گالری ما

اطلاعات تماس

پارتیشن چیست؟

پارتیشن ها بطور کلی جهت تقسیم‌بندی محیط ها و فضاهای اداری و گاها خانگی استفاده می‌شود و در آن از پرکننده های سلولزی و فریم‌های آلومینیومی همراه شیشه برای زیبایی فضاهای مورد نظر شما استفاده می کنند.

پارتیشن اداری چیست؟

دیواره های مدولار با قابلیت طراحی بر اساس نیاز متناسب با انواع فضاهای اداری، با قابلیت انعطاف بالا در تقسیم بندی فضاهای کوچک و بزرگ را پارتیشن اداری گویند.

چرا به پارتیشن نیاز داریم؟

امروزه با توجه به توسعه سازمان ها و گرایش به سمت چیدمان های مدرن و مینیمال و استفاده بهینه از کلیه فضاهای موجود، پارتیشن های اداری مورد استفاده روز افزون قرار گرفته اند که در حین حفظ همبستگی و یکپارچگی، موجب تمرکز و بازدهی بیشتر کارکنان یک مجموعه می شوند.

معرفی پارتیشن های اداری ساجیران:

اگر در حال راه اندازی کسب و کار جدیدتان هستید و از فضاهای بسته اداری و سازمانی قدیمی خسته شده اید و یا در محیط کار خود نیاز به تغییر و بازسازی را احساس می کنید، ویا هریک از سوال های زیر ذهنتان را مشغول کرده است:

چگونه همگام با معماری جدید به سوی آینده قدم برداریم؟

حس آرامش و راحتی را در سازمان خود چگونه به جریان بیندازیم؟

انجام هریک از این تغییرات به دست ساجیران می تواند یک پیشنهاد ایده آل باشد.

ساجیران، جریان زندگی در کار شما…!

پارتیشن های ما  دیوارهای مدولار معمولی نیستند…. ما با طرحها و رنگ های پویا الهام بخش زیبایی و تنوع در فضاهای اداری شما هستیم.

ساجیران ترکیبی از سال ها تجربه را با ارائه محصولات استاندارد و سفارشی، به عنوان مثال، دفاتر، فرودگاه ها، کارخانه ها، مغازه ها و هتل ها به شما ارائه می کند، همچنین دربسیاری از  بخشهای دولتی همچون بانک ها، سازمان ها و ارگان های بزرگ نیز  فعال بوده است.

پارتیشن ها بطور کلی جهت تقسیم‌بندی محیط ها و فضاهای اداری و گاها خانگی استفاده می‌شود و در آن از پرکننده های سلولزی و فریم‌های آلومینیومی همراه شیشه برای زیبایی فضاهای مورد نظر شما استفاده می کنند.

پارتیشنهای تولیدی ساجیران دارای تنوع بالا است که قابل انعطاف با سلیقه مشتریان طراحی  می گردد.

از ویژگی های پارتیشن‌های ساجیران می توان به مخفی بودن اتصالات و یراق آلات و نیز قابلیت جابجایی آسان آنها اشاره نمود. لذا مشتری می‌تواند به راحتی و با هزینه مناسب، دکوراسیون و معماری داخلی فضای خود را تغییر دهد.

سیستم های پارتیشن بندی در طراحی دفاتر و  فضاهای اداری باعث  انعطاف پذیری هستند. این بدان معنی است که شما قادر به تغییر فضای سازمان خود، با توجه به تنوع سازمانی و  اداری تان  هستید.استفاده از پارتیشن ها یک گزینه مناسب در مقابل دیوارهای ثابت یا آجری و کلاسیک، از نظر هزینه ، انعطاف و زیبایی هستندکه:

 • می توانند به سادگی جابجا شوند؛
 • آسیبی به سازه ساختمان شما نمی زنند؛
 • قابلیت انتخاب رنگ و جنس(شیشه یا چوب) دارند؛
 • قابلیت اجرا در ارتفاع های مختلف (از کف تا سقف و یا کوتاهتر) دارند؛
 • قابلیت استفاده بهینه از کل فضاهای موجود را دارند.
 • دارای طول عمر بالا هستند.
 • مقرون به صرفه هستند.این دیوارهای منعطف  به شما اجازه ایجاد فضاهای کوچکتر در  سالنهای بزرگ را می دهند.

همچنین  پارتیشن های ضد صدا در به حداقل رساندن سر و صدا ،  بازتاب صدا  و حفظ حریم خصوصی در ایستگاه های کاری، بسیار موثر و کارا می باشند.

شما با جداسازی فضاها با پارتیشن های شیشه ای در سازمان و شرکت خود می توانید علاوه بر حفظ همبستگی و یکپارچگی، از تمرکز و در نتیجه بازدهی بیشتر تک تک کارمندان و مدیران، بهره مند شوید.

انواع پارتیشن های تولیدی در ساجیران:

 • آلفا: پارتیشن دوجداره پانل چوبی و شیشهاستفاده از پانل های چوبی به ضخامت ۱۶ میلیمتر، شیشه ها با ضخامت ۴ میلیمتر – درهای چوبی به ضخامت ۳۲ میلیمتر با چهارچوب چوبی
 • بتا: پارتیشن دو جداره آلومینیوم و شیشه، پانل چوبی و آلومینیوم و شیشهاستفاده از فریم های آلومینیومی، شیشه ها با ضخامت ۶ میلیمتر و قابلیت سکوریت شدن ، استفاده از پانل های چوبی با ضخامت های ۸ و ۱۶ میلیمتر- درهای شیشه ای با ضخامت ۱۰ میلیمتر سکوریت یا چوبی به ضخامت ۳۲ میلیمتر با چهارچوب آلومینیومی
 • لاندا: پارتیشن تک جداره آلومینیوم و شیشهاستفاده از فریم های آلومینیومی، شیشه ها با ضخامت ۸ میلیمتر سکوریت – درهای شیشه ای با ضخامت ۱۰ میلیمتر سکوریت یا چوبی به ضخامت ۳۲ میلیمتر با چهارچوب آلومینیومی

دیوارپوش یا دیوارکوب چیست؟

پوششی است از جنس پانل های چوبی قابل ترکیب با نماهای آلومینیومی برای ایجاد زیبایی بیشتر که عموما در فضاهای اداری و رسمی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین یکی از المان های زیبایی دکوراسیون است که باعث تغییرات چشمگیر در فضاها و سالن ها میگردد که امکان اجرا روی دیوارها و سقف را دارند.

تفاوت دیوارپوش با کاغذ دیواری:

 • دوام و استحکام بیشتر پانل های چوبی
 • هماهنگی با محصولات موجود در فضاها
 • ایجاد فضاهای رسمی و مدرن
 • قابلیت پوشش دیوارهای ناهموار
 • امکان حکاکی لوگو و آرم سازمانها روی پانل های چوبی بدون آسیب به دیوار
 • بدون نیاز به بنایی و زیرسازی
 • اجرای سریع و آسان
 • مقاومت بالا در برابر پوسیدگی، ضربه و ساییدگی
 • قابلیت حمل
 • با امکان نورپردازی مخفی معرفی دیوارپوش یا دیوارکوب های ساجیران:

اگر می خواهید محیط کاری شاد و سر زنده برای پرسنل سازمان خود فراهم آورید و یا  زمان زیادی از روزی که فضای اداری خود را خریداری کرده اید گذشته است و امروز نیاز به تغییر را احساس می کنید، می توانید با استفاده از دیوارپوش های با کیفیت و متنوع و یا حتی سفارشی خود، زیبایی و شادابی اقتصادی را به محیط کاری پرسنل خود برگردانید. کیفیت پارتیشن ها و دیوارکوب های تولیدی در کارخانه ساجیران، در مقایسه با رقبای نامی در این عرصه بسیار قابل توجه می باشد، ضمانت ۲۴ ماهه ی مجموعه نشانه کیفیت مثال زدنی و اطمینان از مصرف مواد اولیه مرغوب در پارتیشن ها و دیوارپوش های ما می باشد.می توانید روی همکاری مبلمان و پارتیشن اداری ساجیران حساب کنید و در نوسازی و چیدمان فضاهای خود با کارشناسان فروش و طراحان ما در ارتباط باشید.

امتیاز شما به این مقاله