This post is also available in: العربية (Arabic) English (English)


درباره ما


شرکت ساجیران بابیش از ۲۵ سال سابقه درزمینه طراحی وتولید مبلمان وپارتیشن اداری می کوشد تا با تلفیق هنر،دانش و تکنولوژی،محیطی زیبا و پرنشاط را درشرکت ها وسازمان های کوچک وبزرگ ایجاد کند.

ساجیران با بهره مندی از پرسنل کارآزموده و مجرب ، فضای تولیدی به مساحت ۸,۰۰۰ متر مربع ، فضای نمایشگاهی به وسعت ۸۵۰ متر مربع ، استفاده از ماشین آلات روز اروپایی و همچنین بهره مندی از بزرگترین شبکه نمایندگی در سراسر کشور توانسته تمامی هر آنچــه که نیازمند تجهیز یک فضــای اداری بوده را در سلایق مختلف تامین نماید .

شرکت ساجیران با این چشم انداز و با هدف ایجاد یک محیط آرام و در عین حال پرشور برای مدیران و کارمندان، میکوشد تا با ساجیران ، زندگی در کار شما جریان یابد .

اینستاگرام :Sajiranco
تلگرام واحد مشتریان: @sajirancrm
تلفن شرکت: ۴۳۸۷۰ تهران


پارتیشن اداری ساجیران


ساجیران جهت پاسخ به نیازهای متنوع مشتریان و با توجه به گستردگی انواع پروژه ها ، تنوع گسترده ای از محصولات به شرح ذیل را در سبد محصولات به مشتریان عرضه می نماید :

  • انواع مبلمان اداری شامل انواع میزهای مدیریت ، کارشناسی ، ورک استیشن ، مذاکره و کنفرانس ، کمد ، کتابخانه ، دراور و همچنین انواع مبل و صندلی اداری
  • انواع پارتیشن های دو جداره ترکیبی صفحات چوبی ، آلومینیوم و یا شیشه با استراکچر فلزی گالوانیزه
  • انواع پارتیشن های ترکیبی آلومینیومی و شیشه تک جداره و دو جداره فریم لس ( FRAME LESS )

استانداردهای ساجیران


در طول این مسیر تغییر شیوه زندگی مردم ( LIFE STYLE ) ما را بر آن داشت تا در سال ۱۳۸۳ جهت ارائه محصولات و خدمات مناسب تر به خانواده مشتریان ساجیران ، طراحی و پیاده سازی  نرم افزار ERP ( ENTERPRISE RESOURCE PLANNING) و به پشتوانه آن پیاده سازی متد CAD / CAM  در طراحی و تولید محصولات ، در دستور کار شرکت قرار گیرد . با استفاده از این زیر ساختها ، بستر مناسب جهت انجام پروژه های سفارشی ، ارائه تنوع گسترده محصولات و تولید انبوه جهت پاسخ سریع به نیازهای مشتریان ساجیران ، فراهم گردید . ( تولید ناب –LEAN PRODUCTION )


مبلمان اداری ساجیران


مدیران حرفه ای همیشه درصدد ساختن محیط کاری راحت ، بانشاط واستاندارد برای کارمندان خود هستند . محیطی که کارمندان علاوه برراحتی و حس رضایت، تعل خاطرنسبت به کارشان داشته باشند؛چراکه باافزایش رضایت کارکنان، حس اعتماد به نفس درآنها تقویت می شودو درنتیجه کارایی بهتروتعامل بیشتری درمحیط کارصورت می گیرد . محیطی که کارمندان درآن حس خوبی دارند ،و بیشترازکار ،زندگی می کنند .

شرکت ساجیران با این چشم انداز وباهدف ایجاد یک محیط آرام ودرعین حال پرشوربرای مدیران وکارمندان ،می کوشد تا ، زندگی در کار شما جریان یابد .

گواهینامه ها – برترین در نمایشگاهها در طراحی و تولید مبلمان و پارتیشن اداری – تندیسها و … : تصویری نمایش داده میشود

نمونه مشتریان یا پروژه ها : به صورت تصویر لوگوی اصلی های آنها


طرح توسعه ساجیران


برنامه توسعه شرکت منجر به افزوده شدن تعداد زیادی محصولات جدید در گروه های میزکامپیوتر، مبلمان اداری ،فایلینگ و پارتیشن پس از نمایشگاه سیزدهم گردید .این توسعه ،اما ، عملیات برنامه ریزی تولید و خدمات پس از فروش شرکت را به شدت ناکارآمد و دشوار نمود ،از اینرو بررسی های تخصصی به منظور یافتن راهکاری موثر جهت رفع این مشکل و تسهیل امور در دستور کار قرارگرفت.تجزیه و تحلیل وضعیت موجود در اولین گامها نشان داد که استفاده از تکنولوژی اطلاعات (IT) می تواند دقت و سرعت عملیات را افزایش داده و در بسیاری از حوزه ها مشکلات پیش آمده را رفع نماید . اما فرآیند پیچیده برنامه ریزی تولید برای کالاهای سفارشی، تعداد بالای اقلام نیم ساخته و محدودیت زمان تحویل محصولات به مشتریان، مواردی بودند که باعث می شدند هیچکدام از ابزارهای موجود در بازار پاسخگوی نیازهای شرکت نباشند . دراین زمان نیاز به تاسیس دپارتمان IT در شرکت به وضوح احساس می شد . با تاسیس این دپارتمان و جذب نیروهای متخصص در این حوزه پروژه ساخت سفارشی یک سیستم ERP (برنامه ریزی جامع منابع سازمانی ) مطابق با نیازهای شرکت با سرمایه گذاری نسبتا زیادی در پاییز ۱۳۸۳ کلید خورد که این سیستم سرانجام در بهار ۱۳۸۶ به طور کامل و در قالب ۱۸ زیر سیستم پیاده سازی و عملیاتی گردید.
برخورداری از چنین سیستم انعطاف پذیر و فراگیری که کلیه فرآیندهای کاری سازمان را پوشش می داد راه را برای برداشتن گامهای بزرگتر هموار می نمود . در چنین شرایطی، و با برخورداری از پشتوانه های قابل اعتماد تولیدی و مدیریتی، اندیشه دستیابی به بازارهای بزرگتر داخلی و همچنین صادرات محصولات به خارج از مرزهای کشور دور از دسترس به نظر نمی رسید. دریافت لوح زرین و تندیس برترین شرکت در رسته مبلمان اداری از اتحادیه صادرکنندگان در HOFEX 2009 موید این قضاوت می باشد.
توجه به بازارهای خارجی نظیر عراق،افغانستان و الجزایر درکنار بازارهای داخلی ، در استراتژی فروش شرکت از یک سو و تقویت زیرساختهای تولیدی و مدیریتی شرکت از سوی دیگر، به انتخاب ساجیران به عنوان شرکت برگزیده با پتانسیل صادراتی در HOFEX 2010 انجامید.