گالری ما

اطلاعات تماس

Mobleman edari


انتخاب مبلمان اداری لوکس وتاثیرش بر راندمان کاری شما و افرادتان به اندازه استراتژی که در کسب و کارتان انتخاب کرده اید، اهمیت دارد. اگر با این نوشتار همراه بمانید، به اهمیت این موضوع بیشتر آشنا می‌شوید.

اگر بدانید که یک سوم وقت شما در بیست و چهار ساعت شبانه روز پشت میزوصندلی های محل کارتان می گذرد، بیش از پیش به داشتن مبلمان اداری لوکس و تاثیرش بر راحتی و راندمان کاری خود و کارمندان تان علاقمند می شوید. این مساله حتی می تواند بر روحیه مشتریان و کسانی که با شما مراوده کاری دارند نیز تاثیر مثبت بگذارد.

یک مراجعه کننده وقتی به دفتر کار شما وارد می شود، با دیدن مبلمان دست دوم یا ارزان قیمت می تواند حدس بزند که تخصص و توان حرفه ای شما به اندازه همان مبلمانی است که در دفترکارتان تعبیه کرده اید.

لذا پر بیراه نیست اگر بگوییم خرید مبلمان اداری لوکس برای شرکت تان به شما و کسب وکارتان وجاهت و تشخص خاصی می دهد و مشتری را ترغیب می کند تا به شما و تیم تان اعتماد کند.

البته برای تهیه مبلمان اداری لوکس که زیبایی و کیفت آن بتواند برای شما و مجموعه تان زیبایی بصری و انرژی های مثبت به ارمغان آورد، به این موارد بستگی دارد:

•مبلمان اداری لوکس که قرار است انتخاب کنید، از چه کیفیتی برخوردار است؛
•مبلمانی که مدنظر شماست، آیا با شکل و فرم بدنی شما و کارمندانتان تناسب دارد؛
•سوژه انتخابی شما در تقسیم بندی انواع مبلمان های اداری لوکس در چه رده ای قرار می گیرد؛
•آیا با فضا و گستره دفترتان هماهنگی دارد؛
•آیا رنگ و شکل وشمایل مبلمان اداری لوکسی که در نظر دارید با سایر ملزومات محل کارتان، نظیر گلدان ها، پارتیشن ها و اکسسوری های موجود در دفترتان در هماهنگی و هارمونی است؛
•از چه استانداردهایی برخورداراست؛
و غیره.

سبک های مبلمان اداری لوکس

یک مبلمان اداری لوکس در چه سبکهایی قابل ارایه است؟

مبلمان اداری لوکس را نیز مانند سایر مبلمان های خانگی به انواع مختلفی تقسیم بندی می کنند از جمله:

مبلمان کلاسیک
مبلمان مدرن
مبلمان نئومدرن یا همان نیمه کلاسیک
مبلمان فانتزی

 

مبلمان اداری لوکس کلاسیک

هر کدام از این دسته بندی ها می تواند به ملبمان اداری، صفت لوکس و فاخر بودن را بچسباند. مهم نیست که کدام یک از این دسته بندی ها مورد توجه شما است؛ آن چه که باید به خاطر داشته باشید این است که اگر مبلمان کلاسیک در لیست خریدتان است، حتما به اندازه و فضایی که در اختیار دارید، دقت کنید.

معمولا مبلمان های کلاسیک پیکره بندی های بزرگی دارند اما از ظرافت های هنری چشمگیر نیز برخوردارند، اغلب از جنس چوب ساخته شده اند وحس گرما و حضور در طبیعت را القا می کند و هیچ وقت قدیمی نمی شوند. در مبلمان کلاسیک هیچ وقت به دنبال ارزانی نباشید چون همه آنها دارای کیفیت ، هویت واصالت بالایی هستند.

مبلمان اداری لوکس کلاسیک

مبلمان اداری لوکس مدرن

مبلمان های ادرای مدرن از انحنا و قوس های کمتری برخوردارند، برعکس پرهستند از زوایه های تند و خطوط مسقیم، کم‌جا و از نظر شاکله کوچکتر از کلاسیک ها. پارچه های روکش آنها غالبا ساده و بدون طرح و نقش است و از رنگ های خنثی در آن استفاده می شود.

یکی دیگر از ویژگی های مثبت مبلمان مدرن این است که می شود به چیدمان راحت وخلاقانه آنها اشاره کرد. این دسته از مبلمان ها حس راحتی و خودمانی تری منتقل می‌کنند.

مبلمان اداری لوکس مدرن

مبلمان اداری لوکس نئو مدرن یا نیمه کلاسیک

اگر بر سر تصمیم خرید مبلمان اداری کلاسیک یا مدرن مردد مانده اید ، بهترین گزینه استفاده از مبلمانی است که هر دو ویژگی را داراست . این نوع مبلمان ها بسیار لوکس و در عین حال ساده و گیراست.

مبلمان اداری لوکس فانتزی

این گونه مبلمان ها تمام قوانین و قواعد ساختاری را زیرپا می گذارد در عین حال زیبا هستند و از همه مهمتر پشت شان یک تفکر و یک هنر خوابیده است. این نوع مبلمان ها می توانند نوع سبک و نگرش شما را نشان بدهد.

مبلمان اداری لوکس فانتزی

در نهایت باید گفت؛ مهم نیست کدام یک از این دسته بندی ها را در خرید مبل اداری کولکس انتخاب می کنید، آن چه که اهمیت دارد تناسب مبلمان خریداری شده با سلیقه و روحیه شما و فضای کاری تان است؛ مساله ای که ضمن القای حس راحتی و زیبایی معرف نوع تشخص و وجاهت کاری شما و سازمانتان نیز است.

2.5/5 - (88 امتیاز)

دیدگاه (1)

  1. علی
    2023-01-29

    یکی از بهترین مطالبی ک مشاهده کردم تاثیر مبلمان لوکس اداری بود واقعا عالیه من ک واقعا مطالب برام ارزش مند بود ممنون از سایت خوبتون خیلی مطالب مفیدی داره

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *