گالری ما

اطلاعات تماس

معیارهای انتخاب مبلمان اداری چیست؟

معیارهای انتخاب مبلمان اداری برای محیط ها و دفاتر کاری، باید براساس دو جنبه اصلی انتخاب شوند: عملکرد و زیبایی. و مهمتر از همه ، فکر کنید که محل کار شما تصویری از شرکت شما است.

چیدمان فضای کار برای یک شرکت یا یک جامعه ضروری است. رفاه و کارآیی کار مستقیماً به آن و همچنین ایمنی هر فرد بستگی دارد.

شرکت و اندازه آن هرچه باشد، انتخاب مبلمان همچنان نکته مهمی برای سطح عملکرد شما محسوب می شود. در مورد ابعاد خود سوالات صحیح را از خودتان بپرسید، شما باید کاملاً همه موارد را برنامه ریزی کنید. در سطح دفتر کاری ، به طوری که همه چیز با اسناد یا تجهیزات رایانه ای شما هماهنگ باشد، باید فضای لازم را فراهم کنید و فضای کاری خود را مرتب کنید!

از مهم ترین موارد در معیارهای انتخاب مبلمان اداری آن است که، هنگام انتخاب صندلی و میزهای خود، راحتی را نسبت به زیبایی، مثلاً با یک موقعیت قابل تنظیم برای قرار دادن شما در ارتفاع میز، ترجیح دهید. همچنین پایه هایی وجود دارد که در صورت خستگی یا استرس بسیار مفید خواهد بود. روشنایی در دفتر کار شما نیز ضروری است، از لامپ، به عنوان مثال یک لامپ LED استفاده کنید. همیشه به مکمل ها و فضایی که مبلمان شما اختصاص می دهد فکر کنید و دکوراسیون اتاق (و همچنین دکوراسیون دیوار) را فراموش نکنید ، همچنین پرده ها که شما را در برابر نور آفتاب محافظت می کند و بسیار تزئینی به ارمغان می آورد توجه کنید.

جنبه فنی و زیبایی مبلمان دفتری شما

جنبه فنی و زیبایی مبلمان دفتری شما

جنبه کاربردی تنها جنبه مهم مبلمان اداری شما نیست، همچنین باید کیفیت پایان کار، مقاومت، روش های نگهداری خاص در برابر خراش یا ضربه یا احتمال قرار دادن کابل کامپیوتر و همچنین برق را در نظر بگیرید. درواقع از مهم ترین معیارهای انتخاب مبلمان اداری  می باشد که برای ظاهر بصری مبلمان اداری خود، نیز باید به یاد داشته باشید که تمام مبلمان اداری (واحدهای ذخیره سازی یا حتی دفاتر) را با یکدیگر هماهنگ کنید تا یک کل تعادل و دلپذیر را برای بازدیدکنندگان یا مشتریان فراهم کند.

چیدمان فضای کار

چیدمان فضای کار

برای سازماندهی مناسب فضای کاری خود، امکان فعالیت در سطوح مختلف وجود دارد، پس شما می توانید این مورد مهم در معیارهای انتخاب مبلمان اداری  را با تهیه مبلمان متناسب با نیاز خود از نظر برنامه کاری و ذخیره سازی ، فضا را بهینه سازی کنید، نور را بهینه کنید و یک دکوراسیون هماهنگ ایجاد کنید.

فضای ایده آل باز در چینش مبلمان اداری

فضای ایده آل باز در چینش مبلمان اداری

انتخاب فضای باز اغلب با انتخاب بودجه توجیه می شود زیرا باعث صرفه جویی در فضا می شود اما مراقب باشید زیرا چیدمان دفاتر نباید عملکرد در کار را پایین بیاورد.

پیشگیری از خطرات ناشی از کار در استفاده از پارتیشن اداری

پیشگیری از خطرات ناشی از کار در استفاده از پارتیشن اداری

پیشگیری از ریسک به معنای انتخاب تصمیمات صحیح است تا کارمندان در محل کار خود ایمن باشند که این برای کارفرما ضروری است. به عبارتی از معیارهای انتخاب مبلمان اداری ایمنی پارتیشن اداری و مبلمان است.

رعایت قوانین ایمنی باید اولین نگرانی شما باشد ، زیرا حادثه یک کارمند مسئولیت شما را به عنوان یک کارفرما درگیر می کند. بنابراین باید به همه چیز ، از جمله جزئیات کوچک مانند زاویه مبلمان اداری ، ثبات مبلمان فکر کنیم تا خطر سقوط را محدود کنیم. سیستم های ذخیره سازی سیم را می توان در برخی از مدل های میز قرار داد.

 

ایمنی همچنین شامل رفتار آتش سوزی مبلمان اداری است ، فراموش نکنید که سوالات خود را در این مورد از تأمین کننده مبلمان اداری خود بپرسید.

 

یک اتاق استراحت تنظیم کنید

چیدمان اتاق استراحت جنبه اساسی رفاه شما در محل کار است ، شما باید فضاهایی را ترتیب دهید که به راحتی بتوانند روحیه تیمی را تحت تأثیر قرار دهند. بر اساس نظرسنجی TNS SOFRES ، برای 42٪ از کارمندان ، مکان ایده آل برای یک جلسه غیررسمی کافه تریا است.

تطبیق پذیری در مبلمان اداری

تطبیق پذیری در مبلمان اداری

داشتن تجهیزات و مبلمان مناسب ضروری ترین معیارهای انتخاب مبلمان اداری است. هرچه مبلمان مناسب و راحت تر باشد ، میزان خستگی ، کمردرد… و در نتیجه توقف های کاری را که می تواند ایجاد کند کاهش می دهید. با در نظر گرفتن یک صندلی اداری مناسب ، حداکثر راحتی را تضمین می کنید، جنبه ای غیر قابل اغماض هنگامی که در نظر بگیرید ما روزانه به طور متوسط ​​7 تا 8 ساعت را پشت میز می نشینیم.

 

صندلی اداری ، میز تحریر یا حتی امکان تنظیم ایستگاه کاری (صفحه نمایش و …) ، با انتخاب مبلمان اداری متناسب با فعالیت خود، راحتی و رفاه کارمندان خود را انتخاب کنید. انتخاب قیمت برای مبلمان اداری راحت، قابل تنظیم و مناسب در طولانی مدت نتیجه می دهد.

 

سر و صدا

فضای باز بسیار رایج است و همچنین می تواند بسیار پر سر و صدا باشد. اما می توانید آلودگی صوتی را با استفاده از مبلمان اداری به راحتی کاهش دهید: کشف کشوهای جیرجیر و درهای کابینت و همچنین مکانیزم های صندلی اداری ضعیف. به درهایی که هنگام ضربه زدن به خودی خود بسته می شوند نیز توجه کنید. سیستم هایی برای بسته شدن آرام و بی صدا وجود دارد.

 

نتیجه گیری :

از معیارهای انتخاب مبلمان اداری  آن است که هنگام خرید مبلمان اداری خود انتظار می رود که حداقل 5 سال یا حتی بیشتر دوام داشته باشد. اما اگر انتخاب های اشتباهی انجام دهید این زمان کمتر و کمتر می شود.

4.8/5 - (23 امتیاز)

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *