گالری ما

اطلاعات تماس

فارم، راه حل های یکپارچه فضای داخلی برای تعامل حداکثری کاربران

فضاهای اداری مشارکتی، محیط های کاری مشترکی هستند که در آن افراد با تخصص‌های مختلف با هم در یک منطقه مشترک کار می کنند.

با ویژگی‌های فارم به عنوان یک فضای کاری مشترک آشنا شوید

فضاهای اداری مشارکتی،  محیط های کاری مشترکی هستند که در آن افراد با تخصص‌های مختلف با هم در یک منطقه مشترک کار می کنند. این فضاها برای تقویت همکاری، نوآوری و شکل گیری شبکه کاری بین حرفه ای ها طراحی شده است. فضاهای اداری مشارکتی معمولاً گزینه های عضویت انعطاف پذیری را ارائه می دهند که به افراد یا تیم ها اجازه می دهد فضای کاری را برای استفاده کوتاه مدت یا بلند مدت اجاره کنند. آنها طیف وسیعی از امکانات و منابع نظیر ایستگاه های کاری باز، دفاتر خصوصی، اتاق های جلسه، مناطق مشترک، اینترنت پرسرعت، امکانات چاپ و آشپزخانه مشترک را در جهت حمایت از بهره وری و همکاری فراهم می کنند.

محیط مشترک:

فارم به عنوان یک محیط کاری مشترک، امکان گرد هم آیی دپارتمان‌های مختلف را در جهت ایجاد یک محیط کاری پویا و متنوع فراهم می‌کند. امکان تبادل ایده ها، اشتراک دانش و فرصت های شبکه سازی از مهم‌ترین ویژگی‌های این سیستم فضای داخلی است.

انعطاف‌پذیری:

در سیستم‌های یکپارچه ساجیران، جایگاه‌های مجهز نشیمن و استراحت و فضایی با طراحی ویژه به عنوان آشپزخانه به منظور انعطاف پذیری بیشتر مجموعه برای تطبیق با سبک‌های مختلف کاری به وجود آمده‌اند.

P 7
P 9

با ویژگی‌های فارم به عنوان یک فضای کاری مشترک آشنا شوید

فارم به عنوان یک فضای کاری مشترک، با ارائه یک محیط کاری انعطاف پذیر و پویا همکاری، شبکه سازی و بهره وری را ارتقا می دهد. به عنوان جایگزینی برای سیستم اداری سنتی، نیازهای سازمان‌های پر جنب و جوش را عملی می‌سازد. فارم، سطح جدیدی از ارتباطات دپارتمانی در سازمان های پیشرو را پیش روی شما قرار می دهد.

شبکه و اجتماع:

اتفاقاتی نظیر برگزاری رویداد‌ها، کارگاه‌ها و فعالیت‌های اجتماعی با هدف تسهیل ارتباطات و تعامل حداکثری کاربران که در سیستم‌های یکپارچه ساجیران عملی می‌گردد، فرصت هایی را برای همکاری، مشارکت و رشد کسب و کار از طریق تعامل با همکاران همفکر فراهم می کند.

 امکانات رفاهی :

فارم، در جهت بهره‌وری، راحتی و پیشرفت سازمان ‌ها امکاناتی نظیر، مبلمان ارگونومیک، اتاق‌های جلسه مجهز به ابزار سمعی و بصری، امکانات چاپ و اسکن و خدمات پذیرش را به منظور فراهم کردن سطح جدیدی از ارتباطات دپارتمانی در سازمان های پیشرو را پیش روی علاقه مندان قرار می دهد.

P 23
P 19

با جزئیات فارم به عنوان یک فضای کاری مشترک آشنا شوید

F 19 1
F 18
10 1
3
4
5
12
11
8

فرصت های همکاری:

فارم به عنوان سطح جدیدی از ارتباطات دپارتمانی، با فضاهایی اختصاصی یا مشترک برای همکاری مشخص، این امکان را برای افراد فراهم می‌کند که ارائه صحیحی از تخصص ‌های خود داشته باشند.راه حل های یکپارچه فضای داخلی برای تعامل حداکثری کاربران و تشویق همکاری بین اعضا با سیستم‌های یکپارچه فضای داخلی ساجیران عملی می‌گردد.

در هر زمان با ما تماس بگیرید ما سعی می کنیم 24 ساعته در روزهای کاری به تمام سوالات شما پاسخ دهیم. ما خوشحال خواهیم شد که به تمام سوالات شما پاسخ دهیم

1.7/5 - (82 امتیاز)