گالری ما

اطلاعات تماس

news 297

هميشه لحظات نوشيدن چاي، قهوه و آب ميوه باعث مسرت خاطر شده و خستگي روحي و جسمي را برطرف مي كند.

شما مي توانيد چايي، قهوه و آب ميوه را در كنار خانواده ميل كرده و اوقات شادي را سپري كنيد. براي اي كه بتوانيد يك پايان روز خوب و خوشي را سپري كنيد، بايد از قبل براي آن برنامه ريزي كنيد تا بتوانيد سرموقع به تفريح خودتان برسيد.

براي اين كه بتوانيد قهوه يا چايي را بنوشيد بايد براي آن ميزي را تهيه كرده و خريداري كنيد. ميز قهوه خوري يا كافي تيبل بايد به نحوي باشد كه همه اعضاي خانواده بتوانند به آن دسترسي داشته باشند.

كافي تيبل بيشتر اوقات در سالن پذيرايي يا اتاق نشيمن به كار مي رود و جزء ضروريات پذيرايي محسوب مي شود.

البته شما مي توانيد همزمان از ميزهاي عسلي هم استفاده كنيد تا ميزان دسترسي مهمانان به قهوه و چايي آسان تر باشد.

كافي تيبل بايد با دكوراسيون و مبلمان منزل هماهنگي داشته باشد تا زيبايي بصري را ايجاد كند. كافي تيبل ها در اندازه ها و مدل هاي مختلفي هستند و شما بايد متناسب با فضاي منزل خودتان؛ كافي تيبل رل تهيه كرده و از آن استفاده كنيد.

كافي تيبل ها مي تواند به صورت كلاسيك يا مدرن طراحي و توليد شوند. شما بايد متناسب با هدف و كاربري خودتان بايد كافي تيبل را خريداري كنيد.

كافي تيبل ها به چند گروه تقسيم مي شوند كه در اين مقاله هريك را با تمامي جزئيات مشخص كرده و توضيح مي دهيم:

 • سنتي

اين نوع ميز قهوه خوري به فراواني در خانه ها ديده مي شود. اين نوع ميزها به زمان هاي قبل برمي گردند. منبت كاري و خراطي شده و قيمت آن ها نسبت به بقيه بالاتر است.

 • معاصر و مدرن

اين نوع ميز در طرح ها و اشكال مدرن طراحي مي شود و طرح هاي آن متنوع و زياد است و شما مي توانيد متناسب با سليقه خودتان، يكي را انتخاب كرده و خريداري كنيد.

 • روستيك

اين مدل به مدل اولي شبيه است ولي طرح هاي ساده تري دارد و دوران گذشته را به ذهن متبادر مي كند.

 • ساحلي

به گونه اي ساخته شده اند كه حس و حال ساحل را يادآوري مي كند. مانند ميزهاي روستيك بوده ولي يك فضاي تفريحي و شادي را ايجاد مي كنند.

 • صنعتي

با تلفيق چوب و فلز درست شده اند  و حس و حال يك فضاي صنعتي را ايجاد مي كنند، براي استفاده در اتاق نشيمن يا سالن پذيرايي بهترين گزينه هستند.

 • كلاسيك

يادآور خاطرات دوران گذشته است و زيبايي محصربفردي دارد.

 • تازگي

تقريبا به طراحي هاي مدرن شبيه است و طرح هاي جديدي را مطرح مي كنند. عناصر جديدي دارند كه /ن ها را از ساير ميزها متمايز مي كند.

 • منحصربفرد

اين نوع ميزها اشكال منحصربفرد و خاصي دارند و ممكن است به شكل هاي نامنظمي باشند.

 • ميز قهوه عثماني

اين نوع ميزها، دوران امپراطوري عثماني را نشان مي دهد و تحت عنوان ميزهاي عثماني به فروش مي رسند.

 • ميز قهوه متراكم

بسياري اين نوع ميزها را دوست دارند و در ابعاد 3 در يك وجود دارند.

ميز قهوه بايد يك سطح صيقلي و صافي داشته باشد ، طوري كه نورپردازي باعث آزار و اذيت چشم ها نشود. ميزهاي منحصربفرد و تازگي از بهترين چوب ها درست شده اند و مناسب اتاق نشيمن و پذيرايي هستند. ميزهاي منحصربفرد خاص بوده و گاهي اوقات شكل هاي خاصي دارند و مي توانند باعث ايجاد زيبايي بصري در فرد و خانواده شوند.

هماهنگي ميز با اتاق نشيمن و پذيرايي لازم و ضروري است و بدين ترتيب اتاق نشيمن و پذيرايي نيز شكل منحصربفردي خواهند داشت.

حتي در ميزهاي منحصربفرد شما مي توانيد روزنامه و مجله را روي ميز گذاشته و در اوقاتي آن ها را مطالعه كنيد.

تميزي و نظافت ميز قهوه خوري بسيار اهميت دارد، شما بايد بعد از هر بار استفاده بايد ميز را تميز كنيد تا براي استفاده بعدي آماده باشد.

برخي ميز قهوه خوري ها مي تواند كوچك باشد و افراد ناچارند كه روي زمين نشسته تا بتوانند قهوه اي را بنوشند كه مي توان گفت به سبك ژاپني بوده و فرهنگ ژاپني را نشان مي دهد.

كافي شاپ ها بايد براساس سبك دكوراسيون خود، كافي تيبل ها را انتخاب كرده و خريداري كنند. البته چيدمان خاص كافي تيبل باعث زيبا به نظرآمدن آن خواهد شد.

شما با كمي ابتكار و خلاقيت مي توانيد چيدمان كافي تيبل خود را زيباتر و جذاب تر كنيد و هر چقدر كه زيباتر و جذاب تر باشد به همان اندازه نفرات بيشتري دور ميز خواهند نشست.

سادگي هميشه زيباست ولي ابتكار و خلاقيت باعث مي شود كه شما كافي تيبل زيباتر و جذاب تري داشته باشيد.

شما مي توانيد از ميز قهوه خوري زيبا و خلاقانه استفاده كرده و فضاي اتاق نشيمن خود را زيبا و جذاب جلوه دهيد.

برخي كافي تيبل ها كشوها و درايوهايي دارند كه مي توانيد در اين كشوها مواد و لوازم مربوط به پذيرايي قهوه را قرار دهيد و در برخي مواقع مي توانيد مجله يا كتابي را براي مطالعه طي روزهاي بعدي بگذاريد.

شما بايد ميز قهوه خوري خودتان را بعد از هر بار استفاده تميز و مرتب كنيد تا براي استفاده بعدي آماده باشد.

ميز قهوه خوري شما مي تواند متناسب با فضاي كاري يا خانوادگي شما باشد كه اكثر اوقات خودتان را مي گذارانيد.

كليه ميزهاي قهوه خوري بايد به لحاظ ساختار و رنگ باهم هماهنگ بوده طوري كه همگي زيبايي و جذابيت را به مجموعه سكونتگاهي شما اضافه كنند.

ميزهاي قهوه خوري را زيبا و جذاب انتخاب كنيد تا فضايي كه در آن چايي يا قهوه را ميل مي كنيد، لذت بخش باشد و بتوانيد ساعاتي را در كنار خانواده خود بگذرانيد.

ميز قهوه خوري تركيبي چوب و شيشه به محيط منزل شما زيبايي خاصي مي دهد و ميز قهوه خوري را با رنگ و ساختار مبلمان هماهنگ كنيد تا به لحاظ بصري تعادل و جذابيت را ايجاد كنيد.

هر چند وقت يكبار، ميز قهوه خوري خود را عوض كنيد تا محيط منزل و كار شما از يكنواختي خارج شده و بتوانيد تغيير را در زندگي خود ايجاد كنيد.

مي توانيد متناسب با محيط زندگي خود از المان هاي خاصي استفاده كنيد تا محيط كاري و زندگي زيبايي را داشته باشيد.

مي توانيد روي سطوح بالايي يا پاييني ميز قهوه خوري، كتاب بگذاريد و يك محيط مطالعه را ايجاد نماييد. مي توانيد روي ميز شمع يا گلدان هايي را قرار دهيد و يك فضاي عارفانه يا عاشقانه را ايجاد كنيد.

قراردادن ساير اشياي مثل مجسمه مي تواند فضاي خاص تري را ايجاد كند و باعث شود كه محيطي كه در آن قهوه يا چايي را ميل مي كنيد خاص تر شده و زيباتر به نظر برسد.

هر چقدر كه ميز قهوه خوري شما با محيط زندگي تناسب داشته باشد به همان اندازه محيط زيبا و دوست داشتني را خواهيد داشت.

شما مي توانيد همين اصول را در جايگذاري ميزهاي قهوه خوري دركافي شاپ خودتان اجرا كنيد تا مشتريان بيشتري را جذب كنيد.

اكثر مشتريان كافي شاپ ها به زيبايي و جذابيت كافي شاپ اهميت مي دهند و بنابراين براساس همين اصل مي توانيد مشتريان را به كافي شاپ خود جذب كنيد.

به طور يقين هيچ كسي از شلوغي و‌ آشفتگي در محيط كاري و زندگي خود لذت نمي برد. ميز قهوه خوري مي تواند تا حدي به محيط كاري و زندگي شما سروسامان دهد و موجب شود كه محيط منظم و مرتب شده اي را داشته باشيد.

شما بايد ميز قهوه خوري متناسب با اندازه اتاق خود را تهيه كنيد. قبل از اين كار بايد مساحت اتاق را بدست بياوريد و براساس اندازه هايي كه بدست آورده ايد اقدام نماييد.

بايد حتي ارتفاع مبل و هماهنگي آن را با ميز قهوه خوري بسنجيد. اكثر ميزهاي كم ارتفاع به گونه اي ساخته شده اند كه شما مي توانيد بدون هيچ مانعي ، چايي يا قهوه را از ميز برداشته و ميل كنيد.

ميزهاي بلند با مبلمان منزل تناسبي ندارند و باعث آزار و اذيت مي شوند بنابراين هرگز به سراغ اين چنين ميزهايي هرگز نرويد.

ميزهاي قهوه خوري بيضي شكل يا مدور براي خانواده ها بهترين گزينه بوده و بچه ها نيز از آسيب هاي نوك هاي تيز ميز در امان هستند.

ميز را بايد در محلي قرار دهيد كه همه اعضاي خانواده بدان دسترسي داشته باشند و بنابراين گوشه هاي منزل محل خوبي براي جايگذاري ميز قهوه خوري نيست.

ميزهاي قهوه خوري بسيار شيكي ساخته شده كه مناسب منازل بوده و جزء سبك مدرن محسوب مي شود و شما مي توانيد اين چنين ميزهايي را خريداري كرده و استفاده كنيد.

برخي اوقات مي توانيد ميزهاي شيك تر و جذاب تري را سفارش دهيد كه به تازگي طرح و توليد آن ها مشخص شده است.

اين شما هستيد كه در مورد طرح و سبك ميز قهوه خوري خود تصميم گيري مي كنيد بنابراين بي هيچ محدوديتي راحتي و آرامش خود را مدنظر قرار دهيد و بر همان اساس اقدام نماييد.

ميز قهوه خوري كه خريداري مي كنيد مصرف كننده نهايي شما هستيد بنابراين با دقت و با فراغ بال بيشتر به سراغ تك تك گزينه هاي خود برويد و حتي تك به تك را امتحان كرده و از فروشنده مزايا و معايب ميز قهوه خوري را جويا شده و در نهايت نسبت به خريد اقدام كنيد.

حتي مي توانيد در حياط خلوت يا آلاچيق ويلا يا منزل خودتان هم از ميز قهوه اي كه خريداري كرده ايد استفاده كنيد و ساعات خوشي را با اعضاي خانواده خود بگذرانيد.

حتي اين شما هستيد كه محيط استفاده از ميز قهوه خوري خود را مشخص مي كنيد. زمان استفاده از آن  را نيز خود شما مشخص مي كنيد، پس با خيال راحت و با فراغ بال همه گزينه هاي خريد خود را بررسي كرده و در نهايت اقدام به خريد كنيد.

مي توانيد كنار ميز قهوه خوري خودتان نيز ساير ميزها مانند ميز مطالعه يا ميز كار را هم قرار دهيد و بعد از استراحت دوباره به سركار خود بازگرديد و پيشرفت كار را بررسي نماييد.

برخي مواقع مي توانيد محل ميز قهوه خوري و ميز كار را از هم جدا كنيد طوري كه هريك بر كاربرد ديگري تاثير منفي نداشته باشد و شما مي توانيد در زمان استراحت به تفريح و استراحت و در زمان كار فقط به كار متمركز شويد.

مشخص كردن محل قراردادن ميز قهوه خوري با هر اندازه و ابعادي نيز را خود شما مشخص مي كنيد پس زياد وسواس به خرج ندهيد و كاملا با آسودگي و با خيال راحت محل آن را مشخص كرده و بعد از جايگذاري بلافاصله از آن استفاده كنيد.

بهتر است كه در نزديكي ميز قهوه خوري يك دستگاه قهوه جوشي را نيز قرار دهيد تا در سريع ترين زمان ممكن، قهوه جوش آمده و آماده ميل كردن باشد.

شما مي توانيد از ميز قهوه خوري كلاسيك هم استفاده كنيد و يادي از دوران گذشته داشته باشيد. البته اين چنين كاري بيشتر شايسته بزرگان خاندان است كه در دوران گذشته زندگي كرده اند و دوباره دوست دارند كه اين خاطرات را زنده كنند.

ميز قهوه خوري خود را هميشه تميز و مرتب نگهداري كنيد تا بتوانيد به مدت زمان طولاني از آن استفاده كنيد و حتما آن را به گونه اي استفاده كنيد كه شكسته نشده و بتوانيد از آن در مدت زمان طولاني در مراسم مهماني يا جشن ها استفاده نماييد.

امروزه در بازار انواع و اقسام ميز قهوه خوري وجود دارد كه هر كدام قيمت مخصوص به خود را دارد و شما مي توانيد با كمي جستجو و پرس و جو ميز قهوه خوري مورد علاقه خودتان را يافته و استفاده كنيد.

ميز قهوه خوري در انواع و اقسام مختلف و در ابعاد مختلفي هم وجود دارد كه مي توانيد متناسب با بودجه مورد نظرتان ميز مورد علاقه خودتان را خريداري كنيد.

هر محصول و كالايي كه خريداري كرده ايد يك هزينه نگهداري مخصوص به خود را دارد با آگاهي به مخارج و هزينه هاي نگهداري، ميز قهوه خوري خود را انتخاب كرده و اقدام به خريد كنيد و از خريد خود لذت ببريد.

اگر شيشه ميز قهوه خوري شكست توجه داشته باشيد بخاطر زيبا ديده شدن بايد شيشه آن را در سريع ترين زمان ممكن تعويض كنيد و يك شيشه جديد را جايگيزين قبلي كنيد تا بر عمر و ماندگاري ميز اضافه شده و بتوانيد به مدت زمان طولان تري از آن استفاده كنيد.

شرکت ساجیران این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم کرده است که به صورت حضوری از انواع مبلمان اداری به‌ویژه ميز قهوه خوري  در انواع طرح‌ها و رنگ‌های مختلف بازدید کنند تا بتوانند با لمس آن‌ها بهترین و مناسب‌ترین متریالی که در آن‌ها استفاده شده است را به‌خوبی احساس کنند و براساس معیارهای راحتی، استحکام، طراحی آرگونومیک و زیبایی منحصربه‌فرد که در تمامی محصولات این شرکت وجود دارد، بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشند. از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید مبلمان اداری به این مجموعه بیاييد و از تمامی محصولات برتر، در سبک‌ها و طراحی‌های گوناگون و منحصر‌به‌فرد دیدن کنید تا بتوانید با صرف هزینه مقرون‌به‌صرفه بهترین و شیک‌ترین مبلمان اداری را انتخاب کنید. با خرید محصولات ساجیران می‌توانید اتاق کار منحصربه‌فردی برای خود داشته باشید.

امتیاز شما به این مقاله

دیدگاه (1)

 1. لیلا
  2023-01-29

  به نظر من خیلی چیز خوبی هستن چون هم برای خونه هم برای محل کار هم برای کافه و رستوران خیلی خوبن خیلی شیک و خواستن

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *