گالری ما

اطلاعات تماس

انواع پارتیشن اداری ساجیران​

پارتیشن دوجداره آلومینیوم و شیشه پارتیشن ها جهت تقسیم‌بندی محیط ها و فضاهای اداری استفاده می‌شود.
همچنین با استفاده از پرده کرکره‌هایی که داخل پارتیشن قرار داده می‌شود می‌توان از نور محیط بیشترین استفاده را برد.

پارتیشن دوجداره آلومنیوم و شیشه لاندا ۲

طراحی پارتیشن اداری دوجداره توسط ساجیران
پارتیشن اداری مدرن فضای اشتراکی

پارتیشن تک جداره آلومنیوم و شیشه لاندا

 پارتیشن شیشه ای تک جداره آلومینیوم و شیشه – پارتیشن ها جهت تقسیم‌بندی محیط ها و فضاهای اداری استفاده می‌شود و در آن از پرکننده های سلولزی و فریم‌های آلومینیومی همراه شیشه استفاده می‌شود. همچنین با استفاده از پرده کرکره‌هایی که داخل پارتیشن قرار داده می‌شود می‌توان از نور محیط بیشترین استفاده را برد.

استعلام قیمت طراحی و اجرا، پس از بازدید از محل

استعلام قیمت طراحی و اجرا، پس از بازدید از محل

سوالات متداول

پارتیشن اداری ابزاری است که از طریق آن می‌توان هر فضایی را به فضایی کوچکتر تقسیم کرد و به‌این‌ترتیب، از حداکثر فضا بیشترین بهره را برد.

پارتیشن اداری نه‌تنها می‌تواند باعث ایجاد حریم خصوصی برای کارکنان شود، بلکه می‌تواند مقرون‌به‌صرفه باشد و عوامل پرت‌کننده حواس‌پرتی را در محیط کار کاهش دهد.

انواع پارتیشن اداری شامل پارتیشن از کف تا سقف، پارتیشن شیشه‌ای، پارتیشن‌های قابل‌حمل و دیوارهای آکاردئونی می‌شوند.

دیوارپوش یک پوشش چوبی است که به‌منظور بهبود زیبایی و جذابیت فضا بر روی دیوار قرار می‌گیرد و انواع دیوارپوش شامل دیوارپوش شیپلاپ، دیوارپوش تخته و زیرکوب، دیوارپوش زبانه و کام، دیوارپوش بیدبرد و دیوارپوش برجسته می‌شود.

۰۰:۰۰
۰۰:۰۰

سفارش بازدید از محل

لطفا فرم را پر کنید تا ما در مورد شما و نیازهای شما بیشتر بدانیم.

هر اداره و شرکتی برای شیک و به‌روز بودن و از سوی دیگر، افزایش راحتی و بهره‌وری کارکنان به برخی از امکانات نیاز دارد که از میان آن‌ها می‌توان به مبل و صندلی، میز اداری، پارتیشن و دیوارپوش اشاره کرد. اگرچه بارها در مورد اهمیت مبلمان اداری در فضای کار صحبت شده است اما به اهمیت پارتیشن و دیوارپوش کمتر پرداخته شده است. این در حالی است که این روزها این دو مولفه در شرکت‌ها و ادارات بیش‌ازپیش موردتوجه قرارگرفته‌اند. اگر می‌خواهید با این موارد آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

پارتیشن اداری ام دی اف به کار رفته در شرکت

کاربرد پارتیشن اداری 

پارتیشن‌ های اداری، سریع‌ترین، آسان‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه برای ایجاد فضای کاری مولدتر هستند. آن‌ها می‌توانند به‌صورت موقتی یا به‌صورت دائمی نصب شوند و همچنین، می‌توان آن‌ها را تقریبا در هر اتاقی جای داد. پارتیشن‌ ها برخلاف دیوارها مانع از جریان نور نمی‌شوند و از سوی دیگر، خلاقیت یا بهره‌وری کارکنان را کاهش نمی‌دهند. با توجه به این مزایا، امروزه نصب پارتیشن اداری در محل کار بیش‌ازپیش رواج پیدا کرده است. به عنوان مثال پارتیشن اداری موقت به این شکل هستند که یک دیوار موقت نصب شده و نسبت به یک سازه جامد صدا یا آشفتگی ایجاد نمی کند. پارتیشن اداری در بسیاری از سبک های مختلف موجود هستند و از پارتیشن شیشه ای گرفته تا پارتیشن چوبی بسته به ظاهر و پوشش مورد نیاز شما ایجاد شده اند. قیمت پارتیشن اداری ارزان تا گران بسته به نوع آن متغیر می باشد. همچنین خرید پارتیشن اداری در تهران می تواند متفاوت از دیگر شهرها باشد.

چرا به پارتیشن نیاز داریم؟

امروزه با توجه به توسعه سازمان‌ها و گرایش به سمت چیدمان‌های مدرن و مینیمال و استفاده بهینه از کلیه فضاهای موجود، پارتیشن بندی شرکت بیشتر از قبل مورداستفاده قرار می‌گیرد. طراحی پارتیشن اداری در حین حفظ همبستگی و یکپارچگی، موجب تمرکز و بازدهی بیشتر کارکنان یک مجموعه می‌شود. درواقع، مزایای پارتیشن اداری عبارت‌اند از:

 • ایجاد حریم خصوصی برای کارکنان
 • کاهش حواس‌پرتی کارکنان
 • افزایش بهره‌وری کارکنان
 • ایجاد حس کار و فضای شخصی برای کارکنان
 • ایجاد ظاهر استاندارد در سازمان
 • مقرون‌به‌صرفه بودن
 • مدیریت آسان
 • کمک به داشتن اتاق جلسه جداگانه

اگر در حال راه‌اندازی کسب‌وکار جدیدتان هستید و از فضاهای اداری و سازمانی بسته و قدیمی خسته شده‌اید یا در محیط کار خود نیاز به تغییر و بازسازی را احساس می‌کنید خدمات اجرای دکوراسیون اداری و پارتیشن‌ های اداری ساجیران می‌توانند در این زمینه به شما کمک زیادی کنند. در این صورت می‌توانید همگام با معماری جدید به‌سوی آینده قدم بردارید و از سوی دیگر، در اداره یا شرکت خود، حس آرامش و راحتی را ایجاد کنید.

پارتیشن اداری شیشه ای استفاده شده در شرکت

خرید انواع پارتیشن اداری از ساجیران

پارتیشن اداری می‌تواند امنیت کارکنان و اطلاعات را تضمین کند و راهی موثر برای سفارشی‌سازی فضای کاری و رفع نیازهای توسعه کسب‌وکار است. پارتیشن‌ها انواع مختلفی دارند که مهم است برای محل کار خود به طراحی و فضای موردنیاز توجه کنید. برخی از رایج‌ترین انواع پارتیشن اداری عبارت‌اند از:

 • پارتیشن‌های کف تا سقف (پارتیشن تمام قد)

به این پارتیشن‌ها، پارتیشن‌ تمام‌ قد نیز گفته می‌شود که یکی از بهترین ابزارها برای تقسیم فضای کاری هستند. ماده اولیه رایج برای ساخت این نوع پارتیشن، فلز است که فریم آن با پارچه پوشانده می‌شود. این پارتیشن‌ها ازجمله پارتیشن آلومینیومی را می‌توان به‌راحتی جابه‌جا کرد و در جای دیگری نصب کرد.

 • پارتیشن‌ شیشه‌ ای

پارتیشن‌ شیشه‌ ای هم به‌صورت نیمه و هم به‌صورت تمام‌قد تولید می‌شود. این نوع پارتیشن ها به دلیل سادگی و توانایی ایجاد ظاهری شیک بسیار محبوب هستند و بیشتر آن‌ها از شیشه و آلومینیوم ساخته می‌شوند. مزیت اصلی پارتیشن شیشه ای این است که سروصدا را کاهش می‌دهد و همچنین، مانع از جریان نور نمی‌شود. پارتیشن شیشه‌ ای به دو نوع پارتیشن فریم لس و بدون فریم تقسیم می‌شود.

پارتشین شیشه ای نصب شده در محیط کار

 • کابین‌ها

متداول‌ترین نوع پارتیشن‌ها کابین‌ها هستند که ارتفاع آن‌ها تا نیمه است و می‌توانند حریم خصوصی مناسبی را برای کارکنان فراهم کنند. آن‌ها را می‌توان به‌راحتی از مکانی به مکان دیگر منتقل کرد و همچنین، دارای چهار دیوار و یک درگاه برای ورود و خروج افراد هستند. ارتفاع یکی از دیوارها نصف ارتفاع سه دیوار دیگر است و از سوی دیگر، در داخل کابین فضای کافی برای کار با میز کار و کامپیوتر وجود دارد.

 • پارتیشن‌های اداری قابل‌ حمل

پارتیشن‌ اداری قابل‌حمل دارای غلتک‌هایی در زیر خود هستند که از طریق آن‌ها می‌توان پارتیشن‌ها را به‌راحتی جابه‌جا کرد. اگر به دنبال پارتیشن‌ اداری انعطاف‌پذیر و موقتی هستید پارتیشن اداری قابل‌حمل برای شما مناسب‌تر هستند. اگرچه آن‌ها از حریم خصوصی کمی برخوردار هستند اما برخی از آن‌ها می‌توانند به‌صورت پیشرفته‌ای، سروصدا را کاهش دهند.

 • دیوارهای آکاردئونی

دیوارهای آکاردئونی می‌توانند مانند پارتیشن‌ های کف تا سقف، محفظه کاملی را فراهم کنند و جابه‌جایی و نصب آن‌ها نیز بسیار آسان است. شما می‌توانید پنل‌های این پارتیشن را تا کنید یا حتی آن‌ها را ببندید و درنتیجه، فضاهای متفاوتی را ایجاد کنید.

در حال حاضر، ساجیران انواع پارتیشن‌ ها را با اسامی مختلفی ازجمله گاما، بتا، آلفا و لاندا تولید می‌کند و می‌تواند بر اساس نیاز و سلیقه شما، پارتیشن را سفارشی‌سازی کند. برای مثال، شما می‌توانید پارتیشن را به‌صورت پارتیشن تک جداره یا پارتیشن دوجداره سفارش دهید. پارتیشن اداری دوجداره می‌تواند عایق بهتری در مقابل صدا باشد و درنتیجه گران‌تر از پارتیشن اداری تک جداره است. همچنین اگر به دنبال پارتیشن اداری ارزان هستید می‌توانید با این مجموعه در این مورد مشورت کنید.

 • پارتیشن سالن

یکی از انواع کاربردی از پارتیشن، نوع سالنی آن است که بیشتر برای سالن های زیبایی و دیگر مکان های اداری استفاده می شود. این پارتیشن ها سبب تقسیم بندی اصولی و زیبا برای انجام کاهای مختلف در  سالن بزرگ می گردد. پارتیشن سالن به صورت متحرک و ثابت وجود دارد و جدای از تقسیم بندی آن محل، به زیبایی بیشتر محیط هم کمک می کند.

اگر می خواهید قسمتی از سالن خود را به صورت اختصاصی و برای همیشه جدا کنید، باید به دنبال پارتیشن سالنی ثابت باشید. مثلا پارتیشن پاوان یا همان تاشو، برای تفکیک فضا و جداسازی قسمت های مختلف سالن های اداری بهترین انتخاب است؛ چرا که علاوه بر ایجاد تناسب دکوراسیون با نیاز مشتریان، افراد زیادی می توانند در کنار یکدیگر به راحتی کار کنند. همچنین حریم خصوص افراد هم حفظ می شود و با کمترین هزینه، اتاق های مجزایی به وجود می آید.

استفاده از پارتیشن اداری ام دی اف در دکوراسیون داخلی شرکت

نکات خرید پارتیشن اداری 

در هنگام خرید پارتیشن اداری و دریافت خدمات پارتیشن اداری برای محل کار خود مهم است که چند عامل را در نظر بگیرید. در ادامه با برخی از مهم‌ترین عوامل در این مورد آشنا می‌شوید.

 • کنترل سروصدا

یکی از رایج‌ترین مشکلات در محل کار، سروصدای زیادی است که برخی از پارتیشن‌های مخصوص می‌توانند در این زمینه بسیار کمک‌کننده باشند و باعث کاهش سروصدای محیط شوند. بنابراین، اگر می‌خواهید پارتیشنی که در محل کار نصب می‌کنید باعث کاهش سروصدا شود، مهم است که در این مورد مشاوره بگیرید و از سوی دیگر، توجه کنید که پارتیشن از چه ماده‌های اولیه‌ای ساخته شده است. برای مثال، پارتیشن‌ اداری دوجداره می‌توانند عایق خوبی در برابر صدا باشند.

 • نشان دادن برند

مهم است رنگ، بافت و نوع پارتیشنی که انتخاب می‌کنید با برند شما همخوانی داشته باشد. برای مثال، پارتیشن‌هایی که شامل فلزکاری می‌شوند می‌توانند تصویری از خلاقیت و نوآوری را در محل کار ایجاد کنند. در مقابل، پارتیشن‌ اداری شیشه‌ای و ساده می‌توانند نشان‌دهنده شفافیت و رویکرد مینیمالیستی در محل کار باشند. پارتیشن اداری مدرن نیز برای فضای کاری مدرن مناسب است.

 • پرورش فرهنگ در محل کار

مهم است که در محل کار خود مدل پارتیشن اداری را به‌گونه‌ای انتخاب کنید که با حال و هوای موردنظر شما هماهنگ باشد. برای مثال، اگر می‌خواهید فضایی آرام را در محل کار ایجاد کنید مهم است در پارتیشن‌ها از رنگ‌های ملایم مانند آبی و سبز استفاده کنید. در این زمینه توجه به جنس پارتیشن اداری نیز مهم است. اگر در این زمینه با ابهامات یا سوالاتی روبرو هستید می‌توانید از مجموعه ساجیران نیز مشاوره دریافت کنید.

 • میزان بودجه و سرمایه

یکی دیگر از مهم‌ترین عوامل در انتخاب پارتیشن اداری، توجه به میزان بودجه و سطح سرمایه است. اگر می‌دانید که به‌صورت طولانی‌مدت در یک مکان نمی‌مانید بهتر است به دنبال خرید پارتیشن اداری مقرون‌به‌صرفه باشید اما اگر می‌دانید که حداقل تا ۵ سال آینده در همین مکان خواهید بود، سبکی را برای پارتیشن انتخاب کنید که با نیازهای شما سازگارتر باشد. همچنین، مهم است قیمت پارتیشن اداری با بودجه شما متناسب باشد.

تصویر از پارتیشن دوجداره در شرکت

خرید دیوارپوش یا پارتیشن؟

دیوارهای کسل‌کننده و یکنواخت دفتر می‌توانند محیط کار را بی‌روح کنند. به همین دلیل، در این شرایط می‌توان از دیوارپوش یا دیوارکوب استفاده کرد. دیوارپوش‌ها که پانل‌های چوبی‌ای هستند که بر روی دیوار قرار می‌گیرند و می‌توانند محیط کار را به‌صورت سریع و جذابی بازسازی کنند. علاوه بر این، تمیز کردن دیوارپوش می‌تواند بسیار آسان باشد و به همین دلیل، استفاده بهداشتی نیز دارد. دیوارپوش‌ها دارای مزایای زیر هستند:

آن‌ها مقرون‌به‌صرفه هستند

 • می‌توان آن‌ها را با توجه به نیازهای خاص مرتبط با دکوراسیون، سفارشی‌سازی کرد.
 • آن‌ها به محل کار روح و تازگی می‌بخشند.
 • می‌توان با استفاده از آن‌ها در محیط کار، نورپردازی کرد. 

آن‌ها استحکام و دوام زیادی دارند.

 • می‌توان لوگوی شرکت را بر روی آن‌ها حکاکی کرد.
 • برای نصب آن‌ها نیاز به زیرسازی وجود ندارد.
 • با استفاده از آن‌ها می‌توان آسیب‌دیدگی دیوارها را پوشاند.
 • به‌سرعت و آسانی می‌توان آن‌ها را نصب کرد.

خرید انواع دیوارپوش

علاوه بر پارتیشن اداری، انتخاب دیوارپوش نیز یکی از راه‌های عالی برای زیبایی بخشیدن به محیط کار و منزل است. اگر به دنبال استفاده از دیوارپوش در محیط کار یا منزل خود هستید لازم است بدانید که دیوارپوش دارای هفت نوع است. در ادامه با این انواع آشنا می‌شوید.

 • دیوارپوش شیپلاپ یا لمبه چوبی

اگر به طراحی‌های مدرن توجه داشته باشید، حتما متوجه شده‌اید که این روزها دیوارپوش‌های شیپلاپ بسیار محبوب هستند. این دیوارپوش‌ها، تخته‌های شیاردار افقی‌ای هستند که به‌صورت محکم در کنار هم قرار گرفته‌اند و عایق خوبی نیز در مقابل آب‌وهوا هستند. به محل تلاقی تخته‌ها، ربات گفته می‌شود.

 • دیوارپوش تخته و زیرکوب

با استفاده از این مدل پارتیشن اداری می‌توانید بافت سه‌بعدی جذابی را به دیوار محل کار اضافه کنید. کلمه «زیرکوب» به قطعه‌ای قالبی اشاره دارد که در محل اتصال میان تخته‌ها قرار می‌گیرد. این دیوارپوش قابلیت رنگ‌آمیزی دارد و شما می‌توانید آن را با رنگ دلخواه سفارش دهید.

 • دیوارپوش پلانک

در این دیوارپوش تخته‌های چوبی به‌صورت افقی، عمودی، مورب یا هر نوع الگوی دیگری نصب می‌شوند که الگوی آن بسته به سلیقه شما انتخاب می‌شود. این نوع دیوارپوش می‌تواند برای هر سبکی از محیط کار مناسب باشد. هزینه این پارتیشن ام دی اف که استفاده می‌شود بستگی دارد. برای مثال، تخته‌های MDF ارزان‌تر هستند.

طراحی دکوراسیون داخلی با پارتیشن اداری ام دی اف

 • دیوارپوش زبانه و کام

اگرچه این دیوارپوش شبیه به دیوارپوش شیپلاپ است اما صفحات دیواری زبانه و کام در آن به‌صورت متفاوتی به یکدیگر متصل می‌شوند. ظاهر این پارتیشن اداری تمیز و منسجم است و از سوی دیگر، این دیوارپوش می‌تواند در برابر آلودگی و گردوغبار به‌خوبی مقاوم باشد. فرایند نصب این دیوارپوش ممکن است طولانی باشد.

 • دیوارپوش هموار

دیوارپوش‌های هموار می‌توانند ظاهری صیقلی و بسیار تمیز را فراهم کنند و درعین‌حال، جالب و ساده باشند. شما می‌توانید ارتفاع این دیوارپوش را بسته به سلیقه خودتان انتخاب کنید.

 • دیوارپوش بیدبرد

این دیوارپوش دارای شیارهایی با فاصله یکنواخت در امتداد صفحات است. شما می‌توانید بسته به سلیقه خود، اندازه ارتفاع و عرض هر شیار را انتخاب کنید. این نوع دیوارپوش می‌تواند ظاهری سنتی و زیبا را به محل کار شما بدهد و تقریبا می‌توان آن را با هر وسیله و موادی در فضا هماهنگ کرد.

 • دیوارپوش برجسته

این دیوارپوش‌ها که قرن‌ها پیش در میان خانواده‌های سلطنتی محبوب بودند در طول این سال‌ها سبک خود را حفظ کرده‌اند. دیوارپوش‌های برجسته از قطعاتی سه‌بعدی تشکیل شده‌اند و شامل تخته‌های چوبی‌ای می‌شوند که بر روی ریل‌های افقی و عمودی به یکدیگر متصل شده‌اند. این نوع دیوارپوش می‌تواند نمایی کلاسیک ایجاد کند.

درنهایت، همانطور که مطرح شد استفاده از پارتیشن اداری و دیوارپوش در فضای محل کار می‌تواند علاوه بر شیک و زیباتر کردن ادارات و سازمان‌ها، بهره‌وری کارکنان را نیز افزایش دهد. پارتیشن‌ اداری انواع مختلفی دارند که انتخاب بهترین نوع آن بسته به نیازها و همچنین، سبک فضای کاری انجام می‌شود. از سوی دیگر، طراحی دیوارپوش نیز می‌تواند بسته به طراحی فضای کاری انتخاب شود. بنابراین، اگر نیاز به تغییر فضای کاری و بهبود آن دارید، یکی از بهترین گزینه‌ها طراحی و اجرای پارتیشن اداری شرکت و دیوارپوش است که در این زمینه می‌توانید با متخصصان تولید و فروش پارتیشن اداری و دیوارپوش ساجیران مشورت کنید و از محصولات این برند استفاده کنید.

خرید انواع پارتیشن اداری شرکتی

پارتیشن ام دی اف استفاده در محیط کار شرکت

نکته مهم در مورد تناسب اداری و صنعت طراحی این است که هیچ دو دفتری شبیه هم نیستند. همه ما مقالاتی از نوع “جالب ترین دفاتر در جهان” را دیده ایم، و این فقط ثابت می کند که دنیایی از ایده های طراحی وجود دارد که منتظر هستند دفتر شما را تصاحب کنند. باور کنید یا نه، بازسازی و طراحی دفتر می تواند به اندازه طراحی داخلی خانه شما هیجان انگیز باشد.

البته، داشتن یک دفتر کار شیک که به اندازه کافی کاربردی نباشد، فایده ای ندارد. دفتر مملو از ابزارهای عجیب و غریب و مناطق آرامش بخش ممکن است چشمگیر به نظر برسد، اما اگر جایی برای کارآمد بودن و انجام کار به خوبی باقی نمانده باشد، در مسیر هدف خود قرار نمی گیرد. برخی از ضروری ترین ویژگی های دفاتر مدرن، فضاهای کار مشترک، اتاق های جلسات خصوصی و البته فضاهای منحصر به فرد هستند.

 • پارتیشن چوبی

پارتیشن چوبی می تواند ظاهر سنتی تری را به دفتر بیاورد و در عین حال حس گرما و درجه یک را ایجاد کند. این پارتیشن‌‌ها سال ها در صنعت طراحی و تجهیز اداری مورد استفاده قرار گرفته اند، زیرا به راحتی در طراحی هر دفتری جای می گیرند و در عین حال حسی طبیعی به فضا می دهند.

قیمت پارتیشن اداری چوبی بسته به نوع پوششی که به دنبال آن هستید، متفاوت است. آنها در انواع مختلف مانند چوب جامد یا ام دی اف هستند که قیمت پارتیشن اداری ام دی اف روکش دار با جامد متفاوت است.

پارتیشن چوبی غیر باربر دارای روکش های چوبی، بخش های لعابی و چهارچوب هستند که به راحتی می توان آن‌ها را جدا کرد و به هر موقعیت دیگری در دفتر منتقل نمود.

آنها می توانند تقریباً در هر جایی از شرکت استفاده شوند. از قسمت های پذیرش گرفته تا اتاق های هیئت مدیره و اتاق های کنفرانس یا محیط عمومی دفتر قابل استفاده هستند. با تعداد زیادی از گزینه های چوبی محبوب مانند بلوط، راش، افرا، گیلاس و بسیاری دیگر، روکشی ساخته می شود که می تواند در هر طرح اداری مناسب باشد.

نکته مهم در مورد خرید پارتیشن اداری چوبی این است که آنها به پارتیشن های چوبی کامل و جامد محدود نمی شوند و همچنین می توانند با لعاب ترکیب شده تا حس روشن تری به اتاق بدهند. این سیستم ها همچنین برای ایجاد محیط های عایق صدا عالی هستند؛ با سیستم های جامد که می توانند درجه عایق صوتی تا ۵۲ دسی ‌بل را ارائه دهند و سیستم هایی که دارای لعاب هستند به ۴۰ دسی بل می رسند.

یکی از بزرگترین نگرانی ها در محیط های اداری و تجاری، ایمنی در برابر آتش است و مهم است که ساختمان شما طبق قوانین ساختمانی ساخته شده باشد. اینجاست که پارتیشن های چوبی اداری ضد حریق یک ضرورت هستند، زیرا می توانند به مهار آتش در یک منطقه کمک کنند و گسترش شعله، دود و گازهای سمی را محدود کنند.

لازم به ذکر است که قیمت پارتیشن اداری تک جداره و دوجداره  و قیمت پارتیشن اداری متحرک متفاوت می باشد.

 • پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی استفاده شده در محیط اداری

پارتیشن آلومینیومی در واقع یکی از بادوام ترین پارتیشن‌ های موجود هستند. آن ها انعطاف‌پذیری زیادی در نصب، جداسازی و جابجایی در صورت نیاز دارند. آنها در واحدهای جامد، با لعاب جزئی یا کامل در دسترس هستند و سریع و آسان با حداقل اختلال نصب می شوند. سیستم های پارتیشن بندی آلومینیومی جامد، میزان کاهش صدا را تا ۵۲ دسی بل ارائه می کنند.

 • پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن شیشه ای بهترین انتخاب برای دفاتر مدرن هستند. قیمت پارتیشن اداری مدرن در مدل های مختلف، تفاوت دارد. هیچ شکی در این واقعیت وجود ندارد که آنها از نظر زیبایی شناسی برای مشتریان بالقوه جذاب و چشمگیر به نظر می رسند و تصور یک شرکت معتبر با تصویری خوب را القا می کنند.

با این حال، جابه جایی شرکت خود به ساختمان دیگری همیشه امکان پذیر نیست، به همین دلیل است که پارتیشن های شیشه ای راهی عالی برای زیباتر کردن فضای اداری شما هستند.

مزایای نصب پارتیشن اداری در محیط کار

 • مقرون به صرفه بودن: شکی در این واقعیت وجود ندارد که قیمت پارتیشن اداری ساده بسیار مقرون به صرفه تر از تلاش برای تقسیم یک دفتر با استفاده از دیوارهای محکم و دائمی است. بسته به سطح کیفیت و طراحی، قیمت پارتیشن اداری متحرک متفاوت است، آنها می توانند سرمایه گذاری نسبتاً ارزانی برای دفتر باشند، اما می توانند به طور کامل بهره وری و کارایی دفتر را تغییر دهند.
 • قابل تغییر بودن: کسب و کارها همیشه تغییر می کنند. نحوه کار، تعداد کارکنان و اندازه بخش ها در هر زمان ممکن است تغییر کند. با استفاده از پارتیشن های اداری، می توانید آنها را به سرعت نصب کرده و هر زمان که بخواهید حذف یا جابجا کنید.
 • حفظ حریم خصوصی: یکی از بزرگ ترین عوامل تأثیرگذار برای خرید پارتیشن اداری، این است که بتوانید فضاهای خصوصی بیشتری را ایجاد کنید.
 • زیبایی شناسی: باور کنید یا نه پارتیشن های اداری در واقع می توانند به عنوان یکی از شیک ترین عناصر یک دفتر کار دیده شوند. قیمت پارتیشن اداری شرکت بسیار با صرفه تر از  روش های دیگر است. با بسیاری از سبک ها، طرح ها و متریال های مختلف، می توانید از آنها برای تکمیل یا حتی بهبود طراحی دفتر خود استفاده کنید. آنها را با لوگو، تصاویر یا رنگ های کلیدی شرکت خود علامت گذاری کرده و به ویژگی برجسته دفتر خود تبدیل کنید.

فروش پارتیشن اداری مناسب اتاق جلسات

اگر در حال راه‌اندازی کسب‌وکار جدیدتان هستید و از فضاهای اداری و سازمانی بسته و قدیمی خسته شده‌اید یا در محیط کار خود نیاز به تغییر و بازسازی را احساس می‌کنید، خدمات اجرای دکوراسیون اداری و پارتیشن‌ های اداری ساجیران می‌توانند در این زمینه به شما کمک زیادی کنند. در این صورت می‌توانید همگام با معماری جدید، به‌سوی آینده قدم بردارید. همچنین از سوی دیگر، در اداره یا شرکت خود، حس آرامش و راحتی را ایجاد کنید.

تجهیزات طراحی اتاق کنفرانس

مزیای خرید پارتیشن آکاردئونی

در اوایل این مطلب، دیوارهای آکاردئونی را به عنوان یکی از انواع پارتیشن معرفی کردیم. پارتیشن آکاردئونی یکی از بهترین مدلها، پارتیشن متحرک است که به وسیله ریل به آسانی باز و بسته می شود. بنابراین می توانید در هر زمانی، آن ها را به طور موقت یا دائمی از یکدیگر جدا کنید. همچنین پارتیشن آکاردئونی با استفاده از لولا به هم وصل شده اند . همین موارد سبب می شود که قیمت پارتیشن آکاردئونی نسبت به دیگر پارتیشن های عادی تفاوت پیدا کند. به طور کلی عوامل مختلفی در تعیین قیمت پارتیشن آکاردئونی تاثیر می گذارند که مهمترین آن ها به شرح زیر است:

 • متریال استفاده شده برای ساخت

مهمترین مورد برای افزایش قیمت این نوع پارتیشن، موادی است که برای ساخت پارتیشن آکاردئونی استفاده شده است. به طور کلی متریال استفاده شده برای ساخت این پارتیشن، پارچه، چرم، چوب، شیشه یا بابمو است. هر کدام از آن ها دارای قیمت خاصی هستند و ارزش آن ها با یکدیگر متفاوت است.

 • اندازه های ظاهری

نکته بعدی، سایز، ارتفاع و اندازه پارتیشن آکاردئونی است. طبیعتا هر چه سایز پارتیشن مورد نظر شما بیشتر باشد، قیمت آن هم افزایش پیدا می کند.

 • مدل پارتیشن

اصولا پارتیشن آکاردئونی به صورت ساده و طرح دار به بازار عرضه می شود. پارتیشن های ساده قیمت کمتری نسبت به مدل طرح دار خود دارند. بنابراین هرچه مدل پارتیشن آکاردئونی پیچیده تر باشد، قیمت آن هم افزایش می یابد.

 • تعداد پارتیشن ها

فضایی که شما برای آن نیاز به پارتیشن دارید، در تعیین قیمت تاثیر می گذارد. قطعا اگر به قسمت های بیشتری نیاز داشته باشید، لولا و متریال بیشتری هم لازم دارید. در نتیجه حتما قیمت آن بیشتر از حالت عادی می شود.

پارتیشن اکوستیک با کیفیت، کار شده در محیط شرکت

چرا از پارتیشن های اداری استفاده کنیم؟

پارتیشن اداری در انواع مختلف و به منظور کاربردهای متفاوتی ساخته می شوند که می توانند تاثیر به سزایی در طراحی دکور ادارات و دفاتر کار داشته باشند. از همین رو در ادامه قصد داریم به این موضوع بپردازیم. پس همچنان با ما همراه باشید.

 • زیبایی محل کار را افزایش می دهند.

زیبایی محل کار موضوعی مهم بوده و هست. خلق یک دفترکار زیبا کمک می کند تا کارمندان با اشتیاق بیشتری کار کرده و ضمن همکاری بهتری با هم از مشتریان استقبال کنند. چنین ساختاری، تصادفی به وجود نمی آید و نیاز به استفاده از عناصر طراحی مناسب دارد. پارتیشن های اداری می توانند در طراحی یک دکوراسیون زیبا نقش چشمگیری داشته باشند.

 • تغییر آسان دکوراسیون را ممکن می سازند.

طراحی یک فضای اداری می تواند پرهزینه باشد. همچنین سرمایه گذاری برای زیرساخت های دائمی ممکن است در آینده شما را با هزینه های اضافی روبرو کند. یک راه حل آسان برای این مشکل استفاده از پارتیشن اداری مدرن است. بسیاری از پارتیشن های اداری قابل جداسازی هستند، به این معنی که می توان آن ها را از جایگاه خود حذف کرد و برای رفع نیازهای فعلی دفتر، به سراغ یک چیدمان جدید رفت. برای یک اتاق کنفرانس بزرگ تر، افزایش تعداد ایستگاه های کاری یا یک فضای باز برای کنفرانس یا گردهمایی های بزرگ، پارتیشن جداشدنی و متحرک، قدرت انعطاف پذیری بالایی را بدون هزینه اضافی در اختیار شما قرار می دهند.

 • در هزینه ها صرفه جویی می کنند.

پارتیشن اداری به جای انجام بازسازی های پرهزینه، راه حلی ساده و کم هزینه ارائه می دهند که ضایعات و همچنین هزینه را کاهش می دهد. هنگامی که یک دفتر با دیوارهای آجری تقسیم بندی می شود، هر گونه بازسازی مقدار زیادی زباله ایجاد می کند که به محیط زیست آسیب می رساند و هزینه بیشتری را به شرکت تحمیل می کند. پارتیشن اداری به جای تخریب و بازسازی دیوارها، امکان تنظیم مجدد فضای اداری را در صورت لزوم فراهم می نماید.

پارتیشن تک جداره، شیشه ای فریم لس کار شده در شرکت

مراحل اجرای پارتیشن اداری چیست؟

قبل از این که مراحل اجرای پارتیشن را معرفی کنیم، باید بدانید که انتخاب تیم اجرایی حرفه ای پارتیشن، اولین و مهمترین کاری است که شما باید انجام دهید. در ادامه مراحل اجرای پارتیشن معرفی می شود:

 • محاسبات و طراحی اولیه

در وهله اول باید اندازه گیری های فضا انجام شود و طراحی اولیه انجام شود. طراحی پارتیشن مناسب شما، به دست تیم اجرایی انجام می شود. بر این اساس  محل های نصب پنل ها مشخص می گردد و کاملا قسمت بندی می شوند. سپس در صوت تمایل تغییراتی در نقشه ایجاد شده و به طور مداوم، پیشرفت کار بررسی می گردد.

 • تولید قطعات پارتیشن

پس از طراحی اولیه، باید قسمت های پارتیشن در کارخانه های مخصوص به صورت پیش ساخته تولید شوند و به محل انتقال پیدا کنند. بنابراین باید مدل و نوع پارتیشن را سفارش دهید و منتظر آماده سازی آن باشید.

 • نصب قطعات

در این مرحله نصاب ها باید در محل حاضر شوند و پروفیل های پارتیشن را نصب کنند. سپس پنل ها را در بین قاب پارتیشن قرار می دهند و با ابزارهای مخصوص، آن ها را متصل می کنند.

پارتیشن اداری شیشه ای مات استفاده شده در طراحی دکوراسیون داخلی

بهترین مرکز خرید پارتیشن در تهران کجا است؟

امروزه در اکثر اداره ها و حتی در خانه ها به دلیل کمبود فضا، نیاز به پارتیشن بندی برای جداسازی قسمت های داخلی است. برای همین تعداد مراکز فروش انواع پارتیشن در ایران بیشتر شده است. اما نکته این جا است که شما باید هزینه قابل توجهی برای خرید پارتیشن اداری صرف کنید؛ بنابراین خیلی مهم است که از بهترین کیفیت برای محصول خود هم بهره مند شوید.

از طرفی ممکن است که بسیاری از شرکت های تازه کار، تنوع زیادی در ساخت مخصولات خود نداشته باشند. تمامی این موارد سبب می شود که افراد به دنبال مراکز معتبر و با تجبه برای خرید پارتیشن باشند.

اگر می خواهید به سراغ شرکت با تجربه در زمینه انواع لوازم اداری از جمله پارتیشن بروید، ساجیران گزینه مناسبی است. اگر قصد احداث شرکت جدید را هم دارید، تنها کافی است که به این مرکز مراجعه کنید و تمامی تجهیزات مورد نیاز برای اداره خود را تهیه کنید. پیشنهاد می کنیم که برای مشاهده قیمت و انواع مدل های پارتیشن اداری، به وبسایت ساجیران مراجعه نمایید.

ادامه مطلب

نظرات (۵)

 1. f19964cdf64a1783036035c479d1e689?s=80&r=g پارتیشن اداری
  مونا
  ۱۷-۰۷-۱۴۰۲

  برای یک کارخونه هم پارتیشن میزنید؟

 2. 255dec863f456be317d5774eac7895cd?s=80&r=g پارتیشن اداری
  سینا
  ۰۴-۱۱-۱۴۰۱

  برای خرید پارتیشن اداری یکم مشکل دارم اگر میشه شما کمک کنین و پیشنهاد بدین

 3. 0d7ced3421b3275286502babdd21b480?s=80&r=g پارتیشن اداری
  یاسر
  ۲۵-۱۰-۱۴۰۱

  خرید پارتیشن اداری یکی از مشکلات من بوده که تیم خوب ساجیران بهم کمک کرد ممنون از تیم پشتیبانی

 4. 48cce95ef76380db0e334d71212ab18d?s=80&r=g پارتیشن اداری
  صادق
  ۲۵-۱۰-۱۴۰۱

  ساجیران یکی از بهترین تامین کنندگان پارتیشن اداری مدرن هستش که به جرعت میشه نام برد ممنون از تیم خوبتان

 5. 1423119dc61976a52ae8c4583ac54a4a?s=80&r=g پارتیشن اداری
  مونا باقری
  ۲۵-۱۰-۱۴۰۱

  لطفا اانواع پارتیشن اداری بیشتری را شارژ کنید تا برای تصمیم گیری راحتر باشیم ممنون از تیم ساجیران

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *