گالری ما

اطلاعات تماس

Sandali edari

هنگام انتخاب مبلمان اداری، ممکن است وسوسه ای از طراحی لوکس یا قیمت عالی داشته باشید که با مراجعه به ساجیران مرکز فروش صندلی اداری در تهران می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. هنگام تهیه صندلی های اداری، بهتر است جنبه های ارگونومیک را بسنجید که ما جمع بندی های لازم را کرده ایم که هنگام خرید و استفاده از مبلمان اداری باید به چه نکاتی توجه کنید.

صندلی اداری در تهران – آیا می توانید چاقوی آشپزخانه ای را بخرید که نمی توان از آن استفاده کرد و نمی تواند ببرد اما اصل یا ارزان باشد؟ احتمالا نه. و اگر این کار را انجام دهید ، دیر یا زود انگشتان خود را گاز می گیرید زیرا چاقو عملکردهای مورد نظر و لازم را انجام نمی دهد. در مورد مبلمان نیز همینطور است. تنها تفاوت این است که تاثیر مبلمان اداری نامناسب بلافاصله احساس نمی شود. می توانید روی صندوق چوبی بنشینید و کار کنید ، اما مدت زیادی دوام نخواهد آورد: درد به زودی در باسن، کمر یا گردن احساس می شود. یک صندلی اداری خوب چیزی بیشتر از یک سطح برای نشستن نیست.

صندلی های ادارای باید چگونه باشد؟

صندلی های ادارای باید چگونه باشد؟

  • ارتفاع یک صندلی اداری خوب و عمق صندلی آن باید قابل تنظیم باشد
  • پشتی قابل تنظیم با قوس در ارتفاع کمر (پشت کمر) برای تسکین کمر ضروری است

 

مرکز فروش صندلی اداری در تهران

اشکال مختلف و قیمت های مختلفی از صندلی ها را ارائه می دهد که تفاوت قیمت بیش از هر چیز با کیفیت (مکانیکی و دوام) قطعات و گزینه ها (تنظیمات و عناصر اضافی) توجیه می شود. یک صندلی خوب لازم نیست گران باشد اما برخی گزینه ها و امکانات تنظیم برای تطبیق صندلی با وظیفه موردنظر و شخص ضروری است. یک اصل اساسی این است که یک صندلی اداری باید ایمنی کامل را ارائه دهد.

چرا پیدا کردن صندلی مناسب بسیار مهم است؟چرا پیدا کردن صندلی مناسب بسیار مهم است؟

صندلی اداری در تهران – صدمات ناشی از نشستن طولانی مدت یک مشکل جدی بهداشت و ایمنی شغلی است که پیدا کردن صندلی مناسب را مورد توجه افراد قرار داده است. اگرچه کار در موقعیت نشسته نیاز به تلاش عضلانی کمتری دارد ، اما افرادی که در این موقعیت کار می کنند از خطرات ناشی از صدمات ناشی از انجام کارهای فیزیکی بیشتر مستثنی نیستند. به عنوان مثال، منشی ها ، کارگران خط مونتاژ قطعات الکترونیکی و کارگران ورود اطلاعات ، که همیشه نشسته اند ، نیز از کمردرد و درد عضلانی رنج می برند. در واقع ، گزارش های مربوط به واریس ، سفتی گردن و بی حسی در پاها در افرادی که در حالت نشسته کار می کنند بیشتر از افرادی است که کارهای سخت تری را انجام می دهند.

 

علاوه بر این ، ثابت شده است که دوره های بی تحرکی با سندرم های متابولیک (از جمله دیابت) ، بیماری های قلبی عروقی و سلامت روانی ضعیف ارتباط دارد. این تأثیرات بسته به وضعیت جسمانی فرد متفاوت نیست. در علم ارگونومی، نشستن یک فعالیت خاص و پیچیده است که تحت تأثیر نحوه تعامل فرد نشسته با محیط کار خود است.

چندین اصل که در زمان خرید از مرکز فروش صندلی اداری در تهران باید در نظر داشته باشید:

 

  • یک صندلی مشخص ممکن است برای همه مناسب نباشد. هنگام انتخاب صندلی ، باید ابعاد فیزیکی کاربر را در نظر گرفت ، زیرا باید با تمام قسمت های بدن سازگار باشد.
  • داشتن اطلاعات از شخصی که قرار است از صندلی استفاده کند مفید است. ارتفاع مطلوب صندلی باید حدود یک چهارم ارتفاع بدن باشد. این فقط یک تخمین است، زیرا نسبت تنه به ساق پا می تواند بسیار متفاوت باشد.
  • صندلی مناسب برای همه فعالیت ها وجود ندارد. به عنوان مثال ، دندانپزشکان از صندلی مشابه کارگران صنعتی یا اپراتورهای رایانه استفاده نمی کنند.
  • هزینه های تعمیر و نگهداری را در نظر بگیرید. با سازنده مشورت کنید که چه مواردی و هر چند وقت یکبار بررسی شود.

تنظیم عمق صندلی اداریتنظیم عمق صندلی اداری

عمق صندلی در همه صندلی ها قابل تنظیم نیست اما با این حال، مهم است. عمق مناسب صندلی (فاصله بین جلوی صندلی و تکیه گاه پشتی) پشتیبانی مناسب ران را تضمین می کند  که این امر به ویژه برای افراد کوتاه قد اهمیت دارد. عمق صندلی زمانی ایده آل است که بتوان چهار انگشت را در فضای بین صندلی و توخالی زانو وارد کرد.

فروشگاه ساجیران مرکز فروش صندلی اداری در تهران راهنمایی های اختصاصی را در زمان خرید صندلی اداری مناسب به شما ارائه می دهد که کاملا رایگان و تخصصی هستند.

امتیاز شما به این مقاله

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *