گالری ما

اطلاعات تماس

میز کنفرانس

ميز كنفرانس بهترين ميز براي محيط اداري استفاده مي شود. اين نوع ميزها براي استفاده خاصي طراحي نشده و فقط براي كنفرانس كاربرد دارد. ميز كنفرانس مي تواند دو نفره تا چند نفره طراحي شود.

ميز كنفرانس به اشكال بيضي، مربع؛ مستطيل و گرد طراحي و توليد مي شود. ارتفاع اين نوع ميزها مي تواند از 72 تا 82 سانتي متر متغير باشد. تعداد صندلي هاي كنفرانس تعيين كننده مقدار فضاي مورد نياز براي آن است ولي در هر حال مقدار فضاي براي هر نفر را مي توان بين 60 تا 80 سانتي متر مشخص كرد.

ميز كنفرانس مي تواند در رنگ بندي هاي مختلف و متنوعي عرضه شود. چوب ميزهاي كنفرانس از ام دي اف ساخته مي شود.

ميز كنفرانس براي همه شركت ها و اداره ها لازم و ضروري است. ميز كنفرانس در اشكال گوناگون طراحي و ساخته مي شود و حتي مي تواند به صورت يك ميز كنفرانس شيشه اي هم طراحي و توليد شود.

ميز كنفرانس در جلسات مديران با كارمندان كاربرد داشته باشد. حتي مي توان براي ميز كنفرانس اتاق جداگانه اي را متصور شد، طوري كه با ساير اتاق ها تداخل نداشته باشد.

البته طول مدت جلسات كوتاه بوده و افراد بعد از برگزاري جلسه، اتاق كنفرانس را ترك مي كنند و دوباره به سركار خود برمي گردند.

شما مي توانيد به هنگام برگزاري كنفرانس كليه وسايل و ابزارهاي لازم را براي برگزاري جلسه و كنفرانس آماده كنيد تا كنفرانس به راحتي و بدون فوت وقت انجام شود و در سريع ترين زمان ممكن به پايان برسد.

مي توان در وسط ميز كنفرانس شيشه اي را قرار داد و بدين ترتيب آن را زيباتر كرد، اين شيشه هيچ كاربردي ندارد.

گاهي اوقات ميز كنفراس مي تواند به عنوان يك ميز آموزشي به كار برود. شما بايد متناسب با مقدار فضاي خود براي ميز كنفرانس پارتيشن جداگانه اي را مشخص كنيد و همين امر مي تواند به پيشبرد اهداف آموزشي شركت يا آموزشگاه كمك درخور توجهي كند.

در پارتيشن ديگري مي توان سالن كنفرانس ايجاد كرد كه براي پيشبرد اهداف آموزشي بسيار مهم خواهد بود. اساتيد مي توانند در اتاق ديگري جلساتي را برگزار كنند تا بر كيفيت و كميت آموزش افزوده شود. والدين بچه ها مي توانند در پيشبرد اهداف آموزشي به آموزشگاه كمك كنند.

ميز كنفرانس به لحاظ برگزاري جلسه و كنفرانس مهم بوده و نبايد ناديده گرفته شود و بنابراين مشخص كردن فضا و اتاقي براي اين نوع ميز بسيار مهم است.

به طور كلي شخصي كه در روبروي ميز ايستاده، كنفرانس را برگزار مي كند. البته ميزهاي كنفرانس به تازگي كوتاهتر و زيباتر طراحي مي شوند و بلندي سابق را ندارند.

ميز كنفرانس مي تواند به شكل حرف انگليسي L طراحي و توليد شود كه زيبايي خاصي دارد و مانند ميزهاي قبلي به شكل كلاسيك و قديمي نيست.

ميز كنفرانس به طور كلي در اتاق مديريت وجود دارد و ميزهاي كوتاهتر و شكيل تر، جلوه تازه اي از ميزهاي كنفرانس است كه توسط شركت هاي سازنده توليد شده و توسط شركت هاي توزيع كننده در سطح ملي توزيع مي شود.

البته ميز كنفرانس در اشكال ديگري هم وجود دارد كه ميز كنفرانس مدولار نمونه ديگري است كه در آن اكثر پرسنل شركت و مديران شركت مي كنند و اين نوع ميز فضاي خيلي بيشتري را اشغال مي كند.

در برخي مواقع اسلات هايي روي ميز كار گذاشته مي شود كه به طور معمول زماني كه كاربران تمايل به استفاده از وسايل صوتي و تصويري را داشته باشند ، اين چنين ميزي استفاده مي شود.

شما مي توانيد متناسب با نيازها و اهداف خودتان ميز را تجهيز كنيد و از آن استفاده كنيد. صندلي هاي ميز كنفرانس بايد به گونه اي قرار گيرند كه شركت كنندگان كاملا احساس آرامش و راحتي كنند و هيچ گونه آزار و اذيتي را به سبب كمبود فضا متحمل نشوند.

ميز كنفرانس بايد براي قراردادن لپ تاپ كاربران فضاي كافي را داشته باشد. ابعاد ميز كنفرانس مي تواند در اندازه هاي متفاوتي باشد كه متناسب با اهداف كاربر مي تواند تغيير كند.

شما مي توانيد در صورتي كه رنگ ميز كنفرانس به مرور زمان كم رنگ شده آن را تعويض كنيد و از سال جديد ميز كنفرانس جديدي را خريداري كنيد.

ميز كفرانس بايد با فضاي اتاق يا سالن هماهنگ باشد و حتي مي تواند به رنگ پاركت كف اتاق باشد كه در اين صورت چشم كاربران بخاطر اين نوع هماهنگي اذيت نخواهد شد.

متريال ها و مواد اوليه ميز كنفرانس متفاوت است ولي به طور معمول از چوب هاي ام دي اف ساخته مي شود كه زيبايي هاي خاص خود را دارند و مي تواند به محيط كنفرانس زيبايي بصري را نيز تزريق كند.

البته ميز كنفرانس نيز مطابق با پيشرفت هاي تكنولوژيك دگرگون مي شود و هر روزه مدل هاي جديدتري از ميز كنفرانس طراحي و توليد مي شود.

 

راحتي كاربران به هنگام استفاده از ميز كنفرانس اهميت دارد و بسيار مهم است كه شما راحتي و آسايش كاربران را مدنظر داشته باشيد.

هميشه راحتي و آسايش كاربران بسيار مهم بوده در غير اين صورت، در صورتي كه مطالب جلسه و كنفرانس مهم نباشد، جلسه و كنفرانس را ترك خواهند كرد.

ميزهاي ارگونوميك كنفرانس باعث راحتي كاربران مي شود و بسياري از شركت هاي سازنده مبلمان اداري به اين قضيه توجه مي كنند تا بتوانند محصولات جديد خود را مطابق خواسته مشتريان خود توليد كرده و به بازار عرضه كنند.

ميز كنفرانس ‌Uشكل نمونه ديگري از ميز كنفرانس است كه از آن استقبال فراواني شده و به همين مي توان گفت كه ميزهاي كنفرانس با اشكال جديد طرفداران بسيار زيادي دارد كه هر روزه بر تعداد آن ها افزوده مي شود.

امروزه در هر سازمان و شركتي برگزاري جلسه بسيار مهم است و به طور معمول در كشور ايران بعد از وقوع مشكل، جلسات رفع مشكل برگزار مي شود ولي اين نظام در كشورهاي پيشرفته جهان اول به گونه ديگري است و قبل از شروع به كار، جلسات شروع كار و تعيين وظايف برگزار مي شود.

اگرچه جلساتي نيز حين كار برگزار مي شود ولي ساختار اين نوع جلسه به خاطر مانيتورينگ پيشرفت كار بوده و صد البته در اين چنين جلساتي مديران و سرپرستان بخاطر پيشرفت كار، پيشنهاداتي ارائه مي كنند كه به طور يقين به پيشرفت و بهبود كار كمك مي كند و بنابراين برگزاري اين چنين جلساتي  لازم و ضروري است.

هر برگزاركننده اي بايد متناسب با تعداد كاربران خود ميز كنفرانس را تجهيز كند تا به هنگام برگزار جلسه با مشكل پيش بيني نشده و نابهنگام مواجه نشود.

در برخي ميزهاي كنفرانس دستگاه هاي صوتي و تصويري بي سيم بوده و كاربران مي توانند با خيال راحت از دستگاه هاي صوتي و تصويري بهره مند شوند.

چنین سناریویی را می توان از طریق استفاده از یک سیستم بی سیم دسکتاپيبه اجرا در مي آيد، و به کاربران اجازه می دهد که به طور کامل بتوانند از صفحه نمايش بزرگ استفاده كرده و حتي صفحه نمايش را كنترل كنند. كاربران مي توانند بين پلت فرم هاي مختلف كامپيوتري مانور بدهند و فايل هاي خود را براي ساير كاربران به نمايش بگذارند.

چنين ميزهاي كنفرانسي به دليل تازگي فناوري ممكن است در روزهاي ابتدايي در مورد نحوه استفاده كردن، كاربران با مشكل مواجه شوند ولي بعدها به مرور زمان اين مشكلات برطرف شده و كاربران مي توانند با خيال راحت و آسوده تري از تجهيزات صوتي و تصويري استفاده كنند.

مزاياي ميز كنفرانس وايرلس

  • به اشتراک گذاری صفحه نمایش از راه دور و همکاری چند سایت

مطالعات اخیر نشان داده است که تا سال 2020ميلادي، یک تا سه نفر استخدام خواهند شد تا از راه دور، از هر کجا که بخواهند،با شركت ها و سازمان ها کار کنند.  دوركاري امكاني است كه چند كاربر مي توانند به يكديگر بهم متصل شده و فايل هاي يكديگر را به اشتراك بگذارند و حتي بتوانند از راه دور هم كنفرانسي را نيز برگزار كنند.

  • شبكه ايمن و محافظت شده

شرکت ها باید بتوانند زیرساخت شبکه خود را با استفاده از بی سیم، بیش از یک شبکه سیمی یا استفاده از هر دو در یک زمان بدون به خطر انداختن امنیت شبکه، اهرم کنند و در عين حال بايد اطلاعات كاربران محفوظ بماند.

  • استفاده آسان و بدون نياز به دانگل

كاربران براساس اين نوع ميزها مي توانند بدون نياز به مراجعه به سالن كنفرانس، فايل هاي خود را با ديگران به اشتراك بگذارند. نياز به سخت افزارهاي گراني نيست و بلكه در مدت زمان نيز صرفه جويي خواه شد.

ميز كنفرانس براي برگزاري همايش ها و سمينارهاي علمي، تجاري و انواع و اقسام جلسات گروهي به كار مي رود و نبود ميز كنفرانس شايد بتوان گفت كه حتي به اعتبار يك شركت و سازماني لطمه مي زند.

ميزهاي كنفرانس به طور معمول از چوب ام دي اف يا شيشه يا تركيبي از اين دو است و در رنگ هاي مختلف و متنوعي عرضه مي شود.

البته مشتريان مي توانند بنا به سليقه خودشان ميزهاي خاص تري را سفارش دهند كه در اين صورت متناسب با حجم كار، مي تواند در مدت زمان كوتاه تر يا بلندتري به انجام برسد.

به طور معمول براي برگزاري انواع و اقسام جلسات كاري و گفت و گوهاي كاري كاربرد دارد و مي تواند متناسب با تعداد كاربران بزرگ يا كوچك باشد.

حتي مي توان در كارگاه هاي كاري هم يك ميز كنفرانس را هم متصور شد كه سرپرستان كارگاه مي توانند در جلسات شرك كرده و پيشرفت كار را باهم بررسي كرده و در نهايت بعد از مشخص شدن برنامه كاري جديد، كار را به پيش ببرند.

اندازه ميز كنفرانس مي تواند متناسب با فضاي سالن و اتاق انتخاب شده و مورد استفاده قرار گيرد. حتي در برخي ميز كنفرانس پيشرفته و مدرن مي توان مدارك را به صورت فايل هاي صوتي و تصويري ارايه داد تا درك مطالب براي كاربران قدري راحت تر باشد.

طول معمول ميز كنفرانس 2 متر است ولي شما مي توانيد متناسب با تعداد كاربران و مدعوين، طول ميز را شخصي سازي كنيد.

نورپردازي روي سطح ميز كنفرانس بسيار مهم بوده و بايد نور پردازي به گونه اي باشد چشم كاربران را اذيت نكند. اگر ميز كنفرانس به صورت پلكاني طراحي شود مي توان از مدعوين هم پذيرايي كرد.

متناسب با ميز كنفرانس بايد از صندلي كنفرانس استفاده كرد تا كاربران هم احساس راحتي كنند و هرگونه ناراحتي كاربران و مدعوين به هنگام برگزاري جلسه و كنفرانس باعث خواهد شد تا در ميانه جلسه، محل را ترك كرده و جلسه شما مثمرثمر نخواهد بود.

شما بايد كليه عناصر تشكيل دهنده جلسه را بسنجيد و همگي را به ميزان درست و دقيق مدنظر قرار دهيد تا حد ممكن يك جلسه با كمترين نواقص را برگزار كنيد.

ميزهاي كنفرانس كه ارگونوميك نيستند يا اشكالات ديگري دارند به طور يقين باعث آزار و اذيت كاربران شده و در نهايت به هنگام برگزاري جلسه احساس راحتي نخواهند كرد و اين نوع ميزها را هرگز خريداري نكنيد.

راحتي شما و مدعوين اولين اولويت كاري شماست و همين عامل است كه باعث مي شود تا يك جلسه بي نقصي برگزار شود و مدعوين بتوانند از جلسه لذت برده و شما نيز بتوانيد از پيشرفت كار باخبر شده و دوباره قراردادهاي كاري جديدي را منعقد كنيد.

ميز كنفرانس شيشه اي را مي توان به عنوان ميز اداري هم استفاده كرد. ميز كنفرانس شيشه اي زيبا بود و البته بايد از آن بشدت مراقبت كرد تا هيچ گونه آسيبي بدان وارد نشود و بتوان در محل مورد نظر به مدت زمان طولاني از آن استفاده كرد و براي دوره هاي بعدي جلسات نيز همچنان كاربري خود را حفظ كند.

شرکت ساجیران این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم کرده است که به صورت حضوری از انواع مبلمان اداری به‌ویژه ميز كنفرانس در انواع طرح‌ها و رنگ‌های مختلف بازدید کنند تا بتوانند با لمس آن‌ها بهترین و مناسب‌ترین متریالی که در آن‌ها استفاده شده است را به‌خوبی احساس کنند و براساس معیارهای راحتی، استحکام، طراحی آرگونومیک و زیبایی منحصربه‌فرد که در تمامی محصولات این شرکت وجود دارد، بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشند. از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید مبلمان اداری به این مجموعه بیاييد و از تمامی محصولات برتر، در سبک‌ها و طراحی‌های گوناگون و منحصر‌به‌فرد دیدن کنید تا بتوانید با صرف هزینه مقرون‌به‌صرفه بهترین و شیک‌ترین مبلمان اداری را انتخاب کنید. با خرید محصولات ساجیران می‌توانید اتاق کار منحصربه‌فردی برای خود داشته باشید.

امتیاز شما به این مقاله

دیدگاه (1)

  1. سامان
    2023-02-05

    سلام خسته نباشین من شنیدم رنگ ام دی اف به مرور زمان میره یا بر اثر کوچک ترین ضربه برداشته میشه و یا باد میکنه چوب ایا واقعا اینجوره ؟

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *