گالری ما

اطلاعات تماس

ویژگی های مبل راحتی

مبل راحتی یکی از مهمترین نیازهای ساختمان های امروزی در سبک های اداری و راحتی است. انواع این مبل ها با طرح های مختلفی ارائه شده و در دسترس مشتریان قرار می گیرند. هر یک از این مبل های خاص به صورت کاربردی طراحی شده اند و برای استفاده در طولانی مدت به کار برده می شوند.

شما می توانید، هر یک از مدل های این مبل ها را برای ساختمان های اداری، مسکونی، هتل ها و… استفاده نمایید. همچنین می توانید، سبک طراحی این مبل ها را با دیزاین و دکوراسیون منزل خود ست کنید.

مبل راحتی مخصوص منزل

فضای منزل شما با استفاده از یک دست مبل راحتی خاص تکمیل می شود. در صورت استفاده از این مبل ها، فضایی دنج و راحت برای استراحت در منزل فراهم می شود. هر یک از این مبل ها با فوم هایی نرم، نشمینگاه راحت و… تولید می شوند و به این ترتیب در میان کاربردی ترین لوازم منزل شما دسته بندی می شوند.

شما می توانید، انواع مبلمان اداری را به صورت ساده یا طرح دار سفارش دهید. برای انتخاب این مبل ها باید به دیزاین محیط منزل خود دقت داشته باشید. به طور مثال به هارمونی رنگی محیط دقت کنید و رنگ مبل خود را بر اساس رنگ های به کار رفته در کل فضا انتخاب کنید.

ساجیران در خصوص انتخاب یک مبل ایده آل برای محیط های مسکونی شما را راهنمایی می کند. در این مرکز خرید مبلمان، بهترین ها در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرند. انواع مبل مکانیزه، مبل راحتی کلاسیک و سبک های مبل مدرن و اداری در این مرکز فروش معرفی می شوند.

نکات خرید مبل راحتی منزل

انواع مبل راحتی برای محیط های مسکونی با سبک دیزاین به خصوصی تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرند. برای خرید آن ها باید به چند پارامتر اساسی دقت داشته باشید. برخی از آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

  • برای خرید این مبل ها باید به قیمت و هزینه تمام شده آن ها دقت داشته باشید.
  • در زمینه خرید هر یک از این مبل ها باید به ابعاد آن ها دقت کرده و سایز بندی مبلمان را بر اساس ابعاد محیط انتخاب کنید. تناسب حجم مبل انتخابی با متراژ محیط از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
  • در این خصوص باید به جنس متریال به کار رفته در این محصولات نیز توجه داشته باشید. در نظر داشته باشید که کیفیت اولیه این متریال تعیین کننده کیفیت نهایی مبل مورد نظر شما است و دوام آن را مشخص می کند.
  • در بخش بعدی تناسب سبک دکوراسیون محیط منزل شما با ساختار مبلمان انتخابی مورد توجه قرار می گیرد.

انواع مبل راحتی

انواع مبلمان اداری

مدل های مبل راحتی مخصوص ادارات نیز در میان پرکاربردترین و پر فروش ترین محصولات موجود در دنیای مبل و میز و صندلی دسته بندی می شوند. هر یک از این مبل ها از کاربردهای بسیار زیادی در فضاهای رسمی برخوردار می باشند و به همین خاطر تولید آن ها بسیار مهم تلقی می شود.

اگر شما هم به یک محل کار شیک و مدرن فکر می کنید که همه اجزا و بخش بندی های موجود در محیط آن از نظر شکل طراحی با هم سازگاری داشته باشند، استفاده از یک مبل مدرن اداری بهترین انتخاب خواهد بود.

یک ست مبل زیبا بر طراحی کل فضل تاثیر به سزایی بر جای می گذارد. یک مبل راحتی شیک با رنگ بندی زیبا و خاص دفتر شما را آراسته تر جلوه می دهد و مشتریان و ارباب رجوعان اداره را راضی تر نگاه می دارد.

انتخاب مبل اداری شیک

برای انتخاب یک دست مبل راحتی شیک برای محل کار خود باید به فاکتورهای متعددی دقت داشته باشید. برخی از این موارد را در زیر مشاهده می کنید:

در انتخاب این محصولات باید به سبک فعالیت های شرکت و سازمان خود توجه داشته باشید و با ارزیابی مشتریان و کاربران محل کار خود لوازم و اجزای دکوراسیون داخلی را انتخاب کنید.

قیمت مبل راحتی نیز یک مولفه مهم برای خرید این محصولات است. اکثر اداره ها بودجه بندی های مشخصی برای انتخاب این محصولات دارند و باید در این قالب خرید هر یک از این محصولات را انجام دهند.

در صورتی که مقاصد اداره شما در امور کاری بسیار رسمی است، باید از لوازم و تجهیزات رسمی تری در محیط استفاده کنید. در غیر این صورت وجهه اداره شما خدشه دار می شود.

در انتخاب هر یک از این محصولات در نظر گرفتن فضای استفاده از مبل نیز اهمیت دارد. مبلمانی که در دفتر ریاست اداره قرار می گیرند، با مبل مورد استفاده در محیط پذیرایی از ارباب رجوعان و سالن انتظار متفاوت می باشد.

کارایی مبل های راحتی

مبل راحتی جدید در سال های اخیر برای مقاصد به خصوصی طراحی و تولید شده است. این مبل ها بیشتر برای سبک دکوراسیون های مینیمال به کار می روند و محیطی صمیمانه برای اتاق های نشیمن منازل و اداره ها به وجود می آورند.

این مبل ها چشم اندازی زیبا در محیط منزل شما به وجود می آورند و استفاده از آن ها مزایای بسیاری از نظر زیبایی شناختی محیط به همراه دارد. انواع مبل راحتی مدرن نیز در این میان قرار می گیرند که از کیفیت و کارایی قابل توجهی برخوردار می باشند و استفاده از آن ها مزایای بی شماری برای مشتریان به همراه دارد.

هر یک از این مبل های راحتی برای کاربردهای ویژه ای طراحی می شوند و خرید و فروش آن ها با مقاصد مختلفی صورت می گیرد. خرید مبل راحتی با هزینه به صرفه ای انجام می شود و به همین خاطر نیز انتخاب این مبل ها از نظر اقتصادی نیز به نفع افراد خواهد بود.

دسته بندی انواع مبل راحتی

دسته بندی انواع مبل راحتی اداری

مبل راحتی اداری، مخصوص شرکت های دولتی و خصوصی، مبلمان راحتی تکی و… هر یک از مدل های محبوب و پر فروش این محصولات هستند. مبل راحتی اداری جدید با طراحی های به روزتری نیز وارد بازارهای فروش می شوند. برخی از دسته بندی های مهم انواع مبل راحتی اداری را در این بخش بررسی می کنیم.

انواع کاناپه

قیمت مبل راحتی اداری در قیاس با یک کاناپه بالاتر است چرا که کاناپه ها اغلب به صورت تکی خرید و فروش می شوند. بسیاری از مردم تمایل دارند، در محیط های به خصوصی از فضای منزل خود از این کاناپه ها استفاده کنند.

این مبل ها در مدل های دو نفره یا سه نفره نیز ارائه می شوند و اغلب به صورت راحتی طراحی شده اند. هر یک از انواع کاناپه های راحتی با رنگ بندی و دیزاین زیبایی به مشتریان ارائه می شوند و این مسئله توجه مشتریان را جلب می کند.

مبل های سبک لاوست

خرید مبل راحتی اداری در مدل های لاوست نیز بسیار متداول شده است. مبل راحتی چرم اداری در سبک طراحی لاوست نیز تولید شده و به همین خاطر این مدل مبل ها به محبوبیت رسیده اند.

شما می توانید، این سبک مبل را برای هر محیطی به کار ببرید. در محیط های کوچکی که اشغال کمتر فضا یکی از ویژگی های ذهنی مشتریان برای خرید مبل است، استفاده از این مبل ها بسیار مطلوب می باشد.

مدل مبل راحتی اداری در سبک طراحی لاوست، برای چیدمان در محیط بسیار نزدیک به هم قرار می گیرند. به این ترتیب فضا را بسیار صمیمانه تر خواهند کرد.

خرید مبل راحتی لاوست یک فضای مناسب برای تماشای تلویزیون در محیط منزل شما به وجود می آورد. با استفاده از این مبل ها همه اعضای خانواده بر روی یک مبل راحتی می نشینند و از ساعات استراحت خود در منزل لذت می برند.

مبل راحتی فوتون

مبل راحتی فوتون را به عنوان مبل های راحتی تخت خواب شو نیز می شناسند و در صنعت مبل سازی امروزی ارزش خاصی برای آن قائل هستند. انواع مبل های فوتون از قابلیت های مهمی برخوردار بوده و زندگی را برای مشتریان ایده آل تر می کنند.

این مبل ها هم به عنوان وسایل خانه در هال و پذیرایی به کار می روند و هم فضای کافی برای استراحت والدین را فراهم می کنند. بسیاری از منازل امروزی با ابعاد کوچکتری نسبت به زمان های قدیم ساخته می شوند.

از این رو مردم با استفاده از مبل راحتی منزل خود با یک تیر چند نشان می زنند! با استفاده از یک مبل، هم تخت خواب خواهند داشت و هم از فضای نشمین در محیط هال و پذیرایی بهترین استفاده را می کنند.

به این ترتیب مبل های فوتون به بیشترین میزان فروش دست یافتند. با خرید انواع مبل راحتی فوتون هم در هزینه های شما صرفه جویی می شود و هم در اشغال فضای محیط بسیار بهینه عمل خواهید کرد.

مبل راحتی سبک ال

مبل راحتی سبک ال نیز یکی از دسته بندی های مهم مبلمان راحتی هستند که برای محیط های اداری نیز قابل استفاده می باشند. شاید پرکاربردترین مبل های راحتی اداری، انواع ال شکل باشند که در فضای اداره، محیط کمی را اشغال می کنند.

مبل های ال شکل ساختار متصلی دارند و صندلی های دو نفره آن به تک نفره وصل شده اند. انواع آن ها با شکل هندسی به خصوصی تولید و طراحی می شوند و برای هر متراژ ساختمانی قابل استفاده خواهند بود.

شما در هر متراژ خانه ای می توانید از یک مبل راحتی ال شکل استفاده کنید. عدم وجود محدودیت در کاربرد این مبلمان در فضا یکی از مهمترین مشخصه های آن ها به شمار می رود. با استفاده از این محصولات دیگر فضایی در محیط منزل شما پرت نمی شود.

محل قرارگیری مبل راحتی ال شکل بیشتر در کناره های دیوار است. این مبلمان در کنار گوشه های زاویه دار محیط هال و پذیرایی شما جای می گیرند.

مبل راحتی سبک ایتالیایی

مبل راحتی ایتالیایی نیز در میان سبک های پرطرفدار این دسته مبلمان قرار می گیرند. این مبل ها اغلب با استفاده از پایه های استیل دیزاین می شوند و شکل و ساختار منحنی شکلی دارند. انواع این مبلمان مورد توجه صنعتگران عرصه معماری قرار می گیرند.

هر یک از مدل های مبل ایتالیایی در رنگ بندی زیبایی در اختیار مشتریان قرار دارند. با استفاده از یک مبل راحتی ایتالیایی سبک دیزاین محیط زیباتر می شود. هزینه خرید این سبک مبلمان نیز بسیار پایین تعیین شده است.

خرید مبل راحتی

مشخصه های مهم مبل راحتی

تا به این جا با برخی از دسته بندی های مهم مبل راحتی آشنا شدید و هر یک از این محصولات را از نظر ویژگی ها و مشخصه های فنی بررسی کردیم. انواع این مبلمان به صورت کاربردی خرید و فروش شده و به کار برده می شوند.

هر یک از آن ها با ارتفاع مناسبی ساخته شده اند و استانداردهای مهم طراحی در ساخت و آماده سازی آن ها به کار رفته اند. دسته های پهن و بالشتی شکل این محصولات نیز از دیگر ویژگی های آن ها به شمار می رود.

ارتفاع مبل راحتی اغلب کمتر از مبل های سلطنتی است. به این ترتیب افراد با نشستن بر روی آن ها احساس راحتی بیشتری خواهند داشت. استفاده از پارچه های نرم در ساخت و تولید این دسته از مبل ها نیز از دیگر ویژگی های آن ها به شمار می رود. هر یک از دسته بندی های مبل راحتی با ابعاد استانداردی تولید و طراحی می شوند.

ابعاد استاندارد مبل راحتی

انواع دسته بندی های این محصولات فضای مناسبی را در محیط اشغال می کنند. ویژگی های فیزیکی مبلی که برای منزل خود خریداری می کنید، بسیار مهم است و به همین خاطر در حین انتخاب این محصولات مورد توجه قرار می گیرد.

در این زمینه باید به قد و قامت هر یک از افراد خانواده خود دقت داشته باشید. در صورتی که در خانواده ای بلند قامت زندگی می کنید، باید ارتفاع مبلمان راحتی خود را کمی بلندتر در نظر بگیرید. عرض کاناپه های راحتی اغلب 70 سانتی متر در نظر گرفته می شوند اما بر اساس قد و جثه افراد این ابعاد قابل تغییر می باشند.

روکش های مبل راحتی

مبل راحتی استاندارد با روکش های محکم و بادوامی تولید و طراحی می شود. بسیاری از مردم این مبل ها را برای مصارف طولانی مدت خود خریداری می کنند. از این رو جنس و مدل آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

در این میان روکش های مبل بیشتر از هر یک از بخش های آن در معرض استهلاک قرار دارد. به همین خاطر به جنس روکش های آن ها بیشتر توجه می شود. پارچه به کار رفته در مبلمان منزل شما نباید خاصیت کشی داشته باشد.

عدم پرزدهی این روکش ها نیز از مولفه های مهم خرید آن ها به شمار می رود و به همین خاطر نیز در حین خرید این محصولات به این فاکتورهای مهم توجه می شود. مرغوب بودن این اجزای کاربردی به کار رفته در مبلمان راحتی یکی از مهمترین ارکان خرید آن ها به شمار می رود. برخی از پارچه های روکش مناسب مبلمان راحتی شامل موارد زیر هستند:

  • پارچه های شانل روکش مبلمان
  • پارچه های نانو میکرو
  • پارچه های سلطنتی
  • پارچه های چرمی

در این میان پارچه های چرمی استفاده کمتری در ساخت و آماده سازی این مبلمان دارند. پارچه های مخمل براق بیشترین کارایی را برای تولید این محصولات خانگی دارند. انواع آن ها ساختار زیبایی داشته و با استحکام بالایی تولید می شوند.

جمع بندی

مبل راحتی یکی از ضروری ترین نیازهای محیط منزل شما به شمار می رود و به همین خاطر انجام بررسی برای خرید این محصولات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. هر یک از مدل های کاربردی این مبل ها به صورت طرح دار و ساده دیزاین شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

این مبل ها از اجزا و متریال به خصوصی تولید و طراحی شده اند و دیزاین شکل و ظاهر آن ها با هم متفاوت است. این مبل ها بخش مهمی از دیزاین داخلی محیط منزل شما را تشکیل می دهند و وجود آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای خرید انواع مبلمان اداری می توانید با وبسایت ساجیران همراه شوید.

 

 

امتیاز شما به این مقاله

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.