينار بدون هيچ اختلالي جريان داشته باشد. هماهنگي شكل و طرح صندلي مهم بوده و در نهايت رنگ صندلي نيز فضاي سمينار شما را جذاب تر خواهد كرد.

مهم‌ترین ویژگی‌ صندلی‌های کنفرانس راحت بودن آنهاست. صندلی‌های کنفرانس اگر بر اساس ارگونومی ساخته شوند، از تمام استانداردهای لازم برخوردار خواهند بود. بهتر است خیلی خشک نباشند تا بدن روی آنها به شکلی راحت قرار بگیرد. خیلی هم نرم نباشد که افراد هنگامي كه روي آن مي نشينند،  خواب آلوده نشده و از كنفرانس بهره اي نبرند.

دسته برای صندلی‌ کنفرانس باعث زيباتر شدن آن ها مي شود و هم افراد می‌توانند با گذاشتن آرنج خود روی آنها احساس بهتري داشته باشند. روکش‌ آنها باید از جنسی باشد که موجب سر خوردن افراد نشود و همچنین از تعریق آنها جلوگیری کند و براحتي تميز شده و براي استفاده بعدي آماده باشند.

وقتی ارتفاع صندلی قابل تنظیم است، فرد به راحتی آن را متناسب با خود تغییر می‌دهد تا بتواند به راحتی به وسایل روی میز دسترسی پیدا کند. وزن صندلی‌ها هم نباید خیلی سنگین باشد که افراد را در زمان بلند شدن و نشستن اذیت نکند.

صندلی کنفرانس، پایه های یک تکه و فلزی دارد که به راحتی به زیر میز کنفرانس رفته و بسیار راحت و آسوده هستند، اما بدلیل راحتی، زیبایی، دوام و اثر مطلوب در محیط، مي توان از آن ها بعنوان صندلی انتظار نیز استفاده کرد. در اماکنی که نیاز به صندلی هایی راحت تر و شیک تر باشد، اين نوع صندلي ها لازم هستند و شما مي توانيد راحتي كاربران را تامين كنيد.

امروزه تهیه صندلی کارآمد و مناسب برای سالن های کنفرانس و جلسات، یکی از دغدغه‌های مدیران شرکت‌ها و مجموعه‌های اداری است و با وجود مدل‌ها و کاربرد‌های متنوع  صندلی کنفرانس، این انتخاب کمی دشوار شده و مديران بايد صندلي هاي راحتي را براي كاربران و سمينارها انتخاب كنند. انتخاب مناسب برای افرادی از قبیل سرمایه‌داران مجموعه که می‌خواهند در جلسات و کنفرانس‌های شما شرکت نمایند،باعث خواهد شد تا آرامش و راحتی بيشتري را احساس كنند.

قیمت صندلی کنفرانس نیز با توجه به جنس و مدل آن متغییر است که با توجه به ویژگی های مد نظر شما می‌توانید صندلي مورد نظر خود را از بين هزاران نوع مختلف، انتخاب كرده و خريداري نماييد.

 

زيبايي صندلي هاي كنفرانس در عين راحتي

سالن کنفرانس و جلسات شما علاوه بر راحتی و احساس آرامشی که باید به مهمانان شما انتقال دهد، می‌بایست از ظاهر زیبا و با پرستیژی نیز برخوردار باشد تا بتواند اعتبار و پرستيژ مجموعه شما را نشان دهد. به این دلیل است که این نوع از صندلی کنفرانس ها بسيار مهم هستندکه علاوه بر راحتی و کیفیت به زیبایی نیز اهمیت می‌دهید. زمانی که دفتر کنفرانس شما زیبا و چشمگیر باشد كمتر خسته مي شويد و می‌توانيد با انرژی بیشتر روي كار خود متمركز شده و دستاوردهای بیشتری از مذاکرات خود داشته باشيد و تجارت موفقي را رقم بزنيد.

تميز و مرتب بودن صندلي كنفرانس به اعتبار شركت شما خواهد افزود بنابراين بعد از هر بار استفاده، آن ها را براي استفاده بعدي تميز و مرتب نگه داريد.

صندلی کنفرانس جزء مهمی از سالن های کنفرانس است و افراد و شرکت کنندگان در کنفرانس با اين نوع صندلي به آرامش مي رسند. صندلی کنفرانس در ابعاد و مدل های مختلف تولید می شود و هر کدام دارای قابلیت هاي متفاوتي بوده و برای محل هایی متفاوت کارایی دارد. همواره صندلی کنفرانس را متناسب با طراحی سالن و متناسب با تعداد افراد و همچنین هماهنگ با طرح میز کنفرانس انتخاب کنید. صندلی کنفرانس در کنار یک میز کنفرانس زیبایی محصور کننده اي را به اتاق کنفرانس شما مي دهد و مراجعه کنندگان را تحت تاثیر قرار دهد.

صندلي كنفرانس روي احساسات مشتريان و شركاي تجاري شما نقش به سزايي دارند. مشتريان شما روي اين چنين صندلي هايي قراردادهايي را منعقد مي كنند. صندلي ها بايد راحت بوده و پرستيژ شما را منعكس كنند.

شما بايد به هنگام انتخاب صندلي به سوالات زير پاسخ دهيد:

سبک اتاق کنفرانس شما چیست؟ صندلی های مدرن را در یک اتاق کنفرانس سنتی و خانه ای قرار ندهید.

براي قراردادن صندلي هاي كنفرانس خود به چقدر فضا نياز داريد؟ اگر یک اتاق بزرگ و باز دارید، گزینه های صندلی زیادی وجود دارد که مناسب خواهند بود. اگر فضای تنگ و فشرده ای دارید، صندلی های بزرگ براي کنفرانس شما مناسب نخواهند بود.

شما حتما بايد براي نگهداري ميز و صندلي كنفرانس فضايي را مدنظر داشته باشيد. دومين اولويت تهيه مانيتور و ساير تجهيزات كنفرانس است كه بايد بدان ها توجه كنيد.

افرادی که در کنفرانس شرکت می‌کنند ممکن است مجبور باشند ساعت‌های طولانی روی صندلی بنشینند، به همین دلیل لازم است كه این صندلی‌ها راحت باشند تا افراد شرکت کننده در زمان کوتاه خسته نشوند و بتوانند از کنفرانسی که برگزار کرده‌اید، نتیجه مطلوب را بگیرند و در نهايت قراردادهاي تجاري خود را منعقد كنيد.

ویژگی‌های صندلی کنفرانس

هماهنگي و هم خواني صندلي با فضاي كنفرانس بسيار مهم است. صندلی های کنفرانس بزرگ ممکن است در یک فضای کوچک رفت و آمد افراد شركت كنند در كنفرانس را مختل کند. ترتيب صندلي ها در كنفرانس بايد به گونه اي باشد كه بهم نچسبند و افراد بتوانند در سالن كنفرانس تردد داشته باشند. شما مي توانيد با يك ميز به اندازه مناسب خيلي از اين مشكلات را حل كنيد. وزن صندلي ها مهم بوده و افراد بايد بتوانند به راحتي صندلي ها را جابجا كنند.

صندلی های کنفرانس نبایدبه شکلی باشندکه فرد احساس خوابآلودگی كند. راحتی و خشک نبودن آنها نیز مهم است. طراحی دسته‌های صندلی کنفرانس باید به شکلی باشد که افراد با گذاشتن آرنج روی آن راحت باشند. ممکن است نوع چرم روکش آنها طوری باشد که موجب تعریق كاربر شود. کفی و نشیمن گاه صندلی کنفرانس بايد راحت و نرم باشد تا كاربران روي آن كاملا راحت بوده و تا پايان كنفرانس بتوانند روي آن براحت بنشينند.

صندلي هاي كنفرانس در انواع و طرح هاي مختلفي تهيه مي شود و شما بايد متناسب با فضاي كنفرانس خود، مدل دلخواه خود را انتخاب كنيد.

رويه اين نوع صندلي ها، چرم بود و چرم بودن رويه اين نوع صندلي ها، باعث راحتي كاربران مي شود. شما بايد متناسب با فضاي كنفرانس خود ، صندلي كنفرانس را انتخاب كنيد. همچنين تعداد افراد شركت كننده در سمينار هم عامل مهمي است كه بايد بدان توجه داشته باشيد.

شما بايد متناسب با كسب و كار خود، صندلي كنفرانس خود را انتخاب كرده و خريداري كنيد. از آن جايي كه كليه مشتريان و شركاي تجاري شما روي اين چنين صندلي هايي قراردادها را منعقد مي كنند، اين نوع صندلي ها بسيار مهم هستند.

شما در اتاق کنفرانس چندین جلسه طولانی در طول ماه و سال را ميزباني مي كنيد، بنابراین انتخاب صندلی مناسب بسیار مهم است. درست مانند میز کنفرانس مناسب، صندلی نیز باید راحت بوده تا مشتريان نسبت به عقد قرارداد شور و اشتياق داشته باشند.

براي خريد صندلي هاي مناسب كنفرانس بايد به يك سري سوالات پاسخ دهيد:

احساس مشتريان نسبت به اين صندلي چيست؟

همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که انواع صندلی کنفرانس خریداری شده خود را حفظ کنید و آن را تمیز نگه دارید، چرا که صندلی‎های کثیف مشتریان را تحت تاثیر قرار می‎دهد.

 

 

 

 

مهم ترين نكات هنگام خريد صندلي كنفرانس

نکته 1:دستها و شانهها را فراموش نکنید

یکی دیگر از نشانه‎های رایج صندلی نامناسب این است که شانه‎های نباید فشاري را متحمل شوند، این عامل مربوط به تنظیم دسته‎های صندلی است که باعث می‎شود دست‎های شما در زمان کار، راحت باشند. داشتن قابلیت انعطاف‎پذیری در این مورد بسیار مهم است.

نکته 2:ستون فقرات بايد راحت باشد

اگر پشتی انواع صندلی کنفرانس بیش از حد بزرگ یا صندلی بسیار بالا باشد، ممکن است فشار زیادی را متحمل شود. بسیاری از افراد یا مشتریان در اتاق کنفرانس زمان‎های زیادی را برای گفتگو سپری می‎کنند، پس لازمه داشتن پشتی ارگونومیک برای راحتی بسیار مهم و ضروری است.

نکته 3:صندلی باید قابل تنظیم باشد

انواع صندلی کنفرانس مناسب بايد قابل تنظيم باشند. صندلی باید در ارتفاع و همچنین در عقب به جلو قابل تنظیم باشد. تنظیمات مناسب باعث پشتیبانی مي شود تا گردن و شانه كاربر  راحت باشد و در نتيجه جريان خون به راحتي در بدن جريان داشته باشد. این تنظیمات باید به راحتی انجام شود. این برای دستیابی به وضعیت مناسب برای زمانی است که شما مدت زیادی را بر روی صندلی می‎نشینید لازم و ضروري بوده و بايد اين مورد را كاملا رعايت كنيد.

نکته 4:صندلیهای کنفرانس با کیفیت امکانات بیشتري دارد

مشتريان و شركا و شركت كنندگان سمينار بايد روي صندلي راحت باشند. بدن شما بايد از هر جهت راحت باشد. به هنگام خريد صندلي كنفرانس، راحتي جسمي مشتريان و شركاي خود را مدنظر داشته باشيد.

نکته 5:صندلي بايد به اندازه 90 درجه زاويه داشته باشد

نشانه‎های معمولی که صندلی اداری مناسب شما نیست این است که زوایای زانو، مچ پا، باسن و دست‎ها شما زاویه 90 درجه را ندارند و شما احساس راحتي نخواهيد كرد. اگر نشیمنگاه شما در زاویه 90 درجه قرار نداشته باشد، صندلی برای شما خیلی بلند یا کوتاه است. همین امر ممکن است به زانو و مچ پای شما فشار بیاوردو در نهايت باعث ايجاد ناراحتي جسماني براي شما شود.

نکته 6:متریال مناسب را خريداري كنيد

متریال با کیفیت را برای صندلی اتاق کنفرانس خود تهیه کنید. شما نمی‎خواهید صندلی ساییده یا خراشیده شود و همچنین می‎خواهید دارای پارچه مش‎‎دار باشد تا جای برای تنفس در پشت و عدم عرق کردن داشته باشد. از متریال‎های صندلی می‎توان به چرم و پارچه‎های مخصوص اشاره کرد كه باعث راحتي بيشتر كاربران مي شوند.

نکته 7:صندلی کنفرانس باید دارای جای نشستن مناسب باشند

صندلی اتاق کنفرانس در انواع مبلمان اداری، باید تخت باشد تا بتواند وزن كاربر را تحمل كند. لبه صندلی باید نرم و ملایم باشد تا بتواند ران و نشیمنگاه راحت باشند. در هر حال شما بايد از هر جهت راحت باشيد.

نشستن طولاني مدت روي صندلي كنفرانس مي تواند بعد از مدت زمان طولاني آزار دهنده باشد. بنابراين راحتي مشتريان و شركت كنندگان در كنفرانس يك ضرورت است كه بايد هميشه بدان توجه داشته باشيد تا در نهايت قراردادهاي بيشتري را جهت شروع تجارت امضاء كنيد.

نکته 8:كمر كاربر در صندلیهای خوب آسيبي نمي بيند

صندلی کنفرانس موجب افزایش بهره‎وری شده و به بدن انساني كمترين آسيب را وارد مي كنند. این صندلی‎ها باید راحت بوده و كاربر نيز روي آن ها احساس راحتي كند. صندلي هاي كنفرانس بايد از هر جهت راحت باشند.

هرچه قدر كه چرم اين نوع صندلي ها ضخيم تر باشد، كاربر به همان اندازه راحت تر خواهد بود. صندلي هاي كنفرانس ارگونوميك ساخته مي شوند تا بتوانند راحتي بيشتري را فراهم كنند.

براي اين كه بتوان مشتريان و شركاي تجاري را تا آخر سمينار روي صندلي ميخكوب كرد بايد اين نوع صندلي ها به قدري راحت باشند كه آن ها نسبت به ترك صندلي بي ميل باشند.

شرکت ساجیران این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم کرده است که به صورت حضوری از انواع مبلمان اداری به‌ویژه صندلی کنفرانس در انواع طرح‌ها و رنگ‌های مختلف بازدید کنند تا بتوانند با لمس آن‌ها بهترین و مناسب‌ترین متریالی که در آن‌ها استفاده شده است را به‌خوبی احساس کنند و براساس معیارهای راحتی، استحکام، طراحی آرگونومیک و زیبایی منحصربه‌فرد که در تمامی محصولات این شرکت وجود دارد، بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشند. از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید مبلمان اداری به این مجموعه بیاييد و از تمامی محصولات برتر، در سبک‌ها و طراحی‌های گوناگون و منحصر‌به‌فرد دیدن کنید تا بتوانید با صرف هزینه مقرون‌به‌صرفه بهترین و شیک‌ترین مبلمان اداری را انتخاب کنید. با خرید محصولات ساجیران می‌توانید اتاق کار منحصربه‌فردی برای خود داشته باشید.

امتیاز شما به این مقاله

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.