گالری ما

اطلاعات تماس

[ سوالات متداول ]

محبوب ترین سوالات

شرایط واگذاری نمایندگی فروش به چه صورتی می باشد؟

خط مشی کلی شرکت ساجیران، فروش از طریق نمایندگی‌های مجاز می باشد، لذا ما همواره دست کسانی را که تمایل به مشارکت با ما را دارند می فشاریم. به طور عمومی معیارهای اعطای نمایندگی فروش، مواردی نظیر وجود یا عدم وجود نماینده دیگر در محدوده فروشگاه شما، نوع مالکیت، متراژ فروشگاه ،میزان اعتبار و سابقه فعالیت فروشگاه شما و نظایر آن را شامل می شود. چنانچه شما واجد شرایط عمومی اعطای نمایندگی باشید در مرحله بعد بازدید از فروشگاه و مذاکرات حضوری در دستور کار قرار خواهد گرفت. شما می توانید آمادگی خود را از طریق همین سایت در قسمت "همکاری با ما"، از طریق فکس و همچنین پرکردن فرم درخواست نمایندگی به صورت حضوری در دفتر مرکزی یا نمایشگاه‌های مبلمان اعلام فرمایید.

آیا امکان دسترسی به کاتالوگ کامل لیست قیمت محصولات ساجیران وجود دارد؟

بله،شما می توانید کاتالوگ کامل محصولات را بصورت مستقیم از روی سایت دانلود نمایید. همچنین درصورت تمایل می توانید با دفتر مرکزی تماس گرفته و درخواست کاتالوگ نمایید که در این حالت کاتالوگ به صورت رایگان به آدرس شما پست خواهد شد. از آنجا که تعدد و تنوع محصولات شرکت به بیش از 250 کالا/محصول می‌رسد امکان ارایه لیست قیمت کامل به مشتریان وجود ندارد. لذاکارشناسان فروش ما به صورت تلفنی یا از طریق صدور پیش فاکتور قیمت محصولات انتخاب شده را به شما اعلام می نمایند.

آیا هزینه حمل و نصب اولیه در قیمت کالا در نظر گرفته شده است؟

خیر، قیمت های درج شده در لیست قیمت به صورت تحویل درب کارخانه محاسبه شده است. لذا هزینه حمل و نصب محصولات فروخته شده به عهده مشتری و متناسب با مسافت و حجم عملیات نصب می باشد. میزان این هزینه در زمان صدور پیش فاکتور و یا ثبت سفارش به مشتری اعلام می گردد.

آيا امکان تعمیر محصولات در محل مورد نظر مشتري وجود دارد؟

از آنجا که انجام تعمیرات در کارخانه نیازمند زمان بیشتر و تحمیل هزینه حمل به مشتری یا شرکت می باشد، لذا حداکثر تلاش ما این است که تعمیرات در محل شما صورت پذیرد مگر در مواردی که عملا ارایه خدمات، نیازمند استفاده از تجهیزات تولیدی موجود در کارخانه باشد یا آنکه بعد مسافت اجازه سرویس دهی در محل را ندهد.

کدام یک از قطعات ودرچه شرایطی تحت پوشش خدمات گارانتي قرار مي گیرند؟

کلیه یراق آلات شامل قفلها، ریلها، چرخها و پایه های استفاده شده در کلیه محصولات تحت پوشش خدمات گارانتی می‌باشند. بدیهی است موارد ناشی از استفاده ناصحیح از محصول، ضربه، فشار یا حرارت بیش از حد معمول و نظایر آن تحت پوشش خدمات گارانتی قرار نمی گیرد اما از طریق دپارتمان خدمات پس از فروش و با به عهده گرفتن هزینه اینگونه خدمات توسط مشتری، قابل انجام می باشند.

آيا محصولات ساجیران با رنگ ها ، طرحها و ابعادی غيراز نمونه هاي موجود در کاتالوگ به صورت سفارشی توليد مي شود؟

بله،اگرچه تنوع بالای محصولات استاندارد ساجیران در اکثر موارد پاسخگوی نیاز و سلیقه شما می باشد اما با اینحال کلیه محصولات علاوه بر نمونه های استاندارد معرفی شده در کاتالوگ، در سایر رنگها نیز قابل عرضه می باشد. تغییرات در طراحی و ابعاد محصولات نیز مشروط بر اینکه خارج از استانداردهای طراحی شرکت نباشند میسر است. بدیهی است مدت تحویل در صورت درخواست تغییرات بیش از حالت عادی می باشد و هزینه تغییرات نیز در این حالت به عهده مشتری است.

شرایط فروش و ارسال برای مشتریان شهرستان به چه صورت است؟

چنانچه در شهرستان مورد نظر نمایندگی مجاز فروش وجود داشته باشد (رجوع شود به قسمت نمایندگی های فروش از سایت) کلیه مراحل فروش ،نصب و تحویل از طریق نماینده مجاز ما در محدوده شما صورت می پذیرد.لازم به ذکر است که کلیه نمایندگی های مجاز از سیاست های کلان و لیست قیمت مصوب شرکت تبعیت می کنند. درخصوص شهرستانهایی که شرکت در آنها نمایندگی فعال ندارد، ثبت سفارش از طریق دفتر مرکزی صورت پذیرفته و ارسال با هماهنگی شرکت و با هزینه مشتری صورت می پذیرد.

آیا امکان پیشنهاد طرح چیدمان با لحاظ کردن شرایط فضای مشتری توسط طراحان شرکت ساجیران وجود دارد؟

بله،دپارتمان طراحی ما آمادگی دارد که درصورت تمایل شما از محل بازدید نموده و پیشنهاد طرح چیدمان را به صورت رایگان تقدیم شما نماید.

در صورت استفاده از خدمات گارانتی هزینه حمل و نصب مجدد به چه صورت محاسبه می شود؟

در صورت نیاز به انجام خدمات در محل کارخانه و در صورت گارانتی بودن محصول، شرکت متعهد به جایگزین کردن قطعه یا قطعات معیوب بدون دریافت هزینه می باشد اما هزینه حمل و نصب مجدد به عهده مشتری خواهد بود. در مواردی که نیاز به قطعه جایگزین می‌باشد مرجع تحویل قطعه درب دفتر مرکزی یا نمایندگی می باشد و سایر هزینه ها از این نقاط به عهده مشتری می باشد. بدیهی است درموارد خدماتی غیر گارانتی نیز، درصورت نیاز به انتقال محصول به شرکت هزینه حمل به عهده مشتری خواهد بود.

روال استفاده از خدمات پس از فروش به چه صورت است؟

شما می توان از طریق تلفن و یا پرکردن فرم درخواست خدمات از طریق سایت، اشکال پیش آماده را اعلام فرمایید.لازم به ذکر است که داشتن شماره سریال محصول و سریال کارت گارانتی جهت ثبت درخواست شما الزامیست. پس از ثبت درخواست شما، کارشناس خدمات پس از فروش شرکت با شما تماس گرفته و بسته به اشکال پیش آمده، جهت انتقال محصول به کارخانه یا اعزام پرسنل خدماتی به منظور تعمیر در محل شما، هماهنگی های لازم را صورت می دهد.

آيا محصولات مشابه موجود در بازار با نامهایی غیراز ساجیران تحت پوشش خدمات پس از فروش شرکت ساجیران مي باشند؟

خیر،این خدمات به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان ساجیران و پشتیبانی محصولات تولیدی ما در نظر گرفته شده است و شامل محصولات متفرقه نمی‌شود.

همین حالا طراحی داخلی باورنکردنی دریافت کنید!

در هر مرحله ، ما می توانیم بر پروژه شما نظارت کنیم – کنترل تمام جزئیات و مشاوره با سازندگان.

image1 faq 4
[ برنامه های قیمت گذاری ]

برنامه عالی خود را انتخاب کنید

برنامه اساسی

$ 29

در هر متر مربع

 • ساختار یک پروژه
 • اندازه گیری اتاق
 • تجسم سه بعدی از اماکن
 • پیاده سازی طرح
 • اتمام طرح داخلی
 • نقشه کف و سقف
انتخاب طرح
حداکثر برنامه

$ 69

در هر متر مربع

 • ساختار یک پروژه
 • اندازه گیری اتاق
 • تجسم سه بعدی از اماکن
 • پیاده سازی طرح
 • اتمام طرح داخلی
 • نقشه کف و سقف
انتخاب طرح