گالری ما

اطلاعات تماس

میز کارشناسی

ميز كارشناسي يكي از ميزهاي اداري است كه در هر اداره و سازماني يافت مي شود و كارشناسان هر سازماني پشت اين چنين ميزي كارهاي مربوطه را انجام مي دهند.

ارتفاع استاندارد ميز كارشناسي بين 75 تا 855 سانتي متر متغير است و پايه هاي اين چنين ميزي را مي توان تغيير داد تا هر كسي بتواند متناسب با شرايط فيزيكي خود، از اين چنين ميزي استفاده كند.

طول ميز كارشناسي بين 90 تا 250 سانتي متر متغير بوده و براساس نوع استفاده متغير است، حداقل طول براي ميز كارشناسي بايد در حدود 120 سانتي متر و حداقل عرض آن بايد در حدود 80 سانتي متر باشد. ميزهاي ساجيران كه درسطح ملي توزيع مي شوند بهترين و بالاتري كيفيت را داشته كه زيبا و بادوام بوده و براساس اصول ارگونوميك ساخته شده اند.

ميز كارشناسي در مقايسه با ميز كارمندي ابعاد بزرگتري دارد و اين بخاطر انجام كارهاي بيشتر روي ميز است.

اين چنين ميزهايي اكثرا از چوب ‌‌MDF ساخته مي شوند و بسيار بادوام هستند و البته ميزهاي كارشناسي در اندازه ها و انواع مختلفي هستند و بايد براساس اصول ارگونوميك ساخته شوند تا يك كارشناس بتواند در طولاني مدت كارهاي اداري را به انجام برساند.

البته بين ميزهاي كارشناسي و ميزهاي مديريت تفاوت هايي وجود دارد و همين تفاوت هاست كه باعث مي شود تا يك ميز نسبت به ميز ديگري متفاوت باشد.

اكثر اين نوع ميزها براساس اصول استاندارد ساخته مي شوند چرا كه ساخت اصولي اين نوع ميزها باعث مي شود كه يك كارشناس بتواند در ساعات بيشتري كار انجام دهد.

حتي ميزهاي كارشناسي مي تواند به شكل L ساخته شود، و اين نوع ساخت باعث مي شود كه ميز بزرگتر بوده و تا بتوان كارهاي بيشتري را در زمان كمتري انجام داد.

به طور معمول متريال اين نوع ميزها باكيفيت است و بايد اين گون باشد تا ماندگاري بيشتري داشته باشد.  گاهي اوقات به صورت دو رنگ ساخته مي شود و همين امر مي تواند به زيبايي هر چه بيشتر ميز كمك كند. طرح و رنگ و اندازه ميز اداري در قيمت آن تاثير به سزايي دارد. اگر ميز اداري به درستي در فضاي كاري قرار نگيرند، در اين صورت تاثير به سزايي نخواهند داشت. شما بايد ميزهاي اداري را به نحوي قرار دهيد كه براحتي بتوانيد در همان فضا و سالن تردد كنيد.

هرچقدر كه ميز كارشناسي با مواد اوليه مرغوبي ساخته شود به همان اندازه دوام بيشتري خواهد داشت. لازم است كه ميز كارمندي با MDF مرغوبي ساخته شود كه اين در ساخت ميز كارمندي بسيار مهم است. هر چقدر كه مواد اوليه مرغوب تر باشد به همان اندازه مي تواند وزن كامپيوتر و ساير وسايل اداري را تحمل كند.

گاهي اوقات ميز مديريت بنام ميزكارشناسي خوانده مي شود ولي بايد قبول كنيم كه اين دو ميز نسبت به هم تفاوت هايي دارند.

برخي مواقع هم ميزهاي كارمندي را به عنوان ميز كارشناسي مي شناسند. ميزهاي كارشناسي از چوب درختاني مانند گردو، راش، بلوط و ماهگوني ، ملچ، ونگه ساخته مي شوند. ميز كارشناسي بايد براساس اصول ارگونوميك ساخته شوند تا كارشناسان بيشترين كارايي را داشته باشند.

از آنجايي كه ميزهاي مديريت و كارمندي در طرح ها و رنگ ها و اندازه هاي مختلفي توليد مي شوند، بنابراين شما بايد متناسب با نيازهاي خودتان ميز كارشناسي را خريداري كنيد.

هميشه نيازها و اولويت هاي شما تعيين كننده خريدهاي شماست. تميزي و نظافت ميزهاي كارشناسي خيلي اهميت دارد و بنابراين بايد طي دوره هاي زماني مشخصي ميز را تميز كنيد تا ماندگاري بيشتري داشته باشد.

طرح و رنگ و اندازه ميز اداري در قيمت آن تاثير به سزايي دارد. اگر ميز هاي اداري به درستي در فضاي كاري قرار نگيرند، در اين صورت تاثير به سزايي نخواهند داشت. شما بايد ميزهاي اداري را به نحوي قرار دهيد كه براحتي بتوانيد در همان فضا و سالن تردد كنيد.

ميز كارشناسي مي تواند به شكل هاي مختلفي طراحي و توليد شود. ميزهاي مديريت و كارمندي و كنفرانس ميزهاي اداري هر شركتي را شكل مي دهند و اگر به درستي انتخاب شوند مي توانند اعتبار يك شركت را افزايش دهند و شما بايد با دقت هر چه تمام تر اين نوع ميزها را انتخاب كنيد و بدين ترتيب بر اعتبار شركت خود بيفزاييد.

به طور يقين ميزهاي اداري در داخل فضاي پارتيشن اداري قرار مي گيرند و همين فضا باعث مي شود كه محيط اداري زيباتر به نظر برسند. قرارگيري كمد و درايوهاي اداري ، محيط شما را حرفه اي تر نشان مي دهند و بدين ترتيب پرسنل كارايي بيشتري خواهند داشت.

اين چنين محيطي را كاركنان خيلي زياد دوست خواهند داشت و يك فضاي اداري باعث مي شود كه فضاي كاري شما رسمي تر شده و در مقايسه با ساير سازمان ها و شركت ها، رسمي تر نمود داشته باشيد و بتوانيد قراردادهاي بيشتري را با مشتريان و پيمانكاران منعقد كنيد.

ميز كارشناسي بايد با مشخصات فيزيكي كاربر تناسب داشته باشد تا به مشكلات جسمي دچار نشود.

زيبايي و ارگونوميك بودن ميزهاي اداري نكات بسيار مهمي هستند كه نبايد فراموش شوند. شما بايد در ميزهاي كارشناسي شركت براي جايگذاري سيستم هاي كامپيوتر، اسلات هاي لازم را قرار دهيد تا اين نوع سيستم ها براحتي جايگذاري شده و براحتي نصب شوند.

ميزهاي كارشناسي در اشكال مختلف و استانداردي مانند بيضي، دايره، مربع، مستطيل و ساير اشكال منظم طراحي و توليد مي شوند.

البته مي توانند به اشكال ديگر و خلاقانه تر طراحي و توليد شوند كه در اين صورت باعث آرامش روحي و رواني مي شود.

ميزهاي كارشناسي نيز درايوها و كشوهايي دارند كه كاربر مي تواند مدارك موجود را در آن ها ذخيره و بايگاني كند.

گاهي اوقات با تركيب چرم و چوب، ميز مديريت طراحي و ساخته مي شود و همين ويژگي مي تواند به ميز مديريت زيبايي خاصي بدهد. بايد براي ميز كارشناسي فضايي را قائل شد تا كاربر بتواند با خيال راحت كار انجام دهد.

استايل ، راحتي و دوام و ماندگاري بيشتر مهم ترين مشخصات ميز كارشناسي است كه ميز كارشناسي بايد داشته باشند. بايد هر كدام از مبلمان اداري مطابق ساختار بدن انساني طراحي و توليد شوند كه كاربر بتواند راحتي بيشتري را تجربه كند.

شما بايد ميزي را انتخاب كنيد كه در عين زيبايي، استحكام را هم داشته باشد. بايد يراق آلات ميز درجه يك باشد تا بتوان در مدت زمان طولاني بتوان از آن استفاده كرد بخاطر اين كه تعويض و تعمير ميز كارشناسي هزينه بر بوده و شما بايد با انجام كارهايي مانع از هدرفت منابع مالي خود شويد.

ارگونوميك بودن ميزهاي كارشناسي باعث مي شود تا عضلات كاربر به هنگام كار خسته نشده و بتواند به مدت زمان طولاني كار كند. ميزهاي كارشناسي از اهميت به سزايي برخوردارند و بايد به آن ها با ديد بهتري نگريست تا كارايي كارشناسان شركت افزايش يابد.

رنگ ميز كارشناسي نيز از اهميت بسزايي برخوردار است و بايد به گونه اي انتخاب شود كه به هنگام برخورد نورهاي طبيعي و مصنوعي، چشمان كاربر اذيت نشود.

توجه به نظافت و تميزي ميز كارشناسي باعث مي شود كه هميشه تميز باقي بمانند. از آنجايي كه برخي مبلمان اداري از چرم ساخته مي شوند، بنابراين توجه به نظافت و تميزي مبلمان بسيار مهم است و بايد در صدر كارهاي روزانه قرار گيرد.

تناسب صندلي و ميز كارشناسي مهم بوده و بايد بدان دقت شود تا كاربر بتواند براحتي كار كند. هر چقدر كه بين صندلي و ميز اداري تناسب وجود داشته باشد به همان اندازه كاربر راحت خواهد بود.هرچقدر كه كيفيت ميزهاي كارشناسي بهتر باشد به همان اندازه ماندگاري بيشتري دارد.

بنابراين حتما به هنگام خريد، به كيفيت ماده اوليه ميز توجه داشته باشيد تا ميز كارشناسي كه براي شركت خريداري مي كنيد را جزء بهترين ميزهاي خريداري شده شما باشد و اين چنين ميزي نيز در درازمدت در شركت استفاده شود.

تعداد ميز كارشناسي در هر سازماني كم بوده و متناسب با تعداد مديران خريداري مي شود. ميز مديريت بايد با سبك و دكوراسيون اتاق مديريت تناسب داشته باشد تا روي مشتريان و شركا تاثيرگذاري بيشتري داشته باشد.

اكثر ميزهاي كارشناسي به گونه اي طراحي شده اند كه براي فضاهاي كوچك كاربرد داشته باشد و كاربر بتواند حتي در فضاهاي كوچك هم از حداكثر توان خود استفاده كند.

ميزهاي كارشناسي، فضاي كاري را حرفه اي تر نشان مي دهند و باعث مي شوند كه شما دقيق تر كار كنيد. شما بايد متناسب با فضاي اداري خودتان، ميز كارشناسي را خريداري كنيد تا بتوانيد از آن به نحو احسن استفاده كنيد.

ميز كارشناسي بايد به گونه اي باشد كه بتوان سيستم كامپيوتر را روي ميز نصب كرد و بايد با صندلي مديريت نيز تناسب داشته باشد تا كاربر احساس راحتي كند.

مشخصات ميز كارشناسي

عرض بين 60 تا 76 سانتي متر، ارتفاع بين 75 سانتي متر، طول بين 139 تا 180 سانتي متر است و اين اندازه ها استاندارد است و هر گونه تغييري در اين اندازه ها مي تواند براساس سفارش كاربر و مشتري به انجام برسد.

ميز كارشناسي بزرگتر، كشوها و درايوهايي دارند كه كاربر مي تواند اسناد و مدارك خود را بعد از استفاده به محل قبلي خود برگرداند. ميز كارشناسي بايد به قدري سبك باشد كه بتوان آن را در سريع ترين زمان ممكن جابجا كرد.

تناسب ميز و صندلي كارشناسي يك اصل انكارناپذير است و بايد بدان توجه شود تا راحتي كاربر حفظ شود. در ميز مديريت نبايد فلز يا تيزي به كاربرده شود.

تناسب ميز و صندلي مديريت يك اصل انكارناپذير است و بايد بدان توجه شود تا راحتي كاربر حفظ شود. در ميز مديريت نبايد فلز يا تيزي به كاربرده شود.

سبك و شيك بودن مبلمان اداري و ميز كارشناسي باعث جذابيت هر چه بيشتر‌آن ها مي شود و باعث مي شود كه كاربران به هنگام كار راحتي بيشتري را تجربه كنند. ميز و صندلي هاي اداري بايد مطابق بدن انساني طراحي و توليد شوند تا كاربران راحتي بيشتري داشته باشند.استفاده از رنگ هاي روشن و شاد باعث مي شود كه كاربران بتوانند با راحتي بيشتري با ميز و صندلي هاي اداري كار كنند و خستگي زيادي را تجربه نكنند.

ميز كارشناسي بايد بزرگ و راحت باشد تا بتوان كارهاي زيادي را انجام داد. ميز مديريت را بايد متناسب با فضاي مورد استفاده انتخاب كرد تا بتوان كارهاي بيشتري را انجام داد. ميز مديريت مي تواند از چرم هاي مصنوعي هم ساخته شده باشد.

ساخت استاندارد ميزهاي كارشناسي مهم ترين اصل در ساخت آنهاست. فضاي اشغالي و محيط كار تعيين كننده ابعاد آن است. شما بايد متناسب با فضاي كاري خودتان ابعاد ميز را سفارش دهيد. ميز كارمندي بايد به نحوي ساخته شود كه بتوان يك سيستم كامپيوتر را روي آن قرار داد.

زيبايي و دوام ميزهاي كارشناسي مهم بوده و باعث مي شود تا كاربران با راحتي بيشتري كار انجام دهند و دوام ميزهاي اداري نيز موجب مي شود كه در درازمدت قابل استفاده باشند. ميزهاي اداري بايد متناسب با فضاي كاري انتخاب شوند و خيلي كوچك يا بزرگ نيز انتخاب نشوند، بخاطر بزرگي زياد نه تنها مفيد نيست بلكه مي تواند آزاردهنده نيز باشد و شما بايد متناسب با فضاي كاري خودتان ميز اداري خودتان را انتخاب كنيد و از آن استفاده نماييد.

ميزهاي كارشناسي متناسب با كيفيت مواد اوليه خود قيمت هاي متفاوتي دارند و شما بايد متناسب با بودجه و فضاي كاري خودتان، ميز كارشناسي را انتخاب كرده و استفاده كنيد.

مقاومت و استحكام ميزهاي اداري مهم ترين ويژگي هاي آن بوده و بايد به آن ها توجه داشت. كاركنان بايد به هنگام كار با ميزهاي اداري راحت باشند و بتوانند كارهاي اداري خود را در سريع ترين زمان ممكن انجام دهند.

شرکت ساجیران این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم کرده است که به صورت حضوری از انواع مبلمان اداری به‌ویژه ميز كارشناسي در انواع طرح‌ها و رنگ‌های مختلف بازدید کنند تا بتوانند با لمس آن‌ها بهترین و مناسب‌ترین متریالی که در آن‌ها استفاده شده است را به‌خوبی احساس کنند و براساس معیارهای راحتی، استحکام، طراحی آرگونومیک و زیبایی منحصربه‌فرد که در تمامی محصولات این شرکت وجود دارد، بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشند. از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید مبلمان اداری به این مجموعه بیاييد و از تمامی محصولات برتر، در سبک‌ها و طراحی‌های گوناگون و منحصر‌به‌فرد دیدن کنید تا بتوانید با صرف هزینه مقرون‌به‌صرفه بهترین و شیک‌ترین مبلمان اداری را انتخاب کنید. با خرید محصولات ساجیران می‌توانید اتاق کار منحصربه‌فردی برای خود داشته باشید.

امتیاز شما به این مقاله

دیدگاه (1)

  1. محمد
    2023-01-31

    میز کارشناسی تون عالی بود واقعا کارایی و خوب بود خیلی ازش راضیم هم بابت ارسال هم بابت قیمت هاتون واقعا سایت خوبی هستین

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *