گالری ما

اطلاعات تماس

مبل اداری و صندلی اداری

میز اداری

آشنایی با انواع میز اداری شرکت ساجیران

همان‌طور که می‌دانید کار کردن در اداره، دفتر و یا یک شرکت مستلزم این است که ساعت‌های زیادی را پشت میز اداری خود بگذرانید. فرقی هم نمی‌کند که مدیر یک شرکت و یا دفتر باشید یا کارمند آنجا، به‌هرحال مجبورید برای انجام دادن کارها و وظایفی که به شما محول شده است ساعت‌های طولانی را پشت میز مدیریت و یا میز کارمندی خود بگذرانید. ازاین‌رو طراحی میز اداری شما باید به‌گونه‌ای باشد که نه تنها باعث خستگی شما نشود بلکه باید باعث شود تا هیچ لطمه‌ای به کارایی شما وارد نشود و علاوه بر این میزان کارایی شما را افزایش دهد. میز اداری که دارای طراحی نامناسبی باشند باعث می‌شوند در حین نشستن پشت آن‌ها فشار زیادی به ستون فقرات افراد وارد گردد و همین مسئله باعث آسیب‌های جدی به ستون فقرات افراد در آینده می‌شود.

میز اداری ساجیران

ازاین‌رو شرکت ساجیران میز اداری با طراحی آرگونومیک را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. میز اداری شرکت ساجیران به این علت که طراحی کاملاًارگونومیکی دارند باعث افت کارایی افراد در سرکار نمی‌شوند و هیچ‌گونه آسیبی را به ستون فقرات آن‌ها وارد نمی‌کنند. طراحی آرگونومیک میز اداری شرکت ساجیران به این شکل می‌باشد که ارتفاع آن‌ها از کف اتاق برابر با 75 سانتی‌متر است و همچنین فضای مناسبی را برای قرارگیری پاها در زیر میز برای افراد فراهم می‌کنند. البته باید به این مسئله نیز اشاره‌کنیم که تنها معیارها برای انتخاب یک میز اداری مناسب راحتی و طراحی آرگونومیک آن نیست بلکه باید به طراحی ظاهری و زیبایی آن نیز توجه کافی داشت. میز اداری مجموعه ساجیران در کنار اینکه از طراحی آرگونومیک بهره برده‌اند راحتی و زیبایی خاص و منحصربه‌فردی را برای مشتریان این شرکت به همراه دارند.

میز اداری چیست؟

توجه داشته باشید که تأکید ما بر طراحی آرگونومیک به این منظور نمی‌باشد که هر میزی که دارای طراحی آرگونومیک بود کاملاً مناسب شماست. چراکه این شما هستید که در هنگام خرید میز اداری باید متناسب با نیازها و استفاده‌ای که از میز اداری خود می‌کنید مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. برای مثال اگر استفاده شما از میز اداریتان به این شکل می‌باشد که قرار است بر روی آن یک کامپیوتر قرار دهید، در هنگام خرید علاوه بر زیبایی و طراحی آرگونومیک باید به این نکته توجه کنید که آیا میز مورد نظر شما برای اینکه یک کامپیوتر بر روی آن قرار بگیرد ساخته شده است؟

میز اداری چگونه ساخته می شود؟

چراکه میز اداری که برای کار با کامپیوتر طراحی شده باشد فضای کافی و مناسبی را برای جاگذاری کیس، کیبورد و … دارد؛ اما اگر شما تنها به معیار زیبایی و طراحی آرگونومیک توجه داشته باشید و از این مسئله که آیا میز مخصوص قرار دادن کامپیوتر بر روی آن طراحی شده است یا خیر؟ غافل شوید درحالی که قرار است بر روی آن یک کامپیوتر قرار دهید و کار کنید، باعث می‌شود انتخاب اشتباهی انجام دهید و میز اداری را خریداری کنید که برای قرار دادن کامپیوتر بر روی آن طراحی نشده باشد ازاین‌رو فضایی برای قرار دادن کیس، مانیتور و … نداشته باشد. شرکت ساجیران میز اداری مخصوص قرار گرفتن کامپیوتر بر روی آن‌ها با فضای بسیار مناسب و جادار را که دارای زیبایی منحصربه‌فرد و طراحی آرگونومیک است به مشتریانی که خواهان این‌گونه میز اداری هستند ارائه می‌دهد.

ساخت میز اداری

درصورتی که کار شما به شکلی می‌باشد که دائماً با کاغذ و پرونده سروکار دارید وباید نمودار رسم کنید.

شرکت ساجیران میز اداری با طراحی ارگونومیکی را به شما پیشنهاد می‌دهد که سطح آن‌ها دارای مساحت زیادی می‌باشد ازاین‌رو به‌راحتی می‌توانید کاغذ‌ها و پرونده‌های خود را بر روی میز قرار دهید و حتی به نقشه‌کشی و رسم نمودار بدون هیچ‌گونه فضای کمی بپردازید.

شاید استفاده شما از میز اداری به‌گونه‌ای باشد که هم نیاز به قرار دادن کامپیوتر بر روی میز داشته باشید و هم نیاز به فضای کافی برای قرار دادن کاغذها و پرونده‌های خود بر روی میز داشته باشید. در این صورت شرکت ساجیران به شما میز اداری L شکل را معرفی می‌کند. چراکه میز اداری ال شکل علاوه بر اینکه دارای طراحی زیبا، چشم‌گیر و ارگونومیکی هستند دارای فضای کافی هم برای کار با کامپیوتر و قرار دادن کیس و مانیتور می‌باشند و هم اینکه دارای فضای کافی برای قرار دادن کاغذها و پرونده‌ها هستند.

در ادامه این مقاله شما را با انواع میز اداری شرکت ساجیران آشنا خواهیم کرد.

میز مدیریت

میز مدیریت - میز اداری
میز اداری

میزهای مدیریتی شرکت ساجیران دارای انواع متعددی می‌باشد که شامل:

میزهای مدیریتی فست، پارمو، روانا، پارینی، ریبرا، فلورا، کابانا، لیبرو، ونیزیا، پلاس، کلاک، مارس و ایزی است.

میزهای مدیریتی فست مجموعه ساجیران دارای پایه‌های آلومینیومی می‌باشند.

این خانواده از محصولات قابلیت ارائه رنگهای جدید و متنوع به همراه آپشن‌های مختلف را دارا می‌باشند.

میز مذاکره

میز مذاکره
میز مدیریت

اتاق مدیریت، همان‌طور که از نامش پیداست اولین قسمت یک اداره یا شرکت است که نیاز به تجهیزات خاص دارد و حتی بهتر است کمی رنگ و لعاب بیشتری داشته باشد.میز مذاکره که برای اتاق مدیریت در نظر گرفته می شود، باید ویژگی های متمایزی داشته باشد؛زیرا اصولاً مدیران کارهای اپراتوری انجام نمی دهند اماقطعاً ساعت های زیادی را پشت میزسپری می نمایند.

سایز میز مذاکره و رنگ و راحتی آن باید متناسب با فضا و محیط اتاق باشد.

مجموعه ساجیران مناسب‌ترین و زیباترین میزهای مذاکره را در انواع متعددی شامل:

میزهای مذاکره فست، پارمو، روانا، پارینی، ریبرا، فلورا، کابانا، لیبرو، ونیزیا، پلاس، کلاک، مارس و ایزی را به شما ارائه می‌دهد.

میز مذاکره متصل

میز مذاکره متصل
میز اداری

میزهای مذاکره متصل شرکت ساجیران نیز در انواع میزهای مذاکره متصل پلاس، مارس و ایزی به مشتریان ارائه می‌گردد.

میز پذیرایی

میز پذیرایی
میز اداری

میزهای پذیرایی شرکت ساجیران با هدف پذیرایی هر چه بهتر از مشتریان، میهمانان و شرکای شرکت شما در طراحی زیبا و آرگونومیک با فضای مناسب ساخته و تولید شده‌اند؛

که در انواع متعددی شامل:

میزهای پذیرایی فست، پارمو، روانا، پارینی، ریبرا، فلورا، کابانا، لیبرو، ونیزیا، پلاس، کلاک، مارس و ایزی موجود می‌باشند.

میز کنفرانس قابل توسعه

میز کنفرانس قابل توسعه
میز اداری

میز کنفرانس، همان‌طور که از اسم آن مشخص است برای اتاق های کنفرانس، مذاکره و گفتگو مورد استفاده قرار می گیرد اتاق کنفرانس یکی از بخش های مهم فضای اداری و شرکت ها محسوب می شود؛بنابراین طراحی و دکوراسیون داخلی این بخش اهمیت زیادی دارد. میزهای کنفرانس از اصلی ترین تجهیزات برای اتاق های مذاکره است که نحوه طراحی و ساخت آن‌هاتأثیر زیادی بر زیبایی و گیرایی اتاق کنفرانس دارد.این میزها دارای طرح ها و رنگ های متنوعی می باشد و در انواع مختلف از قبیل میز کنفرانس فست، پلاس، کلاک، مارس و ایزی طراحی و تولید می شود البته تمامی میزهای کنفرانس قابلیت نصب تجهیزات صوت و تصویر را نیز دارا می باشند.

میز کنفرانس مدولار

میز کنفرانس مدولار
میز اداری

برای طراحی و ساخت میزهای کنفرانس مدولار از رنگ ها و متریال های مختلفی استفاده می شود و میز کنفرانس را از حالت خشک و بی روح خارج می نماید همچنین طرح های متنوع این میزها، برای مشتریان امکان انتخاب های گزینشی و منطبق با هدف و سلایقشان را فراهم می کند، میزهای کنفرانس مدولار در انواع میزهای کنفرانس مدولار پلاس، مارس، افکت و ایزی طراحی می‌شوند. شرکت ساجیران با اعزام کارشناسان ساخت و تولید مجموعه به محل، متناسب با فضای سالن و تعداد نفرات میزهای کنفرانس مطابق با خواست مشتریان معرفی می نماید.

میز کارشناسی

میز کارشناسی
میز اداری

میزهای کارشناسی شرکت ساجیران به شکل بی‌نظیر و منحصربه‌فردی طراحی شده‌اند که شامل میزهای کارشناسی کلاک، مارس، افکت و ایزی می‌باشند.

میز کارمندی

میز کارمندی
میز اداری

از ویژگی‌های میز کارمندی ساجیران می‌توان به حس پویایی که در آن وجود دارد اشاره کرد.

همین حس باعث می‌شود افرادی که دراین محیط قرارمی‌گیرند دیرتر دچار خستگی شوند وانرژی بیشتری برای کار داشته باشند.

میزهای کارمندی ساجیران نیز در انواع کلاک، افکت و ایزی طراحی و تولید می‌شوند.

میزهای گروهی

میز گروهی
میز اداری

همان‌طور که از نام میزهای گروهی ساجیران مشخص است،

برای کار کردن گروهی کارمندان در کنار یکدیگر طراحی و ساخته‌شده‌اند؛

که در انواع میزهای گروهی پلاس، کلاک و ایزی موجود می‌باشند.

کانتر و گیشه

میز پذیرش، کانتر یا گیشه
میز اداری

محیط اداری نیز مانند هر فضای مسکونی یا کاری دیگری نیازمند دکوراسیون مناسب آن محیط است.

با درنظرگرفتن ساعات زیادی که کارمندان در این محیط مشغول به کار هستند؛

مبلمان اداری استاندارد، زیبا و چشم نواز از اهمیت بالایی برخوردار است.

میز کانتر یکی از پرکاربردترین سازه های اداری است که علاوه در نمایشگاه ها درمحیط‌های فروشگاهی نیز استفاده دارد.

انواع این سازه به جهت ظاهر و مدیای چاپ متفاوت است.

این مدل استند ساده یا کانتر استند سوئیسی قابل حمل بوده و فضای کمی را اشغال می‌کند.

این نوع از میز اداری شرکت ساجیران در انواع متعددی شامل:

میزهای کانتر پلاس، کلاک و مارس طراحی و تولید می‌گردند.

شرکت ساجیران این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم کرده است که به صورت حضوری از انواع میز اداری و همچنین مبلمان اداری بازدید کنند تا بتوانند با لمس آن‌ها بهترین و مناسب‌ترین متریالی که در آن‌ها استفاده شده است را به‌خوبی احساس کنند و بر اساس معیارهای راحتی، استحکام، طراحی آرگونومیک و زیبایی منحصربه‌فرد که در تمامی محصولات این شرکت وجود دارد، بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشند. ازاین‌رو به شما پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید میز و مبلمان اداری به این مجموعه بیاید و از تمامی محصولات برتر، در سبک‌ها و طراحی‌های گوناگون و منحصر‌به‌فرد دیدن کنید تا بتوانید با صرف هزینه مقرون‌به‌صرفه بهترین و شیک‌ترین میزها و مبلمان اداری را انتخاب کنید.

با خرید محصولات ساجیران می‌توانید اتاق کار منحصربه‌فردی برای خود داشته باشید.

امتیاز شما به این مقاله

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *