گالری ما

اطلاعات تماس

نکاتی برای طراحی بهتر اتاق کنفرانس

طراحی بهتر اتاق کنفرانس شاید چیزی نباشد که وقت زیادی را صرف فکر کردن درباره اش کرده باشید. مشکلی نیست در اکثر موارد ، اتاق کنفرانس ایده آل فضایی است که بر خود کنفرانس تأکید دارد. این طراحی باید استفاده از فضا را برای برقراری ارتباطو همکاری با دیگران تسهیل کند نه اینکه توجه را به خود جلب کند.

طراحی ، چیدمان و استفاده از لوازم اداری مانند مبلمان اداری و پارتیشن اداری در اتاق کنفرانس از این جهت مهم است که چارچوبی را برای کارهایی که در آن اتفاق می افتد تنظیم می کند. احتمالاً در یک اتاق کنفرانس تاریک ، بدون پنجره و همراه با دکوراسیون نا مناسب احساس خوبی نخواهید داشت.

یک طراحی ایده آل برای اتاق کنفرانس باید منعکس کننده ارزش ها و نیازهای شرکت و سازمان باشد. از همه مهمتر ، نیازهای فیزیکی و فنی اعضای تیمی که از آن استفاده می کنند را برآورده کند. این شامل تجهیز اتاق شما به سیستم کنفرانس ویدیویی مناسب و در اختیار قرار دادن ابزارهای لازم برای همکاری موفقیت آمیز به کارمندان می شود.

راهکارهایی برای طراحی بهتر اتاق کنفرانس

امروز نیروی کار در یک سازمان و یا هر شخص دیگری ، طراحی اتاق کنفرانس مدرن را می طلبد. وقتی فرصتی برای ایجاد یا طراحی مجدد یک اتاق کنفرانس پیدا کردید ، از این فرصت استفاده کنید و فراتر از نیازهای ضروری مانند میز ، صندلی ها و صفحه پروژکتور فکر کنید.

در این مقاله به چند نکته و راهکار اشاره می کنیم که می توانید برای طراحی بهتر اتاق کنفرانس از آن استفاده کنید. با ما همراه باشید.

 

طراحی بهتر اتاق کنفرانس

بر روی خرید تجهیزات صوتی و تصویری با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید

یکی از مهمترین موضوعات در طراحی بهتر اتاق کنفرانس این موضوع است که بخش صوتی و تصویری اتاق کنفرانس باید به روز باشد. این سیستم باید به اندازه کافی قدرتمند باشد که سرعت اتصال ، وضوح ، جریان های کنفرانس ویدئویی و … را دچار مشکل نکند. وقتی تجهیزات شما کاملاً قدیمی و مستعد خراب شدن هستند ، با مشکلات اتصال مکرر روبرو می شوید و نمی توانید از فضای جلسات خود به طور موثر و مفید استفاده کنید.

فضای شخصی مورد نیاز هر فرد را در نظر بگیرید

هیچ کس دوست ندارد در یک جلسه پانزده نفره ، در یک اتاق کنفرانسی که فقط ظرفیت ده نفر را دارد ، حضور داشته باشد. افراد موجود در جلسه باید بتوانند راحت بنشینند تا بتوانند توجه کامل خود را به جلسه اختصاص دهند.

در ادامه مبحث طراحی بهتر اتاق کنفرانس می بایست اطمینان حاصل کنید که اتاق کنفرانس به گونه ای طراحی شده است که از ظرفیت لازم برای تعداد افرادی را که واقعاً به استفاده همزمان از آن نیاز دارند ، برخوردار است. اگر یک اتاق کنفرانس متناسب با ده نفر طراحی شده است ، ده صندلی مناسب و راحت پیدا کرده و آن ها را در آن اتاق قرار دهید.

رنگ مناسب را انتخاب کنید

مطمئنا هر برند یا نام تجاری رنگ های خاص خود را دارد. طراحان داخلی که فضای دفتر شما را طراحی کرده اند نیز احتمالاً با یک رنگ بندی خاص کار می کردند.

اما موضوع مهمی که در طراحی بهتر اتاق کنفرانس باید به آن توجه نمود ، تاثیر رنگ ها بر روی خلق و خو و روحیه افراد بر هیچ کسی پوشیده نیست. با این وجود، تا آن جا که ممکن است ایده ها و انتخاب های جدیدی را در طراحی اتاق کنفرانس خود وارد کنید. گزینه هایی برای انجام این کار وجود دارد. رنگ های روشن مانند سفید ، آبی روشن ، سبز و زرد می توانند فضای اتاق را بزرگتر کنند. کمی رنگ آمیزی می تواند خلاقیت را نیز تقویت کند.

 

نکاتی برای طراحی بهتر اتاق کنفرانس

برای خرید مبلمان و سایر تجهیزات اداری متحرک سرمایه گذاری کنید

طراحی بهتر اتاق کنفرانس – بعضی از جلسات بی فایده می شوند هنگامی که همه پشت میز بسیار ساکت و آرام می نشینند. اگر چه ذاتاً هیچ مشکلی ندارد ، اما برای برخی مشاغل ، برقراری ارتباط موثر از اهمیت بالای برخوردار است.

امکان جابجایی ، مرتب کردن صندلی ها ، انجام کارهای مختلف یا آوردن عناصر فیزیکی به جلسات می تواند تفاوت هایی را در نحوه برگزاری جلسه ایجاد کند. استفاده از لوازم اداری که راحت جابجا می شوند و متحرک هستند ، می تواند بسیار مفید واقع شود.

در طراحی بهتر اتاق کنفرانس از نور طبیعی بیشتر اسفاده کنید

باید این واقعیت را بپذیریم که هیچ فردی در زیر نور مصنوعی لامپ ها بهترین عملکرد را ندارد. اگر می خواهید افراد در حالی که در یک اتاق کنفرانس نشسته اند احساس راحتی ، بیداری و زنده بودن داشته باشند ، اجازه دهید نور طبیعی به فضای اتاق وارد شود.

در هنگام پر شدن اتاق ها از نور طبیعی ، اتاق بزرگتر به نظر می آید. اعضای تیم خود را در یک غار تاریک به دام نیندازید و سپس انتظار داشته باشید که آن ها بینش های بزرگ و درخشان جدیدی را ایجاد کنند. کمی نور خورشید را امتحان کنید تا به رشد و شکوفایی ایده های آن ها کمک کنید.

امتیاز شما به این مقاله

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.