ما، می کوشیم تا با تلفیق هنر،دانش وتکنولوژی محیطی مطبوع و پرنشاط از دفتر کار یا منزل شما ایجاد نماییم. براین اساس همواره در نظر داریم محصولاتی با طراحی زیبا و کارایی مناسب را مطابق سلیقه و ذائقه انسان امروزی تولید نماییم، به نحوی که محیط تجهیز شده نهایت رضایت و آرامش مشتریانمان را تامین نماید. به منظور دستیابی به این مهم همواره نیازمند رصد کردن خواسته های جدید مشتریان به هر وسیله ممکن خواهیم بود.

مبلمان اداری ساجیران


ما، نسبت به مصرف بهترین مواد اولیه وایجاد اطمینان در مشتریانمان نسبت به کیفیت محصول عرضه شده حساس ونگران هستیم از اینرو همواره می کوشیم در ازای هر ریالی که از مشتریانمان دریافت می کنیم کیفیت،زیبایی و کارایی را به آنها عرضه کرده باشیم.

مبلمان اداری ساجیران


ما معتقدیم کار در محیطی مطبوع و پرنشاط بازدهی کارمندان شما را ارتقا خواهد داد لذا سهمی در موفقیت های شما برای خود قائلیم.از سوی دیگر زندگی در محیطی مطبوع و پرنشاط لحظات خوشی در کنار خانواده برای شما رقم خواهد زد که ما نیز در آن حاضر و شریک هستیم.با این نگرش تمام تلاش ما بر این است که مسئولیت خود را در قبال موفقیت و شادی شما به بهترین نحو به انجام برسانیم.
ما به دنبال کسب منافع منصفانه و مسئولانه هستیم اما تنها به مقداری که بتوانیم نیازهای مالی یک سازمان سالم را که قصد خدمت رسانی بلند مدت به مشتریان خود را دارد مرتفع نماییم .

مبلمان اداری ساجیران


حساسیت بدون اغماض نسبت به کیفیت محصول نهایی :

به منظور تضمین کیفیت محصول نهایی لازم است تمام عوامل موثر در کیفیت محصول، در کلیه مراحل ( طراحی ، ساخت ، تحویل و خدمات پس از فروش) تحت کنترل باشد . بدین منظور در هر یک از حوزه های فوق الذکر اقدامات زیر را در دستورکار داریم:


طراحی: استفاده از پرسنل خلاق و خوش سلیقه در فرآیند طراحی بکارگیری ابزارهای طراحی مدرن توجه به رعایت اصول ارگونومیک در طراحی محصول

ساخت: استفاده از پرسنل خوش فکر و دقیق در فرآیند تولید استفاده از ابزارهای مدرن تولیدی (ماشین آلات اتوماتیک ،NC و CNC) که قابلیت اجرای دقیق طرحهای تهیه شده و دستیابی به سطح کیفی مورد نظر را داشته باشند استفاده از تکنولوژی اطلاعات (سیستم برنامه ریزی جامع منابع سازمانی ERP ) به منظور کنترل خطاهای کنترلی و نظارتی تقویت دپارتمان کنترل کیفیت و اطمینان از کنترل موشکافانه اقلام ورودی،نیم ساخته ،حین فرآیند و محصولات نهایی


تحویل و خدمات پس از فروش: نظر به ابعاد محصولات در این صنعت، رویکرد تولید ماژولار با قابلیت مونتاژ در محل مشتری به جهت امکان حمل آسان و کم هزینه همواره مورد توجه اکثر تولید کنندگان این حوزه بوده است .در این رویکرد بسته بندی به نحوی که کیفیت محصول در خلال فرآیند حمل و تحویل آسیب نبیند از اهمیت ویژه ای برخوردار است که همواره مد نظر ما بوده و هست. کنترل تعدادی اقلام موجود در هر بسته به صورت دقیق و بر اساس اطلاعات دریافت شده از سیستم اطلاعاتی مکانیزه موجود صورت می پذیرد. به منظور کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان علاوه بر نظارت بر کلیه مراحل پیش از تحویل، محصولات تحویل شده تحت پوشش گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.سیستم اطلاعاتی شرکت امکان ردیابی اقلام و اجزا به کاررفته در هر محصول را به سادگی دراختیار دپارتمان خدمات پس از فروش قرارمی دهد.


پیروی از استراتژی بازاریابی هدفمند شرکت:

لازم است ما مشتریانی را که نسبت به کیفیت و زیبایی مبلمان منزل و محل کار خود حساسیت دارند را یافته و مطمئن شویم آنها نیز از حضور ما در بازارمطلع بوده و محصولات ما در دسترس آنها می باشد.علاوه براین نیازمند جمع آوری وتحلیل نظرات و خواسته های آنها جهت ادامه یک حرکت رو به جلو در بازار هستیم .استراتژی بازاریابی شرکت براین اساس تدوین گردیده است که امیدواریم با اجرای دقیق آن به اهداف کلان خود دست یابیم .

باز کردن چت
نیاز به راهنمایی دارید؟
سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟