سپتامبر 26, 2017

پارتیشن شیشه ای

از این نوع پارتیشن اصولاً در فضاهای لوکس و مدرن اداری استفاده می شود.

شاخصه این نوع پارتیشن ظرافت، قطر کم، بازتاب هرچه بیشتر نور می باشد.در این نوع محصول از شیشه ۱۰میل به همراه فریم استیل و آلومینیوم استفاده می گردد و درب ها به صورت رولینگ نصب می شود که بازشو آن به صورت ریلی می باشد.

این نوع پارتیشن را لزوماً تا سقف اجرا می کنند که این امر باعث عایق شدن فضا در برابر صدا و استحکام بالاتر پارتیشن می گردد.

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت، شیشه میرال، درب شیشه ای، شیشه نشکن و … اینها نام هایی هستند که برای شیشه های فضای خارجی در بین مردم بسیار رایج بوده است که این مسئله برای تمامی اجناس موجود در بازار نیز وجود داشته است .

این مسئله در مورد شیشه ها نیز صدق می کند.برای مثال سکوریت یک فرآیند حرارتی بوده و شامل عملیات حرارتی از گرم کردن یکنواخت جام شیشه تا دمای نرمی شیشه (بالای ۷۰۰ درجه سانتی گراد) می‌باشد.

شیشه گرم شده بوسیله دمیدن هوای سرد به هر دو سطح شیشه سریعاً سرد می‌گردد.این فرآیند برای این انجام می شود زیرا شیشه سکوریت در مقابل شکستگی مقاومت بیشتری داشته باشد.

در فضای خارجی شیشه ها بصورت آویز از سقف بر روی پروفیل آهنی نصب می گردند ولی در پارتیشن، شیشه های سکوریت شده درون ریلی از آلومینیوم قرار می گیرند.در بین شیشه های فضای خارجی هیچ گونه قطعه ای قرار نمی گیرد ولی مابین شیشه های پارتیشن با متریال های متفاوت بسته می شوند

تا در مقابل صوت عایق تر شوند.در کل پارتیشن تمام شیشه فریم لس بسیار ظریف تر و شکیل تر از پارتیشن های سیستم درب های خارجی باید در نظر گرفته شوند چون دارای کاربری متفاوتی نیز می باشد.

 پارتیشن دو جداره آلومینیوم و شیشه

پارتیشن دوجداره آلومینیوم و شیشه پارتیشن ها جهت تقسیم‌بندی محیط ها و فضاهای اداری استفاده می‌شود و در آن از پرکننده های سلولزی و فریم‌های آلومینیومی همراه شیشه استفاده می‌شود. همچنین با استفاده از پرده کرکره‌هایی که داخل پارتیشن قرار داده می‌شود می‌توان از نور محیط بیشترین استفاده را برد.

لیست پارتیشن های شرکت ساجیران به شرح زیر است:

 

گاما: پارتیشن دو جداره آلومینیوم و شیشه


آلفا: پارتیشن دو جداره پانل چوبی و شیشه

پارتیشن دو جداره پانل چوبی و شیشه

 

 

لاندا: پارتیشن تک جداره آلومینیوم و شیشه

لاندا دو: دوجداره آلومینیوم و شیشه فریم لس

از ویژگی های پارتیشن‌های ساجیران مخفی بودن اتصالات و یراق‌آلات و نیز قابلیت جابجایی آسان آن می‌باشد، لذا مشتری می‌تواند به راحتی و با هزینه بسیار کم دکوراسیون و معماری داخلی فضای خود را تغییر دهد.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

کلیه محصولات ساجیران دارای ۲ سال گارنتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند.

در صنعت مبلمان اداری بنا به درخواست مدیران فضاهایی با بازتاب نور بیشتر و وسعت دید بالاتر موردنیاز می باشد.

 

باز کردن چت
نیاز به راهنمایی دارید؟
سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟