گالری ما

اطلاعات تماس

میز مدیریت ساجیران

میز مدیریت یک نوع میز اداری است که در ادارات و سازمان ها وجود دارد. وجود مبلمان اداری باعث افزایش کارایی کارکنان و مدیر می شود و به همین دلیل، میز مدیریت هم از این قضیه مستثنا نیست و باید در انتخاب میز مدیریت هم باید دقت و توجه بسیار زیادی به خرج داد تا یک میز مدیریت عالی در یک سازمان وجود داشته باشد.

رنگ میز مدیریت

رنگ میز مدیریت به طور معمول تیره است. البته رنگ های تیره جذابیت خاصی دارند. رنگ میز مدیریت باید با رنگ اتاق و سایر مشخصات هماهنگی داشته باشد.

اندازه میز مدیریت

میز مدیریت باید در مقایسه با میزهای کارمندی بزرگ باشد طوری که بعد از جایگذاری سیستم کامپیوتر بتوان لوگوی شرکت و سایر مشخصات شرکت را نیز روی میز قرار داد. اندازه میز باید با اندازه اتاق تناسب داشته باشد.

میز مدیریت باید همانند میز کارمندان راحت و آسوده باشد تا بتوان روی آن کارهایی را انجام داد.

طرح و فرم میز مدیریت

به طور معمول میز مدیریت اشکال گوناگون و زیبایی دارد. صندلی مدیریت باید با میز مدیریت هماهنگ باشد تا راحتی کاربر حفظ شود.

ارتفاع میز مدیریت

ارتفاع این میز باید با صندلی یکسان باشد و نباید زیاد کوتاه یا بلند باشد. کاربر باید بتواند به همه قسمت های میز دسترسی داشته باشد. کوتاه بودن ارتفاع میز باعث بروز مشکلات جسمانی برای کاربر می شود. بهترین میز ، میز ارگونومیک است که براساس ساختار بدن انسان طراحی و ساخته می شود.

انواع میزهای مدیریت

میز مدیریت در انواع و اقسام مختلفی طراحی و تولید می شود. شما باید متناسب با دکوراسیون محل کار خود میز مدیریت را خریداری کنید.

میز مدیریت نباید به طور سنتی ساخته شود بلکه باید به صورت مدرن و جدید طراحی و تولید شود طوری که کاربر از هر جهت احساس راحتی کند.

میزهای مدیریت در انواع و اقسام مدل ها ساخته می شوند. رنگ میز تاثیر به سزایی در انجام کار دارد و باید به رنگ میز هم توجه و دقت کرد تا به هنگام نورپردازی مشکلاتی را ایجاد نکند.

تعداد میز مدیریت در هر سازمانی کم بوده و متناسب با تعداد مدیران خریداری می شود. میز مدیریت باید با سبک و دکوراسیون اتاق مدیریت تناسب داشته باشد تا روی مشتریان و شرکا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

به طور معمول در کنار میز مدیریت، میز کنفرانس قرار داده می شود تا فضای کاری اتاق مدیر حفظ شود. میز مدیریت در طول زمان تغییرات زیادی را متحمل شده است، میز مدیریت امروزه باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که بتوان سیستم کامپیوتر را روی آن نصب کرد.

میز مدیریت باید در اتاق به گونه ای قرار داده شود که کاربر بتواند در اتاق حرکت کند. شما باید بتوانید میزی را انتخاب کنید که راحتی شما تضمین شده باشد.

میز مدیریت می تواند به شکل ال باشد. در صورتی که میز مدیریت خیلی بزرگ باشد باید در وسط اتاق قرار داشته باشد تا کاربر بتواند در داخل اتاق تردد داشته باشد.

میزهای مدیریت می تواند در طرح ها و اشکال گوناگونی باشد و به تازگی شرکت های سازنده مبلمان، میزهای مدیریت زیبایی را ساخته اند که علاوه بر زیبایی ، محکم بوده و این برای یک میز ویژگی های مناسبی به شمار می رود.

کاربردی بودن میز مدیریت مهم ترین مشخصه میز به شمار می رود. میز مدیریت باید در عین زیبایی، کارایی خود را حفظ کند تا بتواند در طولانی مدت قابلیت کارکردن را داشته باشد.

میز مدیریت باید به گونه ای باشد که بتوان سیستم کامپیوتر را روی میز نصب کرد و باید با صندلی مدیریت نیز تناسب داشته باشد تا کاربر احساس راحتی کند.

تناسب میز و صندلی مدیریت یک اصل انکارناپذیر است و باید بدان توجه شود تا راحتی کاربر حفظ شود. در میز مدیریت نباید فلز یا تیزی به کاربرده شود.

به طور معمول، مدیران مدت زمان طولانی پشت میز قرار می گیرند و همین می تواند باعث خستگی کاربر شود.

ویژگی های یک میز مدیریت

ظاهر: ظاهر میز مدیریت یک ویژگی مهم میز به شمار می رود. حرفه ای بودن میز مهم ترین مشخصه میز  به شمار می رود.

استحکام: استحکام و مقاومت میز ویژگی میز مدیریت به شمار می رود. در صورتی که میز مدیریت باکیفیتی را خریداری کنید هرگز آن را دوباره تعویض نخواهید کرد.

راحتی: راحتی نه تنها برای کارکنان بلکه برای مدیران نیز مهم است، زمانی که شما راحت باشید،؛ راحت تر کار خواهید کرد.

میز مدیریت چوبی

میز مدیریت چوبی طرح و نقش بسیار زیبایی دارد. شما می توانید میزهای مدیریت که از چوب های مختلف ساخته شده را طراحی کنید. همیشه بهترین میز مدیریت را انتخاب کنید تا مجبور به تعویض آن نشوید. چوب میز مدیریت هرچقدر باکیفیت تر باشد به همان اندازه میز باکیفیتی خواهد بود.

میز مدیریت فلزی

این نوع میزها می توانند فرم و شکل های بخصوصی داشته باشند. این نوع میزها محکم و بادوام بوده و برای کارگاه ها که سرپرستان حضور دارند مناسب است. تمیز کردن این نوع میز آسان است. این نوع میز می تواند به مدت سالیان سال دوام داشته باشد.

میز مدیریت لمینیت و کامپیوزیت

این نوع میز در طرح ها و اشکال گوناگونی وجود دارد. میزی ظریف بوده و می تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد. این نوع میز با ترکیب ام دی اف یا لمینیت ساخته شده و بسیار زیباست.

شما باید میزی را انتخاب کنید که در عین زیبایی، استحکام را هم داشته باشد. باید یراق آلات میز درجه یک باشد تا بتوان در مدت زمان طولانی بتوان از آن استفاده کرد.

میز مدیریت باید بزرگ و راحت باشد تا بتوان کارهای زیادی را انجام داد. میز مدیریت را باید متناسب با فضای مورد استفاده انتخاب کرد تا بتوان کارهای بیشتری را انجام داد. میز مدیریت می تواند از چرم های مصنوعی هم ساخته شده باشد.

قراردادن تجیهزات کامپیوتری در میز مدیریت بسیار مهم بوده و باید بدان توجه شود تا بتوان این نوع میز را به مرحله کاربردی رساند.

از آنجایی که میز مدیریت در مقایسه با سایر مبلمان اداری فضای خیلی بیشتری را می گیرد باید خاص و زیبا باشد تا منحصربفرد بودن خود را ثابت کند.

میز مدیریت باید استحکام و دوام را داشته باشد و در سریع ترین زمان ممکن تمیز شود و نظافت آن نباید مشکل باشد.

میز مدیریت باید کشوها و درایوهای مختلفی داشته باشد تا بتوان مدارک و مستندات زیادی را در کشوها بایگانی کرد.

رنگ میز مدیریت باید با رنگ صندلی تناسب داشته باشد تا زیبا به نظر برسد. جادار بودن میز مدیریت بسیار مهم است و باید جادار بودن آن رعایت شده و مدنظر گرفته شود.

میز باید راحتی کاربر را فراهم کند،گاهی اوقات در کنار این میز، کمد اداری نیز قرار داده می شود تا مدارک و مستندات را در این کشو نیز بایگانی کرد.

برخی قسمت های این نوع میز از چرم درست شده اند و این می تواند زیبایی این نوع میز را چندین برابر کند.

کمد میز مدیریت می تواند متناسب در اندازه های گوناگونی طراحی و تولید شود و بنابراین کمد بایگانی اداری می تواند در طرح ها و شکل های مختلفی باشد.

صندلی میز مدیریت نیز از چرم خالص بوده و بنابراین همین ویژگی به زیبایی میز هر چه بیشتر کمک می کند.

گاهی اوقات با ترکیب چرم و چوب، میز مدیریت طراحی و ساخته می شود و همین ویژگی می تواند به میز مدیریت زیبایی خاصی بدهد.

برخی میزهای مدیریت به رنگ پولیش رنگ آمیزی می شوند. سطوح شیبداری دارد و یک میز کاملا فانتزی است.

شرکت های مختلف، انواع و اقسام میزهای مدیریت را طراحی و تولید می کنند که متناسب با شرایط زمانی  مکانی مشتریان متفاوت بوده است و می توان گفت که کاملا سفارشی ساخته شده اند و براساس درخواست مشتری طراحی و تولید می شوند.

طراحی و تولید میز مدیریت حساسیت های خود را دارد و باید در طراحی و تولید آن خیلی زیاد دقت کرد تا رضایت کاربران فراهم شود.

راحتی و عدم خستگی مدیر شرط اصلی استفاده از میزهای کامپیوتر است و باید به این اصل دقت و توجه کرد تا بتوان میزهای مدیریت را در تعداد بالا تولید کرد.

اگر میز مدیریت براساس ساختار بدن انسان طراحی و تولید شود مانع بروز مشکلات جسمی فرد می شود. سلامتی چشم ها و عدم کمردرد و دیسک کمر در طراحی و تولید میز مدیریت بسیار مهم است.

البته بزرگ بودن میز باعث خواهد شد تا فضای بسیار زیادی را اشغال کند و بنابراین باید طوری طراحی و تولید شوند که برای نگهداری دستگاه کامپیوتر فضای کافی را داشته باشد و در ضمن برای قراردادن وسایل جانبی کامپیوتر نیز اسلات های مخصوص به آن ها ایجاد شود تا به هنگام جایگذاری کامپیوتر مشکلی پیش نیاید.

شما باید متناسب با فضای کار خودتان میز مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب میز مدیریت اصل و قانون خاصی ندارد و تنها قانون راحتی شما کاربران است که تعیین کننده اندازه میز بوده و می تواند تاثیرگذار باشد.

بنابراین در انتخاب میز خودتان به اصول دیگری مقید نکنید و راحتی خودتان را اولین شرط قلمداد کنید تا بتوانید براحتی به کار خود ادامه دهید و میز مدیریت می تواند در ارتفاع های مختلف و متفاوتی طراحی و ساخته شود و این شمایید که متناسب با راحتی خودتان، میز مدیریتی را انتخاب می کنید تا بتوانید به همه کارهای خودتان برسید.

عدم بروز ناراحتی های جسمی و خستگی می تواند به هنگام کار با میز مدیریت دردسرساز شود. میز مدیریت در مقایسه با سایر میزهای اداری باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا مدیر بتواند به مدت زمان طولانی کار کند.

جابجایی میز مدیریت موردی است که باید بدان توجه داشته باشید، بزرگی میز در جابجایی میز تاثیر دارد و می تواند گاهی اوقات تاثیر منفی نیز داشته باشد.

میز مدیریت می تواند از چوب های مختلف و با کیفیت های مختلف و متفاوتی طراحی و تولید شود و به همین دلیل بهتر است که از بهترین و باکیفیت ترین چوب ها ساخته شود تا اعتبار شرکت را به بهترین شکلی نشان دهد.

میز مدیریت باید با کلیه عناصر دکوراسیون اتاق مدیریت یکپارچه باشد تا بتواند زیبایی خود را نشان دهد و در غیر این صورت باید تضاد رنگی زیبایی را ایجاد کند تا مشتریان و شرکای تجاری تمایل داشته باشند که مدت زمان طولانی تری را در اتاق مدیریت سپری کنند.

زیبا بودن و بزرگ بودن میز مدیریت همگی بر اعتبار مدیر و در نهایت اعتبار شرکت می افزاید و باعث می شود که مشتریان و شرکای تجاری با دید بهتری به آن نگریسته و با شرکت مورد نظر تجارت کرده و مراودات تجاری داشته باشند.

شما باید در عین این که به این عامل توجه می کنید باید به راحتی خودتان نیز توجه داشته باشید و دقت کنید که میز دلخواه خودتان را انتخاب کنید تا در نهایت با رضایت خاطر بیشتری کار انجام دهید و توجه به راحتی خودتان می تواند در انتخاب میز به شما کمک کند و باعث شود که با دقت بیشتری میز را انتخاب کرده و پشت میز قرار بگیرید.

مشخص شد که بین میز کارمندان و میز مدیریت تفاوت های چشمگیری وجود دارد و همین تفاوت هاست که باعث می شود تا میز مدیریت نسبت به بقیه متفاوت باشد و جایگاه متفاوت و ارزشمندتری داشته باشد.

با کمی دقت و توجه مشخص می شود که متریال های مورد استفاده در میز مدیریت متفاوت بوده و می تواند ارزشمند تر نیز باشند. شما می توانید با کمی وبگردی یا حتی جستجوهای میدانی میز مورد نظر خود را یافته و خریداری کنید.

شرکت ساجیران این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم کرده است که به صورت حضوری از انواع مبلمان اداری به‌ویژه میز مدیریت در انواع طرح‌ها و رنگ‌های مختلف بازدید کنند تا بتوانند با لمس آن‌ها بهترین و مناسب‌ترین متریالی که در آن‌ها استفاده شده است را به‌خوبی احساس کنند و براساس معیارهای راحتی، استحکام، طراحی آرگونومیک و زیبایی منحصربه‌فرد که در تمامی محصولات این شرکت وجود دارد، بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشند. از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید مبلمان اداری به این مجموعه بیایید و از تمامی محصولات برتر، در سبک‌ها و طراحی‌های گوناگون و منحصر‌به‌فرد دیدن کنید تا بتوانید با صرف هزینه مقرون‌به‌صرفه بهترین و شیک‌ترین مبلمان اداری را انتخاب کنید. با خرید محصولات ساجیران می‌توانید اتاق کار منحصربه‌فردی برای خود داشته باشید.

امتیاز شما به این مقاله

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.