گالری ما

اطلاعات تماس

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری یکی از فاکتورهای مهم در طراحی فضاهای اداری است.

محیط کاری شما باید پاسخگوی نیازهای شما باشد، باید خود را با نیازهای شما تطبیق دهد و همچنان نقش خود را به عنوان عاملی در آسایش و جذب نیروهای کاری ایفا کند.

با توجه به اینکه بخش عمده ای از زمان افراد در محیط کاری سپری می شود و یک محیط نامناسب چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ عملکردی می تواند بهره وری پرسنل و در نتیجه سازمان را کاهش دهد، در سراسر دنیا توجه خاصی به چیدمان فضاهای اداری می شود.

با توجه به اینکه پرسنل یک سازمان زمان زیادی را در محل کارشان سپری می کنند و یک محیط نامناسب می تواند بهره وری پرسنل و در نهایت عملکرد سازمان را کاهش دهد، در سال های اخیر، سازمان های بزرگ و حتی کوچک توجه ویژه ای به چیدمان و مهندسی فضای اداری و پارتیشن اداری داشته اند.

یکی از اصلی ترین المان ها در چیدمان فضای اداری وتقسیم بندی فضا، پارتیشن اداری است. طراحان و مهندسان شرکت ساجیران با بررسی نیازهای موجود در صنعت دکوراسیون اداری و با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز، پارتیشن هایی برای پاسخ گویی به این نیازها ارائه نموده اند.

دکوراسیون اداری

پارتیشن اداری ساجیران با تکیه بر سیستم مدولار خود برای انواع فضاها قابلیت اجرا و پیاده سازی دارند.

پارتیشن دوجداره نما و نماپلاس با سازه فولادی و طراحی مدولار محصولی مناسب سازمان ها و برای تجهیز فضای اداری است. این پارتیشن با خود به راحتی می تواند با محیط های مختلف هماهنگ شود.

سازه  اداری فولادی و محاسبات دقیق مهندسی این محصول، امکان اجرا و اتصال به انواع سقف را میسر می کند.

در پارتیشن دوجداره نما و نماپلاس امکان استفاده از چوب، شیشه، ام دی اف و فلز در رنگ های مختلف و با توجه به محیط سازمان وجود دارد.

همچنین، شیشه های دوجداره به کار رفته در این پارتیشن اداری، باعث کاهش حجم صدا و حفظ حریم خصوصی افراد می شود.

امتیاز شما به این مقاله