می 30, 2021 ضدعفونی مبلمان اداری

صندلی اداری

صندلی اداری و یا مبل اداری رابطه مستقیمی با سلامت جسمی و میزان کارایی شما در محیط کاری دارد،اگر صندلی شما مناسب نباشد آسیب های جدی می‌تواند به بدن شما وارد شود. برای حل این مشکل شما می‌توانید یک صندلی با ویژگی های ارگونومیک انتخاب کنید و اگر می‌خواهید انتخاب مناسبی در زمینه صندلی اداری داشته باشید بهتر است کیفیت را در اولویت خود قرار دهید و سپس به قیمت آن بپردازید.

انتخاب صندلی اتاق کنفرانس

مبلمان اداری برای سمت های گوناگون سازمانی مانند مدیریت، معاونت، کارشناسی، میزهای گروهی و میز کنفرانس متفاوت می باشد که در ادامه مطلب به انواع صندلی اداری می پردازیم .

                       صندلی انتظار      صندلی مدیریتی    صندلی کنفرانسی    صندلی کارشناسی     صندلی رستورانی     صندلی آموزشی    صندلی آزمایشگاهی


شما با اطمینان خاطر می‌توانید با خرید صندلی های ارگونومیک ساجیران از تمام کاربری های منحصر به فرد صندلی های ارگونومیک ارائه شده توسط این شرکت بهره مند شوید.

آشنایی با صندلی اداری آرگونومیک، عملکرد و نحوه طراحی آن

 

برخی از کاربران به اشتباه فکر می‌کنند که صندلی‌های اداری هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند یعنی هر نوع صندلی اداری مناسب است و می‌توان آن را خریداری و از آن استفاده کرد اما باید بگوییم که تمامی صندلی‌های اداری که طراحی و ساخته  می‌شوند برای استفاده مناسب نمی‌باشند.

صندلی‌های اداری آرگونومیک از این نظر که در چه بخشی از یک شرکت و یا سازمان و برای چه فردی قرار است مورد استفاده قرار بگیرند دارای انواع مختلفی می‌باشند. برای مثال در اتاق مدیریت از صندلی آرگونومیک اداری که طرح و مدل آن با سایر صندلی‌های اداری آرگونومیک متفاوت است استفاده می‌شود و در اتاق مذاکره یا کنفرانس از صندلی اداری آرگونومیک مخصوص این اتاق استفاده می‌شود و برای کارمندان نیز از صندلی اداری آرگونومیک کارمندی استفاده می‌شود.

درواقع عملکرد صندلی اداری آرگونومیک که موجب می‌شود سلامت کاربران حفظ شود و آسیبی به ستون‌فقرات و همچنین کمر و گردن آن‌ها وارد نشود به این شکل می‌باشد که بخش عظیمی از وزن بدن شما را وقتی بر روی صندلی نشسته‌اید به نحو مطلوبی بین اجزای صندلی تقسیم‌بندی می‌کند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در این زمینه در تقسیم وزن شما بین اجزای صندلی تاثیرگذار می‌باشد ارتفاع صندلی است به‌گونه‌ای که صندلی اداری آرگونومیک در خیلی بلند و نه خیلی کوتاه و به شکل کاملا استاندارد با یک ارتفاع متناسب طراحی و ساخته می‌شود.

چراکه درصورتی که ارتفاع  یک صندلی اداری بیش‌از‌اندازه بلند باشد در حین نشستن به نواحی درونی زانو فشار وارد می‌شود و این امر در طولانی‌مدت موجب می‌گردد به زانو شخص آسیب جدی وارد شود. البته در این حالت نه‌تنها به زانوی شما فشار وارد می‌شود بلکه به سایر قسمت‌های بدن شما نیز فشار وارد شده و در طولانی‌مدت موجب آسیب رسیدن به آن‌ها می‌شود و برعکس اگر ارتفاع صندلی شما کم باشد نیز به استخوان‌های نشیمن‌گاه شما آسیب جدی وارد می‌شود.

اما هیچ یک از این مسائل و مشکلات در صندلی اداری آرگونومیک وجود ندارد چراکه در صندلی اداری آرگونومیک از یک تشک مناسب برای نشیمن‌گاه و همچنین تکیگاه استفاده شده است از این‌رو درصورتی که در مدت زمان طولانی بر روی آن بنشینید کاملا  با قرار گرفتن استخوان‌های نشیمنگاه و همچنین ستون فقرات بر روی تشکی که در این نوع صندلی اداری قرار گرفته است کاملا احساس راحتی می‌کنید.

صندلی اداری ساجیران

شما می‌توانید صندلی اداری آرگونومیک خود را از مجموعه ساجیران که در زمینه ساخت انواع مبلمان اداری به ویژه صندلی‌های اداری با طراحی کاملا آرگونومیک فعالیت دارد تهیه کنید. شما می‌توانید به صورت حضوری به مجموعه ساجیران مراجعه کنید و از تمامی محصولات این مجموعه به ویژه انواع صندلی‌های اداری آرگونومیک در طرح‌های مختلف دیدن کنید و با نشستن بر روی هر یک از این صندلی‌های آرگونومیک آن‌ها را تست کرده و علاوه‌بر این سایر امکانات صندلی‌های اداری آرگونومیک این مجموعه را مورد بررسی قرار دهید و درنهایت بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید.

ساجیران ارائه دهنده انواع صندلی های اداری، صندلی مدیریتی، صندلی کارشناسی، صندلی کارمندی، صندلی کنفرانس از برترین تولید کنندها مانند اروند، راحتیران، لیو، نظری، نیلپر و هلکر می باشد.

صندلی اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
نیاز به راهنمایی دارید؟
سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟