گالری ما

اطلاعات تماس

قطعا خرید مبلمان اداری یکی از مهمترین اقداماتی است که صاحبان کسب و کارها برای زیباتر شدن دکوراسیون داخلی محل کار خود باید انجام دهند. بسیاری از افراد، با توجه به انواع طرح ها و سبک های مبل، خرید مبلمان اداری را یکی از آسان ترین کارها برای تجهیز دکوراسیون اداری خود می دانند؛ در حالی که مبلمان اداری تفاوت زیادی با مبلمان های خانگی دارند. شما برای خرید مبلمان خانگی، انتخاب سبک های مختلفی در پیش روی خود دارید و تنها بر اساس سلیقه بهترین انتخاب خود را انجام می دهید. اما در محیط اداری، نمی توان خیلی از سبک مبلمان ها را انتخاب کرد. بنابراین بهتر است که از فروشگاه های تخصصی لوازم اداری برای خرید اقدام کنید. در حال حاضر امکان خرید مبلمان و دیگر تجهیزات، به صورت اینترنتی وجود دارد؛ از همین رو اگر می خواهید با بهترین فروشگاه آنلاین مبلمان اداری آشنا شوید، در ادامه این مطلب از وبسایت ساجیران همراه ما باشید.

تماس با ما

آنچه در این مطلب می‌خوانید... نمایش

خرید اینترنتی مبلمان اداری، مزایا و معایب:

برای برخی از افراد این سوال پیش می آید که با وجود فروشگاه های حضوری، چرا باید برای خرید مبلمان اداری به صورت اینترنتی اقدام کنیم؟ در حالت کلی خرید از فروشگاه های اینترنتی هم مانند روش سنتی، مزایا و معایب مختلف دارد؛ اما اگر می خواهید با مزایای مختلف آن آشنا شوید، موارد زیر را بررسی کنید:

۱.امکان خرید آسان

شما به جای این که وقت خود را صرف مراجعه حضوری به فروشگاه های تجهیزات اداری کنید، می توانید به راحتی در خانه خود مبلمان اداری مناسب با دکوراسیون را سفارش دهید. از طرفی اگر وقت کافی دارید، می توانید تمامی طرح ها و مدل های مبلمان و صندلی اداری را به طور کامل بررسی کنید. از طرفی با توجه به این که مستقیم با فروشنده در تماس نیستید، می توانید با صرفه جویی در زمان و هزینه با خرید آنلاین مبلمان اداری، سفارش خود را ثبت کنید.

پیشنهاد ما برای مطالعه:  بهترین صندلی گیمینگ، بررسی 3 نوع و ویژگی های بهترین مدل ها

۲. تنوع زیاد پیشنهادها

اگر شما بخواهید فروشگاه های حضوری مختلفی را برای مقایسه و پیدا کردن مبلمان مورد نظر خود طی کنید، باید زمان زیادی را صرف کنید. در صورتی که خرید از فروشگاه های آنلاین، امکان مقایسه محصولات مختلف را برای شما فراهم می کند. همچنین حتی می توانید طرح و قیمت انواع مبلمان اداری را در دو یا چند وبسایت اینترنتی دیگر هم بررسی کنید تا در نهایت، خرید مطمئن تری داشته باشید. از طرفی با توجه به این که تنوع محصولات یکی از مهمترین فاکتورهای خرید برای افراد مختلف است، با مشاهده فروشگاه های آنلاین حرفه ای مانند ساجیران، جدیدترین و به روزترین محصولات را می توانید پیدا کنید.

۳. قیمت مقرون به صرفه

فروشگاه های حضوری علاوه بر پرداخت هزینه مبلمان و خرید آن از تولیدکننده ها، باید هزینه های دیگری را هم پرداخت کنند. بنابراین طبیعتا قیمت محصولات آن ها بیشتر از برخی وبسایت های اینترنتی است. در فروشگاه های آنلاین معمولا قیمت مبلمان اداری خاص مقرون به صرفه تر هستند. از طرفی شما می توانید با جستجوی بیشتر، سایتی با محصولات ارزان قیمت تر را برای خرید انتخاب کنید یا به دنبال تخفیفات در بین فروشگاه های معتبر باشید.

۴. عدم دردسر حمل و نقل

یکی از سخت ترین کارها برای افراد، حمل و نقل مبلمان اداری و آوردن آن به محل شرکت است. در خریدهای حضوری مسئولیت حمل و نقل محصولات بیشتر بر عهده خود فرد است یا این که در صورت پرداخت هزینه اضافی انجام می شود. این در حالی است که بعضی از فروشگاه های آنلاین، امتیاز حمل و نقل رایگان را هم دارد. از طرفی شما تنها باید ثبت سفارش اینترنتی انجام دهید و در نهایت مبلمان اداری را کامل ایمن، درب محل شرکت تحویل بگیرید.

البته در کنار مزایای مختلف خرید اینترنتی، باید به معایب آن هم توجه کنید:

۱.مشاهده نکردن مبلمان از نزدیک

درست است که می توانید مبل و صندلی اداری را به صورت اینترنتی تهیه کنید؛ اما توجه داشته باشید که در این روش، امکان مشاهده حضوری جنس آن وجود ندارد. البته اگر فروشگاه حرفه ای را انتخاب کرده باشد، با عکس برداری صحیح، از جنس آن هم مطمئن می شوید.

۲. عدم اطمینان به اعتبار سایت

با توجه به این که هزینه خرید مبلمان اداری مدرن و دیگر سبک ها زیاد است، اطمینان کردن به فروشگاه های غیر حضوری کمی سخت تر شده است؛ البته در حال حاضر می توانید با تحقیق درباره اصالت فروشگاه و داشتن نماد الکترونیکی سایت، این مشکل هم رفع می شود.

پیشنهاد ما برای مطالعه:  معرفی 15 مدل ایده کتابخانه خانگی، اداری و مدارس

۳. عدم گرفتن تخفیف

شما شاید بتوانید در فروشگاه های حضور تخفیف برای خرید محصولات بگیرید؛ اما در وبسایت های اینترنتی این امکان وجود ندارد. البته ممکن است که فروشگاه ها در زمان های خاص، امکان بهره مندی از درصدهای تخفیف محصولات مختلف مانند میز کارمندی را برای مشتریان خود فراهم کنند.

نکاتی که باید قبل از خرید آنلاین مبلمان اداری به آن ها توجه کنید.

اگر با توجه به مزایا و معایب این مدل خرید، انتخاب شما مراجعه به وبسایت های اینترنتی تجهیزات اداری است، باید به نکات مهم خرید اینترنتی مبلمان اداری توجه زیادی داشته باشید؛ از همین رو در ادامه نکات مختلفی را در این مورد ارائه می دهیم:

۱.خدمات پس از فروش در فروشگاه های آنلاین مبلمان اداری

یکی از مهمترین نکات برای تشخیص مناسب بودن فروشگاه آنلاین خرید مبلمان اداری و میز مدیریت، خدمات پس از فروش است. ممکن است که محصول ارسالی فروشگاه ایراد خاصی داشته باشد یا مطابق با سفارش فرد نباشد. در این صورت باید فروشگاه خدمات پس از فروش برای بازگشت و تعویض کالای مشکل دار را داشته باشد.

۲.گارانتی و ضمانت مبلمات اداری در خرید آنلاین

توجه کنید که در برخی از موارد، محصول در همان ابتدا مشکلی ندارد؛ اما بعد از گذشت مدت زمانی، دچار ایراد فنی می شود. در این صورت باید کالاها گارانتی چند ماهه یا چند ساله برای تعویض یا تعمیر مبلمان مشکل دار داشته باشد. با این کار نه تنها اعتماد افراد بیشتر به آن وبسایت جلب می شود، بلکه رضایت مشتریان هم افزایش پیدا می کند.

۳. مناسب بودن شرایط ارسال و تحویل مبلمان اداری در خرید انلاین

زمانی که مشتریان مبلمان مورد نظر خود را سفارش می دهند، منتظر دریافت آن در مدت زمان کوتاهی هستند؛ از همین رو بهترین سایت فروش میز و صندلی اداری باید خدمات خاصی را در زمینه ارسال تحویل محصولات فراهم کنند و سفارش مشتریان را در مدت زمان کوتاهی به دست آن ها برسانند.

۴. مناسب بودن خدمات نصب و مونتاژ مبلمان اداری در خرید آنلاین

یکی دیگر از موارد مهم در خرید مبلمان و پارتیشن شیشه ای، شرایط نصب و مونتاژ آن است. برخی از تجهیزات اداری مانند مبلمان اداری، نیازی به مراحل خاصی برای نصب و مونتاژ ندارد؛ اما برای بعضی دیگر از مدل های آن، باید خدمات مربوط به مونتاژ هم وجود داشته باشد. از طرفی تعدادی از تجهیزات اداری خاص مانند پارتیشن، نیاز به دانش و مهارت برای نصب دارند؛ از همین رو باید سایت های فروشگاهی این مدل خدمات را هم ارائه دهند.

۵. امکان مشاوره و پشتیبانی در فروشگاه های آنلاین مبلمان اداری

بسیاری از افراد قبل از خرید مبلمان و میز اداری، نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ سوالات مختلف خود دارند. مثلا نوع مبلمان اداری مناسب با محل کار خود یا تعداد مناسب آن را نمی دانند. از طرفی شاید درباره جنس رویه، اسفنج داخل مبل و جنس بدنه آن سوال دارند؛ از همین رو باید راه های ارتباطی مناسبی با مشاوران آن فروشگاه وجود داشته باشد.

پیشنهاد ما برای مطالعه:  شیشه لاکوبل چیست؟ از بررسی مزایا و معایب تا کاربرد انواع آن

بهترین سایت برای خرید آنلاین مبلمان اداری چیست؟

با توجه به این موارد، پیدا کردن بهترین سایت برای خرید اینترنتی مبلمان اداری شاید خیلی آسان نباشد؛ از همین رو اگر می خواهید وقت خود را صرف پیدا کردن آن نکنید، ما به شما ساجیران را معرفی می کنیم. ساجیران یکی از تولیدکنندگان حرفه ای در زمینه انواع تجهیزات اداری از جمله میز کارشناسی و مبلمان اداری است که بهترین انتخاب ها را به شما ارائه می کند. همچنین همزمان تمامی نکاتی برای انتخاب یک فروشگاه آنلاین مطمئن برای خرید مبلمان اداری را در خود جای می دهد. بنابراین پیشنهاد می کنیم که برای خرید انواع مبلمان اداری، به سراغ ساجیران بروید.

جان کلام

این روزها که اکثر خریدهای مردم به صورت آنلاین انجام می شود، خرید اینترنتی مبلمان اداری هم طرفداران زیادی پیدا کرده است؛ اما برای آن که در دام فروشگاه های غیر معتبر و سودجو نیفتید، حتما از تولید کنندگان اصیل و حرفه ای، خرید خود را انجام دهید. البته در این مطلب، نکات مهم انتخاب بهترین سایت را به شما معرفی کردیم؛ اما پیشنهاد می کنیم که به وبسایت ساجیران برای خرید انواع تجهیزات اداری مانند مبلمان و پارتیشن اداری مراجعه کنید.

سوالات متداول

آیا در صورت خرید اینترنتی، امکان مرجوع دادن سفارش وجود دارد؟

بله. در صورتی که مبلمان مشکل خاصی داشته باشد یا با سفارش شما تطابق نداشته باشد، امکان مرجوع کردن آن وجود دارد.

آیا می توانیم به خرید اینترنتی اعتماد کنیم؟

اگر فروشگاه معتبری را برای خرید انتخاب کنید، قطعا نگرانی بابت خرید خود نخواهید داشت. البته اطلاعات کامل آن را در مقاله توضیح داده ایم.

خدمات گارانتی در ساجیران شامل چه مواردی است؟

در صورت مشاهده هرگونه ایراد در یراق آلات مبلمان اداری از جمله قفل ها، ریل ها، چرخ ها و پایه ها می توانید از خدمات پس از فروش ساجیران بهره مند شوید.

آیا تعمیر محصولات وبسایت ساجیران در محل انجام می شود؟

بله. اگر حل مشکل در محل امکان پذیر باشد، تیم متخصص ساجیران در محل اقدام به تعمیر آن می کنند و در غیر این صورت، محصول به کارخانه انتقال داده می شود.

تنوع مبلمان اداری در ساجیران چگونه است؟

شما می توانید انواع طرح و رنگ مبلمان اداری با سبک های مدرن را به همراه قیمت آن در وبسایت ساجیران مشاهده کنید.

منبع:

www.archiproducts.com

www.wayfair.com

امتیاز شما به این مقاله

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *