گالری ما

اطلاعات تماس

ویژگی مبلمان کرو

مبلمان کرو از زیبایی قابل توجهی در ساختمان های اداری امروزی برخوردار هستند. ساختار اداره های امروزی به گونه ای طراحی شده است که زیبایی بخش های مختلف آن با استفاده از یک یا دو دست مبلمان شیک تکمیل می شود.

به همین خاطر استفاده از مبل های سبک کرو اهمیت بیشتری پیدا کرده است. شما می توانید هر یک از مدل های مبل های کرو را خریداری کرده و از آن ها بهترین استفاده ها را داشته باشید. مبل های کرو در رنگ های زیبایی ارائه شده و در دسترس مشتریان قرار می گیرند.

خرید مبل های کرو برای محیط های اداری

مبلمان کرو یک انتخاب ایده آل برای محیط های اداری است و به همین سبب نیز به میزان قابل توجهی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از یک ست مبلمان اداری در سازمان ها و مراکز اداری بسیاری از مشکلات را از بین می برد و راحتی و آسایش بیشتری برای کارکنان شما به ارمغان می آورد.

انواع مبلمان کرو با رنگ های زیبا و خنثی ارائه می شوند و به همین خاطر نیز برای استفاده در محیط های اداری بسیار مناسب هستند. این مبل ها بسیار راحت اند و سهولت و آرامش را برای کارکنان اداره ها به ارمغان می آورند. شما می توانید، هر یک از آن ها را بر اساس سبک دکوراسیون محیط خریداری و انتخاب کنید.

شما می توانید، با استفاده از یک ست مبلمان کرو در محیط بیشترین بهره وری را از محیط کار خود به عمل آورید. این مبل ها در سال های اخیر در میان ترندهای دنیای دکوراسیون قرار گرفته اند و خرید و فروش آن ها به میزان قابل توجهی وسعت یافته است. این سبک مبل ها برای چیدمان های به ظاهر معمولی مورد استفاده قرار می گیرند. برای انتخاب هر یک از آن ها به نوع کسب و کار شما نیز توجه ویژه ای می شود.

نکات انتخاب انواع مبل اداری

مبل راحتی با سبک و رنگامیزی زیبایی در دسترس مشتریان قرار می گیرد. برای خرید هر یک از این سرویس های مبلمان باید به نیازهای خود دقت داشته باشید و بر این اساس خرید هر یک را انجام دهید.

در وهله اول باید به راحتی هر یک از آن ها دقت داشته باشید. هدف از خرید یک مبلمان برای محل کار راحتی بیشتر مراجعین و کارکنان شما است. پس نباید این هدف مهم را نادیده بگیرید. هر یک از این مبل ها با شکل و ساختار به خصوصی ارائه شده و در دسترس قرار می گیرند. برای خرید آن ها باید به ساختار طراحی محیط نیز دقت داشته باشید.

انواع مبل کلاسیک با هارمونی رنگی به خصوصی ارائه می شوند. رنگ بندی های متنوع این مبل ها به شما این فرصت را می دهد که هر یک را با طراحی دکوراسیون محیط اطراف خود ست و هماهنگ کنید. انواع مبل های کرو با در نظر گرفتن ویژگی های سلامت و ایمنی آن ها نیز انجام می گیرد.

بهتر است برای خرید هر یک از آن ها به راحتی مبلمان دقت کنید. در صورتی که کمر و قسمت پشت کارکنان با نشستن بر روی این مبل ها درد بگیرد، بی شک نتایج نامطلوبی برای سلامت کارکنان شما به ارمغان خواهد داشت. این مسئله راندمان کاری و حرفه ای شما را نیز در محل کار کاهش می دهد.

مبلمان کرو قرمز

آشنایی با میزهای کرو

مبل راحتی قرمز و کرم کرو، در کنار ست میزهای کرو ظاهر بسیار جذاب و منحصر به فردی به محل کار شما می دهند. از این رو بسیاری از افراد از این مبلمان ست در کنار هم استفاده می کنند. ست های کرو به صورت ایمن و کاربردی طراحی شده است. این ست ها مزایای بی شماری برای کارمندان و ارباب رجوعان یک اداره به همراه می آورند و به همین خاطر نیز استفاده از آن ها متداول شده است.

در کنار آن ها انواع میز کنفرانس نیز عرضه می شود که مرکز فروش ساجیران مدل های متنوعی از آن ها را در دسترس مشتریان خود قرار می دهد. برای خرید هر یک از این ست ها آشنایی با مزیت های استفاده از آن ها نیز ضرورت دارد.

کاربرد مبلمان کرو در مکان های مختلف چیست؟

بسیاری از افراد فکر می کنند که مبلمان کرو را فقط باید برای محیط های اداری استفاده کنند؛ در حالی که این مبل راحتی، در مکان ها دیگری هم کاربرد دارد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم:

مبلمان کرو در خانه

بسیاری از خانه های ویلایی و دکوراسیون های مدرن، نیاز به مبل کرو برای زیبایی بیشتر سالن پذیرایی خود دارند. بیشتر مبلمان های کرو دارای رنگ های بسیار شاد و جذاب هستند که متناسب با هر مدل دکوراسیونی تولید می شوند.

همچنین بسیاری از افرادی که سالن پذیرایی کوچکی دارند، با خرید این مدل مبلمان، در متراژ خانه خود صرفه جویی می کنند. از طرفی جدای از این موارد، مبلمان کرو به سلامت انسان ها آسیبی وارد نمی کند و بسیار راحت است.

کلینیک های پزشکی

به طور کلی افراد در کلینیک های پزشکی، دچار استرس و مشغله های فکری درباره سلامت خود می شوند؛ از همین رو در این مکان ها مبلمان کرو با جلو مبلی هایی بسیار جذاب قرار داده می شود.

البته با توجه به این که اصولا مراجعه کنندگان باید برای ویزیت پزشک، زمان زیادی را منتظر بمانند، استفاده از مبلمان کرو نقش زیادی در عدم ایجاد خستگی آن ها دارد. ناگفته نماند که جدای از خستگی و بهبود روحیه بیماران، مبلمان کرو سبب زیباتر شدن دکوراسیون داخلی کلینیک پزشکی هم می شود.

سالن های زیبایی

اگر بخواهیم به صورت کلی کاربرد مبل کرو را عنوان کنیم، باید بگوییم در هر مکانی که افراد باید مدت زمان زیادی را منتظر بمانند، نقش مبلمان کرو پر رنگ تر می شود. سالن های زیبایی یکی از همین مکان های پر تردد است که افراد باید مدت زمانی را به انتظار بنشینند. بنابراین در فضای داخلی سالن مبلمان های کرو با رنگ هماهنگ با دیگر قسمت های دکور سالن قرار داده می شود.

بهترین جنس و رنگ مبلمان کرو را چگونه انتخاب کنیم؟

یکی از سوالات مهم افراد در هنگام خرید پاف و مبلمان کرو، انتخاب بهترین رنگ و جنس مبلمان است. باید بدانید که قبل از هرچیزی باید به محیط اطراف خود توجه کنید. اگر فضای کاری شما کاملا رسمی طراحی شده است، به دنبال مبلمان هایی با رنگ سنگین و خنثی باشید. اما اگر نوع کسب و کار شما کمی دوستانه و شادتر است، رنگ های جذاب روشن گزینه مناسبی محسوب می شود.

از طرفی جنس پارچه به کار رفته در مبلمان کرو، متفاوت است؛ مثلا برخی از مبلمان ها از جنس چرم و برخی دیگر پارچه ای هستند. برای این که یکی از این مدل پارچه ها را انتخاب کنید، حتما با متخصصان مرکز فروش آن ها مشورت کنید؛ چرا که هر کدام از پارچه ها معایب، مزایا و قیمت خاصی دارند و قیمت آن ها هم با یکدیگر متفاوت است. همین موضوع سبب می شود که نیاز خود را به فروشگاه ارائه دهید و بهترین مدل را دریافت کنید.

نحوه چیدمان مبلمان کرو چگونه است؟

مبلمان های کرو به صورت قسمت های مختلفی در کنار هم قرار می گیرند؛ اما این که شما چگونه آن ها را در کنار هم قرار دهید، بستگی به سلیقه و نوع محیط شما دارد. همین موضوع سبب شده است که ما نکات کاربردی در این مورد را ارائه دهیم:

 • توجه کنید که کاناپه مبل کرو را در کنار دیوار منحنی قرار دهید؛ چرا که در این صورت کاناپه به شکل نقطه کانونی نشان داده می شود و افراد را به خود جذب می کند.
 • در صورت قراردادن مبل کرو در کنار دیوارهای منحنی، کاغذ دیواری ها طرح منحنی و دایره ای شکل را برای ایجاد هماهنگی و نظم بیشتر با محیط انتخاب کنید.
 • برای زیباتر شدن جلوه مبلمان کرو، می توانید از گلدان های دایره ای در دو طرف کاناپه استفاده کنید تا انرژی مثبت بیشتری در فضا وجود داشته باشد و جلوه مبلمان هم جذاب تر شود.
 • توجه کنید بهترین محل برای مبلمان کرو در محیط های اداری، وسط اداره است؛ چرا که دسترسی افراد به تمامی قسمت ها آسان است و مبلمان جذاب تر جلوه می کند.
 • برای کلینیک های پزشکی یا سالن های زیبایی که به صندلی بیشتری نیاز دارید، بهتر است که مبل کرو را به صورت مارپیچی یا ال در کنار هم قرار دهید تا از تمامی قسمت های فضا استفاده بهینه ای داشته باشید.
 • توجه کنید که اگر حتی دیوار منحنی در محل مورد نظر خود ندارید هم می توانید مبل کرو را به صورت دایره در فاصله کمی از دیوار قرار دهید.

مزایای استفاده از ست مبلمان کرو

خرید میز کارمندی و انواع مبلمان کرو مزایای بی شماری برای شما به همراه می آورد. برخی از مجموعه مزیت های مهم استفاده از این اقلام کاربردی را در زیر مشاهده می کنید:

 • صرفه جویی در هزینه ها از جمله مزایای استفاده از این مبلمان ست است. استفاده از آن ها سبب بهینه سازی در فضا می شود. افراد در کوچکترین فضاهای اداری نیز قادر به استفاده از این مبل ها خواهند بود.
 • استفاده از آن ها کارآمدی کارکنان را افزایش داده و سبب بالا رفتن راندمان کاری آن ها خواهد شد.
 • استفاده از آن ها سلامت کارکنان شما را از نظر روحی و جسمی افزایش داده و انگیزه آن ها را برای ادامه فعالیت هایشان افزایش می دهد.
 • این مبل ها سازگاری قابل توجهی با محیط های اداری دارند و به همین سبب نیز بسیاری از مشتریان خرید آن ها را انجام می دهند.
 • با استفاده از آن ها فضای اداره شما زیباتر دیزاین می شود. این مبل ها در کنار انواع صندلی ارگونومیک و میز و صندلی های ساده اداری ساختار زیبایی خواهند داشت.

سازگاری مبل کرو با محیط زیست

در صنعت طراحی دکوراسیون داخلی توجه به سازگاری وسایل و لوازم به کار رفته با محیط زیست بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این مسئله در عصر حاضر از اهمیت بیشتری برخوردار است و سبب حفاظت از طبیعت خواهد شد.

در ساخت و آماده سازی هر یک از این مبل ها به المان های مختلفی توجه می شود. صنعت ساخت و آماده سازی مبلمان همواره سبب جنگل زدایی در سر تا سر جهان شده است. اما تولید و آماده سازی مبل های کرو به سبب متریال مناسبی که در ساختار این تجهیزات به کار می روند، چنین عواقبی را به دنبال نخواهد داشت. این دسته از مبل ها بسیار سبک تر و فشرده تر هستند و به همین خاطر نیز استفاده از آن ها از نظر ساختار زیستی و محیطی بسیار سودمند و مفید واقع می شود.

در صورتی که این مبل ها را در میان مدل های متصل به میز خریداری کنید، بدون شک مواد صنعتی کمتری در ساخت آن ها به کار برده شده و به همین خاطر نیز میزان تولید گازهای گلخانه ای ناشی از فعالیت های صنعتی به حداقل می رسد. با خرید آن ها حتی در هزینه های شما نیز به طرز قابل توجهی صرفه جویی می شود.

مبلمان کرو آبی خاکستری

زیبایی شناسی مبل های کرو

تنها توجه به قیمت مبلمان اداری برای خرید این محصولات در نظر گرفته نمی شود؛ در این خصوص در نظر گرفتن اصول زیبایی شناسی و طراحی این محصولات نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و کیفیت کار را به طرز قابل توجهی افزایش می دهد. مبلمان کرو در مدل های متنوعی آماده شده و در دسترس مشتریان قرار می گیرند. محیط اطراف اداره و سازمان شما تا حد قابل توجهی در روند کاری کارمندان تاثیر گذار است.

در صورت استفاده از تجهیزات غیر استاندارد، رنگ های کسل کننده و… راندمان کاری آن ها به طرز قابل توجهی کاهش یافته و این مسئله سبب افت کیفی فعالیت های کارکنان خواهد شد. همچنین توصیه می کنیم، برای خرید هر یک از این تجهیزات به دنبال طرح ها و رنگ های مناسب آن ها بگردید.

در این خصوص مشورت با کارشناسان معماری نیز بسیار کارایی خواهد داشت. استفاده از طرح های سنت شکنانه مبلمان کرو و انواع سبک های طراحی مدرن و غیر سنتی سبب زیبایی بیشتر محل کار شما خواهد شد. در محیط کار شما فضای زیادی برای قرارگیری وسایل اضافی و اکسسوری وجود ندارد. کلیه این فاکتورها دیزاین داخلی محیط اداره را تشکیل می دهند.

قیمت مبل های کرو

مسئله تعیین قیمت یک اصل اساسی است که در خصوص خرید و فروش انواع مدل های مبلمان کرو مورد توجه قرار می گیرد. تعیین هزینه های خرید هر یک از این تجهیزات برای انتخابی بهتر در میان مدل های آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. شما باید برای انتخاب هر یک بودجه اولیه خود را مشخص کرده و با در نظر گرفتن این مهم خرید آن ها را انجام دهید.

در بازارهای خرید مدل های متنوعی از مبلمان کرو وجود دارند که هر یک از ویژگی های به خصوصی برخوردار می باشند. در نظر گرفتن جنس این محصولات و کیفیت طراحی و اتصالات آن ها برای خریدی مناسب در میان آن ها حائز اهمیت است.

کیفیت دسترسی با استفاده از مبل های کرو

مبل کرم آجری کرو کیفیت دسترسی شما را به تک تک اجزای محیط افزایش می دهد. با استفاده از این مجموعه مبل ها به سادگی می توانید، به تک تک اجزای به کار رفته در محیط دسترسی داشته باشید. به این ترتیب در زمان شما به شدت صرفه جویی خواهد شد.

دسترسی ساده به اجزا مهمترین رکن دیزاین و دکوراسیون فضاهای اداری به شمار می رود. هر یک از ست های مبلمان کرو برای دسترسی به میز و صندلی ها، محل نشستن افراد و… به خوبی طراحی شده اند.

ساختار آن ها کمی منحنی است و این مسئله فضاسازی مناسبی در محیط کار شما به وجود می آورد. مبلمان کرو بر خلاف مبل های سنتی و قدیمی که با شکل مستطیلی تولید می شدند، طراحی شده و در دسترس مشتریان قرار می گیرند.

رنگ بندی متنوع مبلمان کرو

اهمیت رنگ آمیزی مبلمان کرو یکی از مهمترین دلایل افزایش فروش این محصولات به شمار می رود. این مبل ها با هارمونی رنگی زیبا و جذابی به تولید رسیده و هر یک از آن ها از رنگ آمیزی زیبایی برخوردار هستند.

در ساخت برخی از مدل های آن ها از یک رنگ برای تشک ها و ملحفه ها استفاده می کنند و برای پایه های آن ها نیز از رنگ دیگری استفاده می شود. مبل رنگ نخودی، مبل های آجری و قرمز و… در مدل و سبک طراحی کرو تولید شده و در دسترس مشتریان قرار می گیرند. هر یک از این مبل ها قابلیت های ویژه ای را در دسترس مشتریان قرار می دهند.

مبلمان پایه کروم نیز در این میان دسته بندی می شوند و تنوع بیشتری به این محصولات می بخشند. شما می توانید، از سبک های فانتاکروم مبلمان نیز استفاده کرده و با خرید آن ها دیزاین منحصر به فردی به فضای اداره و سازمان خود ببخشید. هر یک از این سبک های طراحی از زیبایی خارق العاده ای برای کارکنان برخوردار می باشند و این مسئله توجه مشتریان را جلب کرده است.

مبلمان کرو آجری

اتصالات مبل های کرو

یکی از اصول خرید وسایل و لوازم اداری، کیفیت اتصالات آن ها است که بسیاری از مشتریان به آن توجه دارند. مبلمان کرو با اتصالات بسیار قوی ای در دسترس مشتریان قرار می گیرد و دوام آن در طولانی مدت بسیار بالا است. از این رو نیازی به خرید مجدد این مبل ها در طولانی مدت نخواهد بود. این مسئله تاثیر به سزایی در صرفه جویی در بودجه شما بر جای می گذارد. انواع دسته بندی های مبلمان کرو تا سال های سال قابل استفاده خواهند بود.

نحوه تولید مبلمان کرو

مبلمان کرو از تنوع طراحی وسیعی برخوردار هستند. هر یک از آن ها در طرح ها و مدل های متنوعی تولید می شوند و ساختار اسکلت آن ها با هم مغایرت دارد. برای تولید آن ها پس از مشخص شدن ساختار و سبک اسکلت بندی مبلمان، متریال مورد استفاده در تولید هر یک مشخص می شود.

پس از انتخاب روکش های پارچه ای مبل و انواع تجهیزات به کار رفته در آن، فرایند تولید و اتصال اجزای مختلف آن آغاز می شود.

جمع بندی

در این گزارش در خصوص انواع مبلمان کرو و سبک طراحی هر یک از آن ها اطلاعاتی به دست آوردید. هر یک از این مبل ها از زیبایی خاصی برخوردار بوده و کیفیت طراحی محیط را به طرز قابل توجهی افزایش می دهند. شما می توانید، هر یک از آن ها را به سادگی خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. این مبل ها در ساجیران در دسترس مشتریان عزیز قرار دارند.

 

سوالات متداول

قیمت مبلمان کرو چگونه تعیین می شود؟

قیمت این مدل مبلمان بر اساس عوامل مختلفی از جمله تعداد نفرات و جنس پارچه به کار رفته در مبل تعیین می شود. همچنین هرچه فلز یا چوب به کار رفته در ساختار مبلمان باکیفیت تر باشد، قیمت آ ن افزایش پیدا می کند. از طرفی فروشگاه ارائه کننده مبلمان کرو هم بر قیمت آن تاثیر می گذارد.

جلو مبلی مناسب با مبلمان کرو چیست؟

به دلیل این که ساختار مبلمان کرو به شکل منحنی است، بنابراین بهترین مدل جلو مبلی برای این مبل ها، از نوع دایره ای و بیضی شکل است.

چرا باید رنگ جذابی برای مبل کرو انتخاب کنیم؟

اگر به رنگ بندی مبل کرو دقت کنید، متوجه جذاب بودن رنگ این مبلمان ها می شوید. استفاده از رنگ های جذاب در محل کار یا منزل، سبب افزایش انگیزه و بهره وری کارمندان می شود. همچنین از خسته شدن افراد جلوگیری می کند و برای مراجعه کنندگان هم جذابیت دارد.

مبلمان کرو باکیفیت را از کجا بخریم؟

با توجه به این که در مکان های اداری، استفاده از مبلمان کرو بیشتر از مدل های عادی است، بنابراین کیفیت پارچه و ابر موجود در آن بسیار مهم است. بنابراین پیشنهاد می کنیم که مبلمان کرو را از فروشگاه های معتبری مثل ساجیران خرید کنید. ساجیران یکی از مراکز تولیدی انواع تجهیزات اداری از جمله خرید میز کارمندی است که بهترین کیفیت محصولات را ارائه می کند.

آیا مبلمان کرو برای دکوراسیون کلاسیک هم مناسب است؟

این مدل مبلمان، به صورت کاملا ساده و خنثی تولید می شود؛ از همین رو با انواع دکوراسیون های کلاسیک و مدرن هماهنگی دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه (1)

 1. امین محمدی
  2023-02-24

  چ طراحی جالبی دارن واقعا شبفته طراحی شدم شما تا چند نفر امکان ارسال دارین

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *