ژوئن 23, 2020

پارتیشن اداری متحرک (ریلی)

به پارتیشن‌هایی متحرک گفته می‌شود که قابلیت جابجایی و تحرک در محیط کار را داشته باشند. در ادامه مفصلا به بررسی انواع و مزایای آن میپردازیم:

بیشترین استفاده از پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی در محیط‌های کاری زمانی است که قصد دارند تنها برای مدت زمان کوتاهی یک فضای بزرگ را به دو بخش مجزا از یکدیگر تقسیم کنند.

از این‌رو اگر شما نیز قصد دارید بخشی از فضای کار شرکت و یا دفتر خود را تنها به صورت موقت از سایر بخش دفتر خود جدا کنید:

بهترین انتخاب برای شما پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی می‌باشد چراکه تنها با کشیدن و یا هل دادن آن می‌توان، آن را به راحتی جابجا کرد و فضایی که به دو بخش تقسیم کرده بود را به حالت اولیه آن بازگردانید.

درواقع پارتیشن های اداری متحرک و یا ریلی به شما امکان ایجاد یک دیوار موقت و برداشتن راحت آنرا می‌دهد.

 

انواع پارتیشن های اداری متحرک

این پارتیشن به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شود که شامل:

پارتیشن اداری متحرک پانلی و پارتیشن اداری متحرک آکاردئونی می‌باشند.

در ادامه به بررسی هر یک از این نوع پارتیشن‌های اداری می‌پردازیم.

 

 • پارتیشن های اداری متحرک پانلی

درواقع تقسیم‌بندی پارتیشن اداری متحرک و ( پارتیشن ریلی) بیشتر در زمینه میزان جدا کردن راحت یک فضا از فضایی دیگر است به‌گونه‌ای که از پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی پانلی در تقسیم کردن یک فضای بزرگ به دو فضای مجزا از یکدیگر استفاده می‌شود .

حرکت و جابجایی این نوع پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی به طور تقریبی صورت می‌گیرد و در آن محدودیت وجود دارد.

 

 • پارتیشن های اداری متحرک آکاردئونی

اما پارتیشنهای اداری متحرک و یا پارتیشن ریلی آکاردئومی برعکس پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی پانلی، هیچ نوع محدودیتی را برای جابجایی این نوع پارتیشن در محیط کاری ایجاد نمی‌کند.

مجموعه ساجیران این نوع پارتیشن‌های اداری متحرک را در طرح و مدل‌های گوناگونی شامل:

آلومینیومی، چرمی و همچنین چوبی تولید می‌کند از این‌رو علاقه‌مندان به پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی می‌توانند این نوع پارتیشن اداری را در این مدل‌ها متناسب با سلیقه‌ای که دارند انتخاب و خریداری کنند.

لازم است بدانید که پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی آلومینیومی از آلومینیوم چهارپر ساخته و تولید می‌شوند اما برای ساخت و تولید پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی پانلی از MDF 6 و ۱۶ میلی‌متری یالترون استفاده می‌شود.

عرض هر یک از لنگه‌های پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی به اندازه ۷۵ سانتی‌متر می‌باشد که با استفاده از لولا این لنگه‌ها را به یکدیگر متصل می‌کنند و به این شکل آن را در فضای کار پیاده‌‌سازی می‌کنند.

 

پارتیشن اداری ساجیران

پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی که از جنس چرم ساخته و تولید می‌شوند از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار می‌باشند البته نحوه نصب و پیاده‌سازی آن‌ها نیز متفاوت است.

به‌گونه‌ای که برای نصب و پیاده‌سازی پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی از جنس چرم از قوطی‌های ۴ در ۴ سانتی‌متری استفاده می‌کنند که به صورت دو به دو، به دو طرف دیوار متصل می‌گردند و سپس ریل و چارچوب آن‌ها نیز کارگذاشته می‌شود.

با وجود اینکه انتخاب یک نوع پارتیشن اداری برای فضای کار باید متناسب با دکور و سایر مبلمان اداری باشد که در فضای کاری مورد استفاده قرار گرفته است و یک امر کاملا سلیقه‌ای است اما به نظر می‌رسد از این نوع پارتیشن اداری بیشتر در خانه‌ها تا محیط‌ها کار استفاده می‌شود.

البته باز هم اشاره می‌کنیم که استفاده از پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی تنها برای مکان‌هایی مناسب است که بخواهید یک فضای کاری بزرگ را به دو بخش مجزا اما به صورت موقت تقسیم کنید.

 

مزایای پارتیشن اداری متحرک (پارتیشن ریلی)

افرادی که از پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی در محیط کار شرکت و یا سازمان خود استفاده می‌کنند.

درواقع دو هدف اصلی را دنبال می‌کنند.

اهداف اصلی این افراد طراحی فضای تجاری خود به زیباترین و مدرن‌ترین شکل و همچنین کاهش هزینه‌ها است.

البته این‌ها، کمترین مزیت‌های پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی است که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد در ادامه مقاله بیشتر به مزیت‌های پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی می‌پردازیم.

 

 • سرعت بالا در نصب و راه‌اندازی

جالب است بدانید که برای نصب و راه‌اندازی پارتیشن ریلی تنها یک روز کافیست،

جابجایی آن نیز تنها در چند دقیقه به طول می‌انجامد به‌گونه‌ای که می‌توان با استفاده از پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی فضای یک اتاق را در کمترین زمان ممکن به دو قسمت به صورت موقتی تقسیم کرد.

به راحتی هم می‌توان آن را جابجا کرد.

از این‌رو سرعت نصب و همچنین جابجایی پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی نسبت به سایر پارتیشن‌های اداری بالاست.

که این ویژگی یکی از بهترین مزیت‌های پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی محسوب می‌شود.

 

 • جابجایی آسان

همانطور که از نام پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی، پیداست این نوع پارتیشن‌های اداری به صورت متحرک (پارتیشن ریلی ) طراحی و ساخته شده‌اند تا جابجایی آن‌ها راحت‌تر باشد.

بنابراین برخلاف برخی از پارتیشن‌های اداری که شاید نتوان آن‌ها را جابجا کرد این امکان در پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی وجود دارد که بتوان آن‌ها را راحت‌تر از آنچه که فکر می‌کنید جابجا کرد.

 

 • سازگار با محیط زیست

یکی از مسائلی که امروزه در تمامی جوامع حائز اهمیت است:

محیط زیست و استفاده از راهکارها و تکنیک‌هایی برای حفظ آن است. ی

کی از محصولاتی که به هیچ‌‌وجه به محیط زیست آسیب وارد نمی‌کند پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی است چراکه نه‌تنها این نوع پارتیشن‌ اداری بلکه ۹۵ درصد از پارتیشن‌های اداری از مواد دور ریز تشکیل شده‌اند.

به‌گونه‌ای که خود پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی در پایان عمر خود قابل بازیافت است و موجب آسیب رسیدن به هیچ یک از منابع طبیعی نمی‌شود.

 

 • کاهش هزینه‌ها

پارتیشن ریلی موجب می‌شود شما در هزینه‌های خود به صورت چشم‌گیری صرفه‌جویی کنید.

به‌گونه‌ای که نیازی نیست هر باری که قصد تغییر دکور را دارید هزینه‌ای را برای آن پرداخت کنید تنها کافی است پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی خود را جابجا کنید تا دکور فضای کاری شما به کلی دگرگون شود.

این نکته حائز اهمیت را فراموش نکنید که تغییر دکور و تنوع در فضای کار می‌تواند تاثیر مثبتی بر روی روحیه کارکنان شما داشته باشد، تاثیر مثبت بر روی کارمندان شما می‌تواند موجب افزایش رشد و توسعه کسب‌و‌کار شما بشود.

چراکه کارکنان شما سرمایه‌های شرکت و یا سازمان شما هستند که راندمان کاری آن‌ها تاثیر مستقیمی در کسب‌و‌کار شما دارد.

 

 • جلوه خاص

شما با انتخاب و خریداری پارتیشن ریلی، تنها یک پارتیشن اداری ندارید بلکه شما در کنار یک پارتیشن اداری دارای یک دیوار متحرک هستید که هر بار که تمایل داشته باشید می‌توانید به راحتی آن را بردارید یا آن را دوباره نصب کنید و سرجای خود برگردانید.

پارتیشن اداری متحرک و یا ریلی در کنار زیبایی که دارد کاملا مدرن است و جلوه زیبایی را در فضای کار شما ایجاد می‌کند.

 

شرکت ساجیران

شرکت ساجیران این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم کرده است:

که به صورت حضوری از انواع مبلمان اداری به‌ویژه انواع پارتیشن‌های اداری شامل:

 • پارتیشن‌های اداری تک جداره،
 • پارتیشن‌های اداری دوجداره،
 • پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای،
 • پارتیشن‌های اداری ام‌دی‌اف

بازدید کنند.

تا بتوانند با لمس آن‌ها بهترین و مناسب‌ترین متریالی که در آن‌ها استفاده شده است را به‌خوبی احساس کنند.

و براساس معیارهای راحتی، استحکام، طراحی آرگونومیک و زیبایی منحصربه‌فرد که در تمامی محصولات این شرکت وجود دارد، بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشند.

از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید مبلمان اداری به این مجموعه بیاید و از تمامی محصولات برتر، در سبک‌ها و طراحی‌های گوناگون و منحصر‌به‌فرد دیدن کنید تا بتوانید با صرف هزینه مقرون‌به‌صرفه بهترین و شیک‌ترین مبلمان اداری را انتخاب کنید.

با خرید محصولات ساجیران می‌توانید اتاق کار منحصربه‌فردی برای خود داشته باشید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

برو به واتس اپ
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by