گالری ما

اطلاعات تماس

میز کنفرانس

میز کنفرانس بهترین میز برای محیط اداری استفاده می شود. این نوع میزها برای استفاده خاصی طراحی نشده و فقط برای کنفرانس کاربرد دارد. میز کنفرانس می تواند دو نفره تا چند نفره طراحی شود.

میز کنفرانس به اشکال بیضی، مربع؛ مستطیل و گرد طراحی و تولید می شود. ارتفاع این نوع میزها می تواند از ۷۲ تا ۸۲ سانتی متر متغیر باشد. تعداد صندلی های کنفرانس تعیین کننده مقدار فضای مورد نیاز برای آن است ولی در هر حال مقدار فضای برای هر نفر را می توان بین ۶۰ تا ۸۰ سانتی متر مشخص کرد.

میز کنفرانس می تواند در رنگ بندی های مختلف و متنوعی عرضه شود. چوب میزهای کنفرانس از ام دی اف ساخته می شود.

میز کنفرانس برای همه شرکت ها و اداره ها لازم و ضروری است. میز کنفرانس در اشکال گوناگون طراحی و ساخته می شود و حتی می تواند به صورت یک میز کنفرانس شیشه ای هم طراحی و تولید شود.

میز کنفرانس در جلسات مدیران با کارمندان کاربرد داشته باشد. حتی می توان برای میز کنفرانس اتاق جداگانه ای را متصور شد، طوری که با سایر اتاق ها تداخل نداشته باشد.

البته طول مدت جلسات کوتاه بوده و افراد بعد از برگزاری جلسه، اتاق کنفرانس را ترک می کنند و دوباره به سرکار خود برمی گردند.

شما می توانید به هنگام برگزاری کنفرانس کلیه وسایل و ابزارهای لازم را برای برگزاری جلسه و کنفرانس آماده کنید تا کنفرانس به راحتی و بدون فوت وقت انجام شود و در سریع ترین زمان ممکن به پایان برسد.

می توان در وسط میز کنفرانس شیشه ای را قرار داد و بدین ترتیب آن را زیباتر کرد، این شیشه هیچ کاربردی ندارد.

گاهی اوقات میز کنفراس می تواند به عنوان یک میز آموزشی به کار برود. شما باید متناسب با مقدار فضای خود برای میز کنفرانس پارتیشن جداگانه ای را مشخص کنید و همین امر می تواند به پیشبرد اهداف آموزشی شرکت یا آموزشگاه کمک درخور توجهی کند.

در پارتیشن دیگری می توان سالن کنفرانس ایجاد کرد که برای پیشبرد اهداف آموزشی بسیار مهم خواهد بود. اساتید می توانند در اتاق دیگری جلساتی را برگزار کنند تا بر کیفیت و کمیت آموزش افزوده شود. والدین بچه ها می توانند در پیشبرد اهداف آموزشی به آموزشگاه کمک کنند.

میز کنفرانس به لحاظ برگزاری جلسه و کنفرانس مهم بوده و نباید نادیده گرفته شود و بنابراین مشخص کردن فضا و اتاقی برای این نوع میز بسیار مهم است.

به طور کلی شخصی که در روبروی میز ایستاده، کنفرانس را برگزار می کند. البته میزهای کنفرانس به تازگی کوتاهتر و زیباتر طراحی می شوند و بلندی سابق را ندارند.

میز کنفرانس می تواند به شکل حرف انگلیسی L طراحی و تولید شود که زیبایی خاصی دارد و مانند میزهای قبلی به شکل کلاسیک و قدیمی نیست.

میز کنفرانس به طور کلی در اتاق مدیریت وجود دارد و میزهای کوتاهتر و شکیل تر، جلوه تازه ای از میزهای کنفرانس است که توسط شرکت های سازنده تولید شده و توسط شرکت های توزیع کننده در سطح ملی توزیع می شود.

البته میز کنفرانس در اشکال دیگری هم وجود دارد که میز کنفرانس مدولار نمونه دیگری است که در آن اکثر پرسنل شرکت و مدیران شرکت می کنند و این نوع میز فضای خیلی بیشتری را اشغال می کند.

در برخی مواقع اسلات هایی روی میز کار گذاشته می شود که به طور معمول زمانی که کاربران تمایل به استفاده از وسایل صوتی و تصویری را داشته باشند ، این چنین میزی استفاده می شود.

شما می توانید متناسب با نیازها و اهداف خودتان میز را تجهیز کنید و از آن استفاده کنید. صندلی های میز کنفرانس باید به گونه ای قرار گیرند که شرکت کنندگان کاملا احساس آرامش و راحتی کنند و هیچ گونه آزار و اذیتی را به سبب کمبود فضا متحمل نشوند.

میز کنفرانس باید برای قراردادن لپ تاپ کاربران فضای کافی را داشته باشد. ابعاد میز کنفرانس می تواند در اندازه های متفاوتی باشد که متناسب با اهداف کاربر می تواند تغییر کند.

شما می توانید در صورتی که رنگ میز کنفرانس به مرور زمان کم رنگ شده آن را تعویض کنید و از سال جدید میز کنفرانس جدیدی را خریداری کنید.

میز کفرانس باید با فضای اتاق یا سالن هماهنگ باشد و حتی می تواند به رنگ پارکت کف اتاق باشد که در این صورت چشم کاربران بخاطر این نوع هماهنگی اذیت نخواهد شد.

متریال ها و مواد اولیه میز کنفرانس متفاوت است ولی به طور معمول از چوب های ام دی اف ساخته می شود که زیبایی های خاص خود را دارند و می تواند به محیط کنفرانس زیبایی بصری را نیز تزریق کند.

البته میز کنفرانس نیز مطابق با پیشرفت های تکنولوژیک دگرگون می شود و هر روزه مدل های جدیدتری از میز کنفرانس طراحی و تولید می شود.

 

راحتی کاربران به هنگام استفاده از میز کنفرانس اهمیت دارد و بسیار مهم است که شما راحتی و آسایش کاربران را مدنظر داشته باشید.

همیشه راحتی و آسایش کاربران بسیار مهم بوده در غیر این صورت، در صورتی که مطالب جلسه و کنفرانس مهم نباشد، جلسه و کنفرانس را ترک خواهند کرد.

میزهای ارگونومیک کنفرانس باعث راحتی کاربران می شود و بسیاری از شرکت های سازنده مبلمان اداری به این قضیه توجه می کنند تا بتوانند محصولات جدید خود را مطابق خواسته مشتریان خود تولید کرده و به بازار عرضه کنند.

میز کنفرانس ‌Uشکل نمونه دیگری از میز کنفرانس است که از آن استقبال فراوانی شده و به همین می توان گفت که میزهای کنفرانس با اشکال جدید طرفداران بسیار زیادی دارد که هر روزه بر تعداد آن ها افزوده می شود.

امروزه در هر سازمان و شرکتی برگزاری جلسه بسیار مهم است و به طور معمول در کشور ایران بعد از وقوع مشکل، جلسات رفع مشکل برگزار می شود ولی این نظام در کشورهای پیشرفته جهان اول به گونه دیگری است و قبل از شروع به کار، جلسات شروع کار و تعیین وظایف برگزار می شود.

اگرچه جلساتی نیز حین کار برگزار می شود ولی ساختار این نوع جلسه به خاطر مانیتورینگ پیشرفت کار بوده و صد البته در این چنین جلساتی مدیران و سرپرستان بخاطر پیشرفت کار، پیشنهاداتی ارائه می کنند که به طور یقین به پیشرفت و بهبود کار کمک می کند و بنابراین برگزاری این چنین جلساتی  لازم و ضروری است.

هر برگزارکننده ای باید متناسب با تعداد کاربران خود میز کنفرانس را تجهیز کند تا به هنگام برگزار جلسه با مشکل پیش بینی نشده و نابهنگام مواجه نشود.

در برخی میزهای کنفرانس دستگاه های صوتی و تصویری بی سیم بوده و کاربران می توانند با خیال راحت از دستگاه های صوتی و تصویری بهره مند شوند.

چنین سناریویی را می توان از طریق استفاده از یک سیستم بی سیم دسکتاپیبه اجرا در می آید، و به کاربران اجازه می دهد که به طور کامل بتوانند از صفحه نمایش بزرگ استفاده کرده و حتی صفحه نمایش را کنترل کنند. کاربران می توانند بین پلت فرم های مختلف کامپیوتری مانور بدهند و فایل های خود را برای سایر کاربران به نمایش بگذارند.

چنین میزهای کنفرانسی به دلیل تازگی فناوری ممکن است در روزهای ابتدایی در مورد نحوه استفاده کردن، کاربران با مشکل مواجه شوند ولی بعدها به مرور زمان این مشکلات برطرف شده و کاربران می توانند با خیال راحت و آسوده تری از تجهیزات صوتی و تصویری استفاده کنند.

مزایای میز کنفرانس وایرلس

  • به اشتراک گذاری صفحه نمایش از راه دور و همکاری چند سایت

مطالعات اخیر نشان داده است که تا سال ۲۰۲۰میلادی، یک تا سه نفر استخدام خواهند شد تا از راه دور، از هر کجا که بخواهند،با شرکت ها و سازمان ها کار کنند.  دورکاری امکانی است که چند کاربر می توانند به یکدیگر بهم متصل شده و فایل های یکدیگر را به اشتراک بگذارند و حتی بتوانند از راه دور هم کنفرانسی را نیز برگزار کنند.

  • شبکه ایمن و محافظت شده

شرکت ها باید بتوانند زیرساخت شبکه خود را با استفاده از بی سیم، بیش از یک شبکه سیمی یا استفاده از هر دو در یک زمان بدون به خطر انداختن امنیت شبکه، اهرم کنند و در عین حال باید اطلاعات کاربران محفوظ بماند.

  • استفاده آسان و بدون نیاز به دانگل

کاربران براساس این نوع میزها می توانند بدون نیاز به مراجعه به سالن کنفرانس، فایل های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. نیاز به سخت افزارهای گرانی نیست و بلکه در مدت زمان نیز صرفه جویی خواه شد.

میز کنفرانس برای برگزاری همایش ها و سمینارهای علمی، تجاری و انواع و اقسام جلسات گروهی به کار می رود و نبود میز کنفرانس شاید بتوان گفت که حتی به اعتبار یک شرکت و سازمانی لطمه می زند.

میزهای کنفرانس به طور معمول از چوب ام دی اف یا شیشه یا ترکیبی از این دو است و در رنگ های مختلف و متنوعی عرضه می شود.

البته مشتریان می توانند بنا به سلیقه خودشان میزهای خاص تری را سفارش دهند که در این صورت متناسب با حجم کار، می تواند در مدت زمان کوتاه تر یا بلندتری به انجام برسد.

به طور معمول برای برگزاری انواع و اقسام جلسات کاری و گفت و گوهای کاری کاربرد دارد و می تواند متناسب با تعداد کاربران بزرگ یا کوچک باشد.

حتی می توان در کارگاه های کاری هم یک میز کنفرانس را هم متصور شد که سرپرستان کارگاه می توانند در جلسات شرک کرده و پیشرفت کار را باهم بررسی کرده و در نهایت بعد از مشخص شدن برنامه کاری جدید، کار را به پیش ببرند.

اندازه میز کنفرانس می تواند متناسب با فضای سالن و اتاق انتخاب شده و مورد استفاده قرار گیرد. حتی در برخی میز کنفرانس پیشرفته و مدرن می توان مدارک را به صورت فایل های صوتی و تصویری ارایه داد تا درک مطالب برای کاربران قدری راحت تر باشد.

طول معمول میز کنفرانس ۲ متر است ولی شما می توانید متناسب با تعداد کاربران و مدعوین، طول میز را شخصی سازی کنید.

نورپردازی روی سطح میز کنفرانس بسیار مهم بوده و باید نور پردازی به گونه ای باشد چشم کاربران را اذیت نکند. اگر میز کنفرانس به صورت پلکانی طراحی شود می توان از مدعوین هم پذیرایی کرد.

متناسب با میز کنفرانس باید از صندلی کنفرانس استفاده کرد تا کاربران هم احساس راحتی کنند و هرگونه ناراحتی کاربران و مدعوین به هنگام برگزاری جلسه و کنفرانس باعث خواهد شد تا در میانه جلسه، محل را ترک کرده و جلسه شما مثمرثمر نخواهد بود.

شما باید کلیه عناصر تشکیل دهنده جلسه را بسنجید و همگی را به میزان درست و دقیق مدنظر قرار دهید تا حد ممکن یک جلسه با کمترین نواقص را برگزار کنید.

میزهای کنفرانس که ارگونومیک نیستند یا اشکالات دیگری دارند به طور یقین باعث آزار و اذیت کاربران شده و در نهایت به هنگام برگزاری جلسه احساس راحتی نخواهند کرد و این نوع میزها را هرگز خریداری نکنید.

راحتی شما و مدعوین اولین اولویت کاری شماست و همین عامل است که باعث می شود تا یک جلسه بی نقصی برگزار شود و مدعوین بتوانند از جلسه لذت برده و شما نیز بتوانید از پیشرفت کار باخبر شده و دوباره قراردادهای کاری جدیدی را منعقد کنید.

میز کنفرانس شیشه ای را می توان به عنوان میز اداری هم استفاده کرد. میز کنفرانس شیشه ای زیبا بود و البته باید از آن بشدت مراقبت کرد تا هیچ گونه آسیبی بدان وارد نشود و بتوان در محل مورد نظر به مدت زمان طولانی از آن استفاده کرد و برای دوره های بعدی جلسات نیز همچنان کاربری خود را حفظ کند.

شرکت ساجیران این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم کرده است که به صورت حضوری از انواع مبلمان اداری به‌ویژه میز کنفرانس در انواع طرح‌ها و رنگ‌های مختلف بازدید کنند تا بتوانند با لمس آن‌ها بهترین و مناسب‌ترین متریالی که در آن‌ها استفاده شده است را به‌خوبی احساس کنند و براساس معیارهای راحتی، استحکام، طراحی آرگونومیک و زیبایی منحصربه‌فرد که در تمامی محصولات این شرکت وجود دارد، بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشند. از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید مبلمان اداری به این مجموعه بیایید و از تمامی محصولات برتر، در سبک‌ها و طراحی‌های گوناگون و منحصر‌به‌فرد دیدن کنید تا بتوانید با صرف هزینه مقرون‌به‌صرفه بهترین و شیک‌ترین مبلمان اداری را انتخاب کنید. با خرید محصولات ساجیران می‌توانید اتاق کار منحصربه‌فردی برای خود داشته باشید.

امتیاز شما به این مقاله

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.