گالری ما

اطلاعات تماس

مبل نئوکلاسیک

میز صندلی اداری، انواع مبل کلاسیک و تجهیزات سازمانی در سال های اخیر از فروش قابل توجهی برخوردار بوده اند. از این رو صنعتگران دنیای مبل، مدل های متنوعی از این محصولات را ارائه می دهند.

این محصولات با استفاده از متریال با دوام و ماندگاری تولید می شوند؛ چرا که تعویض لوازم و تجهیزات اداری به سادگی امکان پذیر نیست و نیاز به تامین بودجه از سوی سازمان های ذی ربط دارد.

از این رو در انتخاب تجهیزات این مکان ها توجه ویژه ای به جنس و ساختار مبلمان به عمل می آورند. در ادامه اطلاعات بیشتری در خصوص این محصولات کاربردی به دست می آورید.

استفاده از مبل نئوکلاسیک

در سال های اخیر سبک طراحی نئوکلاسیک در خانه ها و ادارات رسمی مورد توجه قرار گرفته است. بدیهی است که برای اجرای این سبک های طراحی از انواع مبلمان کلاسیک نیز استفاده می کنند.

هر یک از این مبل ها از ویژگی های ظاهری به خصوصی برخوردار بوده و طراحی و رنگ آمیزی آن ها منحصر به فرد است. همان طور که می دانید، مبل ها نقش موثری در دیزاین محیط منزل شما ایفا می کنند. به همین خاطر برای انتخاب آن ها به مولفه های متعددی توجه می شود.

در انتخاب یک مبل نئوکلاسیک به راحتی این محصولات و زیبایی که در محیط به وجود می آورند، توجه می شود. به علاوه تطابق این مبلمان با سایر اجزای به کار رفته در محیط منزل نیز یک مولفه بسیار مهم تلقی می شود.

این مبل ها در طرح ها و مدل های متنوعی ارائه شده و هر یک ساختاری با شکوه به دیزاین داخلی منزل شما می بخشند. انواع مدل های فانتزیا، ملودیا، لئوناردو و لیبریتی این مبلمان در بازارهای خرید و فروش لوازم خانگی ارائه می شوند.

مبل نئوکلاسیک فانتزیا

مبل نئوکلاسیک فانتزیا یکی از زیباترین طراحی های مبلمان در ساختار منازل مسکونی و محیط های اداری است که زیبایی قابل توجهی به این محیط ها می بخشد. انواع این مبل ها با طراحی منحصر به فردی ارائه می شوند.

خطوط به کار رفته در این مبلمان به صورت مربعی طراحی شده اند. این خطوط با نقش هایی برجسته در ساختار مبلمان امروزی به کار رفته اند. هر یک از این مبلمان  زیبایی را به نهایت رسانده و طراحی فوق العاده ای به پذیرایی منزل شما می بخشند.

مبل نئوکلاسیک فانتزیا از جزئیات بسیار زیادی برخوردار است که ساختار کلی این مبلمان را تشکیل می دهد. شکل نرم و راحت این دسته از مبلمان از مهم ترین خصوصیات آن ها به شمار می رود. این مدل مبل راحتی با تزیینات به خصوصی ارائه می شود که توجه مشتریان را جلب می کند.

مدل ملودیا مبل نئو کلاسیک

ساجیران ارائه دهنده انواع مدل های مبلمان کلاسیک است که هر یک بر اساس سلایق مشتریان امروزی طراحی شده اند. در این میان مدل ملودیا نیز از طرفداران خاص خود برخوردار می باشد.

در این سبک طراحی از رنگ طلایی برای برجسته سازی تزئینات مبلمان استفاده شده است. استفاده از المان هایی برای نشان دادن رسمیت این مبل ها و شکوه آن ها در محیط های رسمی نیز از مهم ترین مشخصه های این محصول به شمار می رود.

رنگ مبل های مدل ملودیا با تنوع وسیعی ارائه می شوند و به همین خاطر مشتریان در انتخاب روکش های مخصوص آن بدون محدودیت عمل می کنند.

به همراه این دسته از مبل های نئو کلاسیک، میز عسلی هایی با پایه های طلایی رنگ نیز ارائه می شوند. این رنگ بندی جذابیت این دسته از مبل ها را به طرز قابل توجهی افزایش می دهد. ظرافت در طراحی این دسته از مبل نئوکلاسیک سبب افزایش جذابیت آن می شود و مشتریان را برای خرید این محصولات ترغیب می کند.

مهمتر از همه این که ست کردن این مبل ها با طراحی دکوراسیون منازل ایرانی بسیار ساده است. چرا که در دکوراسیون خانه ایرانیان از رنگ های طلایی و گرم بسیار استفاده شده است.

مبل لئوناردو نئوکلاسیک

مبل نئوکلاسیک در سبک طراحی لئوناردو نیز ارائه می شود که در بسیاری از کشورهای جهان با استقبال رو به رو شده است. حجم ظرافت در طراحی این مبل ها وصف ناپذیر است و در هیچ محصول مشابهی مشاهده نمی شود.

روکش های به کار رفته در این مبل ها بسیار ساده و خاص انتخاب شده اند. ساختار نرم این مبلمان سبب افزایش مصارف آن ها در محیط خانه می شود. در طراحی این محصولات از روکش های ظریف استفاده می کنند. به این ترتیب نمای ظاهری آن ها شیک تر جلوه می کند.

نکات خرید مبل نئوکلاسیک

سبک لیبریتی نئوکلاسیک

مبل نئوکلاسیک در سبک لیبریتی نیز طرفداران خاص خود را دارد. از این رو به میزان قابل توجهی به تولید می رسد. این مبلمان از هارمونی رنگی فوق العاده ای برخوردار هستند. رنگ های عاجی و طلایی در این محصول سبب شیک تر شدن ساختار آن  شده و طراحی دکوراسیون منزل شما زنده می کند.

جزییات به کار رفته در این مبل ها با استفاده از متریال نقره ای و طلایی رنگ ایجاد شده اند. پارچه های این دسته از مبل ها از جنس مخمل است. به همین خاطر با استفاده از این سبک مبل نئوکلاسیک به یاد دوران تاریخی نئوکلاسیک می افتید.

خطوط به کار رفته در این محصول گرد و نرم طراحی شده اند. نشیمنگاه بزرگ و به اندازه این دسته از مبل ها نیز از مهم ترین مشخصه های آن ها به شمار می رود. در ساختار آن ها از دسته های بزرگی استفاده شده است که حالت بدنتان را در وضعیت آرامش قرار می دهد.

مبل نئوکلاسیک چستر

مبل نئوکلاسیک دسته بندی های مختلفی دارد. یکی از مدل های مشهور این محصولات انواع لوکس و کاربردی چستر هستند که از زیبایی قابل توجهی برخوردار می باشند. این دسته از مبل ها اغلب به صورت دو رنگ تولید می شوند و در خانه های ایرانی به میزان بالایی به کار می روند.

در ساختار این محصولات از سازه های چوبی استفاده شده است که زیبایی آن ها را افزایش می دهد. استفاده از آن ها جلوه دکوراسیون منزل شما را لوکس تر نشان می دهد. قیمت مبل نئوکلاسیک در هر یک از سبک های طراحی این محصولات به صورت اختصاصی تعیین می شود. به همین خاطر هیچ یک از آن ها از قیمت یکسانی برخوردار نیستند. در این زمینه نوسانات قیمت ارز و دلار نیز تاثیر گذار است.

نکات دکوراسیون با استفاده از مبل نئوکلاسیک چیست؟

برای استفاده از انواع مبل نئوکلاسیک در ساختار دکوراسیون های امروزی باید به چند نکته اساسی دقت داشته باشید. در محیطی که این دسته از مبل ها به کار می روند، باید به ویژگی های طراحی و دکوراسیون و تزیینات محیط دقت کنید. برای این منظور چند نکته زیر را در نظر بگیرید:

  • در طراحی دکوراسیون با استفاده از این مبل ها از خطوط مستقیم بیشتر استفاده کنید. به این ترتیب جلوه مبلمان پر نقش و نگار و زیبای نئو کلاسیک در سالن پذیرایی شما بیشتر می شود.
  • در این سبک دکوراسیون از جزییات فانتزی استفاده نمی شود. چرا که همخوانی لازم را با طراحی و دیزاین این مبل ها نخواهند داشت. دکوری های به کار رفته در کنار این مبل ها باید لوکس و کلاسیک باشند.
  • در طراحی داخلی با استفاده از این مبل ها رعایت اصل تقارن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. از این رو باید از اقلام و وسایلی استفاده کنید که به صورت دو به دو و متناظر در محیط به کار بروند.
  • در سیستم نور پردازی این سبک دکوراسیون نیز در نظر گرفتن چند نکته ساده از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و کیفیت دکوراسیون فضا را ارتقا می دهد. مبل نئوکلاسیک در چنین محیطی زیبایی بیشتری خواهد داشت.
  • نورپردازی در دکوراسیون نئوکلاسیک

سیستم نورپردازی در دکوراسیون نئوکلاسیک

با استفاده از مبل نئوکلاسیک ساختار کلی محیط منزل نیز دگرگون می شود. در کنار این مبل ها اجزا و لوازم جانبی منزل نیز با ساختاری متفاوت انتخاب شده و به کار می روند.

این مبل ها در کنار لوسترهایی خاص ظاهر جذاب تری در محیط منزل شما به وجود می آورند. استفاده از لوسترهای کریستال با سقف های شیشه ای در کنار هر یک از مدل های مبل نئوکلاسیک زیبایی فضای منزل شما را تکمیل خواهد کرد.

آباژورهای فلزی با سایه های ملایم نیز در کنار این قبیل مبلمان زیبایی بی نظیری در محیط به وجود می آورند. استفاده از این اجزا نمای مبل نئوکلاسیک را جذاب تر جلوه می دهد. در کنار آن ها از چراغ های مدل دیوارکوب نیز استفاده می شود که ساختار دکوراسیون منزل را تکمیل خواهند کرد.

در مرکز سقف منزل باید از یک لوستر واحد در محیط استفاده شود که نور اصلی محیط را تامین کنید. این مهمترین مشخصه نورپردازی در سبک طراحی نئوکلاسیک می باشد. کیفیت نور پردازی نیز باید مانند یک مبل نئوکلاسیک باشکوه و متقارن باشد. در انتخاب رنگ نور نیز به اجزای به کار رفته در محیط و به خصوص مبلمان منزل خود دقت داشته باشید.

نکات خرید مبل نئوکلاسیک

برای انتخاب و خرید یک مدل مبل نئوکلاسیک راحتی باید به فاکتورهای متعددی دقت داشته باشید. از جمله این موارد می توان به نکات زیر اشاره کرد:

انواع مبل نئوکلاسیک باید با در نظر گرفتن رنگ بندی محیط انتخاب شوند. در انتخاب رنگ این مبل ها و روکش های به کار رفته بر قسمت تشکچه و چوب به رنگ دیوارهای اصلی ساختمان، سنترال وال، لوازم تزیینی، نورپردازی و… دقت داشته باشید. به این ترتیب مبل نئوکلاسیک شما از بیشترین تطابق در محیط برخوردار می شود.

در انتخاب و خرید مبل نئوکلاسیک در نظر گرفتن راحتی این محصولات نیز اهمیت دارد. به خصوص اگر از این محصول برای استفاده مداوم در منزل استفاده می کنید.

در حین خرید هر یک از این مبل ها باید به کیفیت اجزای تشکیل دهنده مبل نئوکلاسیک خود نیز توجه کنید. انواع دسته بندی های مبل نئوکلاسیک با متریال چوبی، انواع ابر و فوم و… تولید می شوند که هر یک از نظر کیفیت درجه بندی های به خصوصی دارند.

برای خرید این محصولات جدیدترین مدل مبل نئوکلاسیک و ترندهای روز دنیای معماری و طراحی داخلی را در میان این محصولات جست و جو کنید.

طراحی اداری سبک نئوکلاسیک

فروش مبل نئوکلاسیک برای منازل مسکونی سال های سال است که در این عرصه رواج دارد. اما استفاده از این سبک مبلمان در ساختمان های اداری نیز میسر می باشد و زیبایی فضا را افزایش می دهند.

مبل نئوکلاسیک اداری از نظر طراحی در حد متوسط قرار می گیرد. طراحی آن ها نه خیلی شلوغ و پیچیده است و نه خیلی ساده و مدرن. به همین سبب انواع آن ها سبب جلب توجه مشتریان شده اند.

برای به کار بردن این مبل ها در محیط های رسمی باید در کنار آن ها از المان ها و لوازم جانبی ساده تری استفاده به عمل آورید. در غیر این صورت طراحی دکوراسیون اداره شما تکمیل نخواهد شد.

قیمت مبل نئوکلاسیک

قیمت مبل های نئو کلاسیک

تفاوت مبل نئوکلاسیک با مبل راحتی به تفاوت قیمت میان این محصولات نیز باز می گردد. همچنین تفاوت مبل نئوکلاسیک با مبل کلاسیک در خصوص قیمت و هزینه نهایی این محصولات نیز تعیین می شود.

در زمینه قیمت گذاری انواع مدل های مبل نئوکلاسیک به مواد به کار رفته در ساخت و تولید هر یک از آن ها توجه می شود. در این خصوص ابعاد مبل و تعداد آن نیز مورد توجه است و در قیمت نهایی تاثیر گذار می باشد.

شما می توانید پس از خرید این محصولات چیدمان مبل نئوکلاسیک خود را بر عهده کارشناسان فنی عرصه معماری بگذارید. به این ترتیب این فرایند با دقت و کیفیت بیشتری انجام می گیرد.

جمع بندی

در این گزارش در خصوص انواع دسته بندی های مبلمان نئوکلاسیک در صنعت مبل سازی امروزی اطلاعات کاملی به دست آوردیم. هر یک از این محصولات به صورت کاربردی طراحی می شوند و برای استفاده در محیط منزل بیشترین استفاده را دارند.

اما در سال های اخیر کاربردهای اداری آن ها نیز متداول شده و به همین خاطر میزان فروش آن ها افزایش یافته است. سبک دکوراسیون نئوکلاسیک در سال های اخیر توجه صنعتگران را جلب کرده است و به همین خاطر انواع لوازم جانبی برای دیزاین ساختمان با استفاده از این سبک طراحی و تولید شده و در اختیار دیزاینرهای حرفه ای قرار می گیرند.

 

 

امتیاز شما به این مقاله

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.