گالری ما

اطلاعات تماس

میز کار گروهی

یکی از انواع مبلمان اداری که در شرکت‌ها و دفاتر مورد استفاده قرار می‌گیرند میزهای اداری هستند که شامل میزهای مدیریت، کارشناسی، کارمندی، میز مذاکره، میز مذاکره متصل، میز پذیرایی، میز کنفرانس قابل توسعه و میز کنفرانس مدولار می‌باشند. همانطور که اشاره کردیم یکی از میزهای اداری، میزهای گروهی می‌باشند. این نوع از میزهای اداری دارای ویژگی‌های و مزایای فوق‌العاده‌ای هستند که مجموعه ساجیران این نوع از میزهای اداری را به بهترین و زیباترین شکل ممکن طراحی و تولید می‌کند. در ادامه مقاله شما را با ویژگی‌های میزهای گروهی مجموعه ساجیران آشنا خواهیم کرد.

آشنایی با میز گروهی

نام دیگر میز گروهی کال سنتر می‌باشد. این نوع میز اداری با هدف کار کردن گروهی کارمندان و یا کارشناسانی که وظایف آن‌ها مشابه یکدیگر است و در یک دپارتمان کاری مشغول کار هستند با حفظ حریم شخصی هر یک از افراد طراحی و تولید می‌گردد. از این‌رو میز گروهی یکی دیگر از میزهای اداری پرفروش محسوب می‌شود که ترکیبی ساده از میزهای تکی و پارتیشن‌بندی می‌باشد. شما می‌توانید طراحی و ساخت این نوع میز اداری را باتوجه به تعداد کارمندان و یا کارشناسان خود که در یک زمینه شغلی فعالیت دارند به مجموعه ساجیران سفارش دهید و طرح میز گروهی خود را از میان طرح‌ها و مدل‌های متنوع این مجموعه که متناسب با دکوراسیون داخلی دفتر و یا شرکت شما باشد انتخاب نمایید.

تحقیقات و مطالعاتی که در محیط‌های اداری و یا شرکت‌ها و دفاتر صورت گرفته است نشان داده است که نه‌تنها افراد در اتاق جلسه، مدیریت و مذاکره با یکدیگر تعامل دارند و به بحث و گفتگو می‌پردازندبلکه پشت میزهای کارمندی و یا کارشناسی خود با سایر همکاران خود که هر یک پشت میز‌های خود مشغول انجام کارها و وظایف خود هستند به بحث و گفتگو می‌پردازند. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که برقراری تعامل و گفت‌وگو تنها مختص اتاق مذاکره، جلسه و یا اتاق مدیریت نیست و در بخش کارمندان نیز برقراری تعامل و گفتگو بین کارمندان وجود دارد مخصوصا اگر زمینه فعالیت کارمندان و کارشناسان یک اداره و یا یک شرکت مشترک باشد آن‌ها به تبادل نظر و همکاری با یکدیگر می‌پردازند از این‌رو میزهای گروهی می‌توانند نقش موثری را در بخش کارمندان و یا کارشناسان ایفا کنند. مجموعه ساجیران میزهای گروهی را به‌گونه‌ای طراحی و تولید می‌کند که نه‌تنها موجب همکاری گروهی کارمندان با یکدیگر می‌شود و موجب افزایش خلاقیت هر یک از آن‌ها می‌گردد بلکه حریم شخصی هر یک از کارمندان را حفظ می‌کند.

درصورتی که محیط دفتر و یا شرکت شما به‌گونه‌ای می‌باشد که فضای کافی برای دیوارکشی ندارید و به میزان تعامل بالای کارمندان خود برای انجام کارهای گروهی نیاز دارید می‌توانید از میزهای گروهی مجموعه ساجیران در انواع رنگ‌ها و مدل‌ها با طراحی کاملا آرگونومیک استفاده کنید.

مزایای میز گروهی

  • جلوگیری از بهم‌ریختگی و بی‌نظمی در محیط کار

برخی از مدیران و کارفرمایان تفکر اشتباهی در زمینه استفاده از میزهای گروهی در محیط اداره و یا شرکت خود دارند، به‌گونه‌ای که فکر می‌کنند میزهای گروهی موجب بهم‌ریختگی و بی‌نظمی در محیط کار می‌شود. درصورتی که میزهای گروهی طراحی شده توسط مجموعه ساجیران نه‌تنها موجب بهم‌ریختگی و بی‌نظمی در محیط کار نمی‌شوند بلکه به محیط اداره و یا شرکت شما نظم و جلوه‌ای زیبا می‌دهند چراکه میزهای گروهی مجموعه ساجیران دارای پانل‌هایی می‌باشند که می‌توان بدون نیاز به عملیات کابل‌کشی و بهم‌ریختگی محیط کار تمامی عملیات مربوط به سیم‌کشی را از داخل این پنل‌ها انجام داد. جالب است بدانید که طراحی میزهای گروهی مجموعه ساجیران کاملا هوشمندانه است چراکه با استفاده از میزهای گروهی ساجیران دیگر نیازی به تغییرات اساسی در محیط کاری خود ندارید به‌گونه‌ای که دسترسی به تمامی بخش‌های موجود در دفتر و یا شرکت شما به آسانی امکان‌پذیر می‌باشد.

  • کاهش تنش‌های فعالیت‌های روزانه

هر یک از کارمندان و یا کارشناسانی که در یک اداره و یا شرکت فعالیت دارند جزء سرمایه‌های آن اداره و یا شرکت هستند از این‌رو حفظ آرامش و راحتی آن‌ها هنگام کار، یکی از مهم‌ترین عامل‌های تاثیرگذار در میزان بازدهی و موفقیت آن شرکت و یا اداره می‌باشد.یکی از کارهایی که در حفظ آرامش و راحتی کارمندان یک شرکت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد، استفاده از میزهای گروهی در محیط یک اداره و یا شرکت است چراکه میزهای گروهی موجب می‌گردد کارمندان برای انجام کارها و وظایف خود با یکدیگر گفت‌وگو و همکاری داشته باشند. براساس تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته همکاری و گفت‌و‌گو کارمندان در محیط کار با یکدیگر به کاهش تنش و استرس هر یک از آن‌ها در محیط کاری کمک چشم‌گیری می‌کند.

  • طراحی آرگونومیک

همانطور که اشاره کردیم میزهای گروهی طراحی و تولید شده توسط مجموعه ساجیران کاملا آرگونومیک می‌باشند از این رو پانل‌هایی در این نوع میزها طراحی شده است که امکان سیم‌کشی راحت و بدون هیچ‌گونه بهم‌ریختگی را فراهم می‌کنند و علاوه بر این درصورت بروز مشکل و آسیب‌دیدگی بخشی از پارتیشن‌، امکان جداسازی و تعمیر آن قسمتی که آسیب‌‌دیده است وجود دارد. از این‌رو می‌توانید در وب‌سایت این مجموعه از انواع میزهای گروهی بازدید کنید و حتی به صورت حضوری از انواع میزهای گروهی این مجموعه بازدید کنید و با لمس آن‌ها باکیفیت‌ترین و بهترین متریالی که در آن‌ها مورد استفاده قرار گرفته است را احساس کنید و از نزدیک شاهد طراحی آرگونومیک بی‌نظیر میزهای گروهی مجموعه ساجیران باشید.

  • افزایش بهره‌وری کارمندان

اکثر مدیرانی که به دنبال استفاده از میزهای گروهی در محیط کاری دفتر و یا شرکت هستند، مدیران خلاقی می‌باشند چراکه با هدف افزایش بهره‌وری کارمندان خود از میزهای گروهی استفاده می‌کنند. اما میزهای گروهی چگونه موجب افزایش بهره‌وری کارمندان می‌شوند؟ کارمندانی که در محیط کاری خود دارای میزهای گروهی هستند و پشت چنین میزهای اداری به انجام مسئولیت‌های خود می‌پردازند، خود را بخشی از یک گروه می‌بینند که همگی برای رسیدن به یک هدف مشخص در حال کار و تلاش هستند نه فردی که در انزوا با در دست داشتن یک ماوس و با استفاده از یک کامپیوتر در حال انجام مسئولیت‌های خود و کنار آمدن با تمامی تنش‌های کاری خود می‌باشد. جالب است بدانید که کارمندان یک دفتر و یا شرکت با داشتن میزهای گروهی و انجام دادن کارهای خود در پشت این نوع از میزهای اداری نسبت به کار و سازمان یا شرکت خود تعهد بیشتری پیدا می‌کنند تا زمانی که به‌ صورت تکی پشت میز خود به کار کردن بپردازند به‌ گونه‌ای که کارمندان در کنار یکدیگر پشت میزهای خود می‌نشینند و با شکل‌گیری صمیمیت بین آن‌ها می‌توانند مشکلات و مسائل موجود در کار خود را بهتر حل کنند و همچنین با مشورت و صحبت‌کردن با یکدیگر ایده‌های خلاقانه بیشتری را برای بهبود کار خود ارائه دهند. علاوه‌بر این وقتی یک کارمند در محیطی قرار می‌گیرد که کارمندان دیگر به صورت گروهی با یکدیگر به کار کردن مشغول هستندبیشتر ترغیب می‌شود که به صورت جدی کار خود را انجام دهد. بنابراین میزهای گروهی موجب افزایش میزان زمانی که کار کارمندان واقعا به انجام کار مفید مشغول هستند می‌شود.

  • افزایش رضایت شغلی کارمندان

زمانی که کارمندان با استفاده از میزهای گروهی که برای کار گروهی آن‌ها در محیط کار قرار داده شده است دور یکدیگر جمع می‌شوند و به انجام کار خود می‌پردازند با مشورت ایده‌های خلاقانه‌ای را مطرح می‌کنند که این ایده‌های موجب عملکرد هرچه بهتر آن سازمان و یا شرکت می‌شود از این‌رو هر یک از کارمندان با رشد شرکت و یا اداره خود احساس مفید بودن می‌کنند و نسبت به کارمندان دیگر که در پشت میزی به صورت انفرادی به کار‌کردن می‌پردازند دارای رضایت شغلی بیشتری خواهند بود و از آن‌جایی که هر یک از کارمندان به راحتی می‌توانند با دیگر کارمندان ارتباط و تعامل برقرار کنند، به راحتی هم می‌توانند نظرات خود را در زمینه‌های مختلف اعلام کنند. در کل می‌توان گفت تهیه میزهای کار گروهی برای کارمندان به این معناست که مدیران خلاق آن‌ها به کارمندان خود به دید سرمایه‌های شرکت نگاه می‌کنند و خلاقیت آن‌ها برایشان حائز اهمیت می‌باشد.

  • کاهش انزوا کارمندان

از آن‌‌جایی که با وجود میزهای گروهی، کارمندان به صورت گروهی به انجام وظایف و مسئولیت‌های خود می‌پردازند از انزوایی که هر یک از کارمندان به صورت تکی کار می‌کنند فاصله می‌گیرند و درنهایت خستگی آن‌ها کاهش پیدا می‌کند و نشاط و شادابی در آن‌ها افزایش می‌یابد.

  • سهولت در تغییر فضای کار گروهی

میزهای گروهی که توسط مجموعه ساجیران طراحی و تولید می‌گردند دارای قابلیت جداسازی می‌باشند به‌گونه‌ای که می‌توانید هر یک از بخش‌های آن را به‌ راحتی از بخش‌های دیگر جدا کنید و مدل چیدمان آن میز گروهی را تغییر دهید از این رو میزهای گروهی موجب سهولت در تغییر فضای کار گروهی و ایجاد تنوع در محیط کار نیز می‌شوند. علاوه‌بر این به دلیل اینکه با وجود میزهای گروهی و جداسازی راحت هر یک از بخش‌های آن‌ها از سایر بخش‌ها تغییر دکوراسیون بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای انجام می‌گیرد به طوری که دیگر لازم نیست برای ایجاد تنوع و یا تغییر دکوراسیون در محیط شرکت و یا اداره خود هزینه گزافی را متقبل شوید تنها کافیست از میزهای گروهی استفاده کنید و سپس هر زمانی که خواستید به راحتی آن‌ها را از یکدیگر جدا کنید و دکوراسیون محیط شرکت و یا سازمان خود را از این طریق تغییر دهید.

  • کاهش فضای اشغالی و هزینه

میزهای گروهی گزینه مناسبی برای دفاتر  و یا شرکت‌هایی هستند که دارای کمبود فضا می‌باشند چراکه درصورت استفاده نکردن از میزهای گروهی، هر کارمندی به یک میز اداری جداگانه با سایر اجزای مبلمان اداری مانند فایلینگ و کمد احتیاج دارد اما می‌توان با استفاده از میزهای گروهی از قرار دادن میزهای جداگانه برای کارمندان جلوگیری کرد و فضای کمتری را اشغال نمود و علاوه‌بر این کارمندان می‌توانند اسناد و مدارک خود را درون کمدهایی قرار دهند که بین تمامی کارمندان به صورت اشتراکی مورد استفاده قرار می‌گیرد و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. میزهای گروهی نه‌تنها فضای کمتری را نسبت به میزهای کارمندی جداگانه برای هر کارمند اشغال می‌کنند بلکه موجب کاهش هزینه‌ها نیز می‌شوند چراکه مطمعنا هزینه خرید چندین میز کارمندی جداگانه برای هر یک از کارمندان در کنار کمد و فایلینگ برای هر یک از آن‌ها بیشتر از هزینه خرید یک میز گروهی برای چندین کارمند است.

اندازه میز گروهی

میزهای گروهی که توسط مجموعه ساجیران طراحی و تولید می‌گردند معمولا در چیدمان 2، 4، 6، 8 و 10 نفره تعبیه شده‌اند. ابعاد این نوع میزها متناسب با نوع کارایی است که از آن‌ها انتظار دارید و معمولا در دو گروه کارمندی با طول 140 سانتی‌متر و کارشناسی با طول 180 سانتی‌متری طراحی و تولید می‌گردد. البته متناسب با سلیقه‌ای که دارید می‌توانید میزهای گروهی همراه با قابلیت فایلینگ اداری را انتخاب کنید.

شرکت ساجیران این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم کرده است که به صورت حضوری از انواع مبلمان اداری به‌ویژه میزهای کنفرانس مدولار بازدید کنند تا بتوانند با لمس آن‌ها بهترین و مناسب‌ترین متریالی که در آن‌ها استفاده شده است را به‌خوبی احساس کنند و براساس معیارهای راحتی، استحکام، طراحی آرگونومیک و زیبایی منحصربه‌فرد که در تمامی محصولات این شرکت وجود دارد، بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشند. از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید مبلمان اداری به این مجموعه بیاید و از تمامی محصولات برتر، در سبک‌ها و طراحی‌های گوناگون و منحصر‌به‌فرد دیدن کنید تا بتوانید با صرف هزینه مقرون‌به‌صرفه بهترین و شیک‌ترین مبلمان اداری را انتخاب کنید. با خرید محصولات ساجیران می‌توانید اتاق کار منحصربه‌فردی برای خود داشته باشید.

امتیاز شما به این مقاله

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *