گالری ما

اطلاعات تماس

File edari

فایل اداری و آشنایی با انواع فایلینگ ها مبحث بسیار جذاب است که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم. مسلما فایل های اداری از جمله مبلمان اداری هستند که می توانند دکوراسیون محیط کاری را شیک و چشم نواز نمایند.

از به کارگیری فایلینگ اداریهدف از به کارگیری فایلینگ اداری

استفاده از فایل های اداری می تواند با ایجاد نظم در محیط و بهینه سازی فضا، محلی به منظور نگهداری مدارک و اسناد اداری محسوب گردند. فایل های اداری از متریال های مختلف و در طرح های متفاوتی طراحی و تولید می شوند.

انواع فایلینگ اداری

انواع فایلینگ اداری

 • فایلینگ اداری اورامان
 • فایلینگ اداری البای
 • فایلینگ اداری آلپ
 • فایلینگ اداری مانترا
 • فایلینگ اداری برانز
 • فایلینگ اداری کردنزای آسترو

 

 1. فایلینگ اداری اورامان

فایل های اورامان از دوام و طول عمر بالایی برخوردار هستند. در این مدل شما شاهد 4 فضای بسته هستید که قابلیت نگهداری از مدارک و اسناد شما را دارد. شما می توانید فایل اداری اورامان را به رنگ دلخواه خود تهیه نمایید زیرا تنوع رنگی بالایی دارد.

 1. فایلینگ اداری البای

این مدل نیز مانند مدل اورامان است که برای آن 4 فضای بسته تعبیه شده است. برای انتخاب رنگ فایل خود نیز لازم نیست نگران باشید زیرا محدودیتی در این مورد ندارید.

 1. فایلینگ اداری آلپ

فایل های آلپ را می توان زیرمجموعه محصولات آلپ دانست که در آنها فضای فایل با استفاده از کشو و درب جدا می شود. در این مدل، فایلینگ مدارک شما به راحتی انجام پذیر است که با توجه به رنگ بندی متعدد آن می توانید متناسب با دکوراسیون داخلی خود رنگ مناسب را انتخاب نمایید.

 1. فایلینگ اداری مانترا

برای رنگ آمیزی فایل مانترا از رنگ پولیش استفاده می گردد که به همین دلیل این فایل ها جلوه زیباتری دارند. مقاومت و دوام این فایل به اندازه ای است که در صورت وارد شدن ضربه، بر روی آن خشی ایجاد نخواهد شد. لولای تعبیه شده برای فایل اداری مانترا تاچ بلوم است و در رنگ های سفید – زرشکی، سفید – مشکی و کرم – زرشکی به بازار ارائه شده است.

 1. فایلینگ اداری برانز

در فایل های اداری برانز علاوه بر زیبایی ظاهری، طراحی آن هم به حالت استاندارد انجام گرفته است. برای افزایش دوام و استحکام این فایل از یراق آلات برای درها استفاده شده است. در ضمن رنگ پولیش استفاده شده برای آن، بر زیبایی ظاهری اش افزوده است. در نظر گرفتن فضای هشت گانه برای فایل اداری برانز می تواند در بهینه سازی فضا نقش مهمی داشته باشند. شما می توانید فایل موردنظر خود را از بین رنگ های سفید ـ زرشکی، سفید ـ مشکی و کرم ـ زرشکی انتخاب نمایید.

 1. فایلینگ اداری کردنزای آسترو

فایل های اداری کردنزای آسترو را با استفاده از روش folding تولید می نمایند. شما می توانید با تهیه این فایل برای اداره خود از آن در کاربری های متعددی استفاده نمایید. در طراحی فایل کردنزای آسترو برای آن 2 فضای درب دار و 4 کشو در نظر گرفته شده است. هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ فایل وجود ندارد و شما می توانید متناسب با دکوراسیون دفتر کار خود، فایل موردنظر را خریداری نمایید.

فایل های اداری

 

جنس فایل های اداری

فایل های اداری می توانند از متریال های مختلفی طراحی و تولید گردند.

 • فایل اداری شیشه ای
 • فایل اداری چوبی و یا MDF
 • فایل اداری آلومینیومی
 • فایل اداری ترکیبی

 

 1. فایل اداری شیشه ای

در فایل های شیشه ای همانطور که از نامش پیدا است از شیشه برای ساخت آن استفاده می شود. این نوع از فایل ها ظاهری زیبا دارند و در مکان های مدرن و لوکس استفاده می گردند.

 1. فایل اداری چوبی MDF

در فایل اداری چوبی از ورق های MDF برای ساخت آن استفاده می شود. این مدل به دلیل چوبی که از آن تهیه می گردد، نسبت بقیه انواع فایل ها قیمت بالاتری دارد که برای فضاهای کلاسیک می تواند مناسب تر باشد.

 1. فایل اداری آلومینیومی

فایل های اداری آلومینیومی از دوام و استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و وزن سبک تری نیز دارند.

 1. فایل اداری ترکیبی

فایل های ترکیبی مدلی از فایل ها هستند که در طراحی آنها به حالت ترکیبی از چند متریال استفاده شده است. به عنوان مثال ممکن است در فایلی از ترکیب شیشه و چوب استفاده گردد.

جمع بندی

به منظور نگهداری و نظم دهی به مدارک و اسناد اداری، نیازمند لوازمی از جمله فایل های اداری هستیم. استفاده از فایل های اداری علاوه بر استفاده بهینه از محیط می توانند به دکوراسیون فضای اداری شما جلوه زیبایی ببخشند. لازم است در زمان خرید فایل، آن را متناسب با محیط و دکوراسیون آن انتخاب نمایید. سپس بر اساس کاربری، نیاز شما و بودجه ای که دارید نوع آن را انتخاب کنید.

امتیاز شما به این مقاله

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.