گالری ما

اطلاعات تماس

بررسی سبک دکوراسیون مینیمال در ساجیران

خرید مبلمان اداری در سال های اخیر بسیار متداول شده است. استفاده از تجهیزات و وسایلی که سبب آرامش خاطر مشتریان و مراجعین اداره شما می شود، تأثیر به سزایی در موفقیت کسب و کار شما بر جای می گذارد.

سبک دکوراسیون مینیمال یکی از زیباترین طراحی های ساختمانی است که در آن از انواع مبل، صندلی، میز و… اداری استفاده می کنند. دکوراسیون های مینیمال برای منازل مسکونی نیز قابل استفاده هستند و تأثیر به سزایی در زیبایی این محیط ها بر جای می گذارند. هر یک از سازه ها و اجزای به کار رفته در این محیط ها از جمله پارتیشن اداری نیز با در نظر گرفتن این سبک دکوراسیون انتخاب خواهند شد.

آنچه در این مطلب می‌خوانید... نمایش

سبک دکوراسیون مینیمال چیست؟

این روزها انواع سبک های مختلفی برای دکوراسیون داخلی وجود دارد؛ اما بسیاری از افراد، هنوز هم مفهوم درستی از هر کدام را نمی دانند. این در حالی است که آگاهی از نوع هر سبک و خصوصیات آن، سبب می شود که دکوراسیون منزل و محل کار خود را به شکل اصولی طراحی کنید.

سبک مینیمال یکی از جدید ترین مدل های دکوراسیون داخلی است که مشخصه اصلی آن، سادگی است. در واقع سبک مینیمال، نوعی طراحی داخلی به شکل مدرن است که به هماهنگی وسایل موجود در فضا بسیار اهمیت می دهد. در این سبک به هم ریختگی و بی نظمی اصلا معنایی ندارد و فضا به شکل آسان و راحت چیده می شود.

البته توجه داشته باشید که در سبک مینیمال، بین ساختار معماری و دیگر عناصر موجود در آن فضا، هیچ گونه تضادی وجود ندارد. همچنین باید بدانید که در چیدمان دکوراسیون مینیمال، باید از کمترین وسایل، بهترین استفاده را داشته باشید. از طرفی برجسته سازی برخی از وسایل مانند مبل راحتی هم در این سبک چیدمان بسیار مرسوم است.

تماس با ساجیران

اصول طراحی دکوراسیون مینیمال چیست؟

برای آن که بتوانید دکوراسیون مینیمال را به شکل اصولی و استاندارد طراحی کنید، لازم است که اصول زیر را رعایت کنید:

۱. از رنگ های خنثی استفاده کنید.

انتخاب رنگ، یکی از اصول مهم برای زیبایی دکوراسیون داخلی مینیمال است. بیشتر طراحان دکورهای مینیمال، از رنگ های خنثی برای چیدمان خانه مینیمال ایرانی استفاده می کنند.

در ترکیب رنگ وسایل اتاق مینیمال، حداکثر سه رنگ قرار می گیرند؛ چرا که استفاده از رنگ های بیشتر، سبب شلوغی رنگی و تغییر در اصول دکوراسیون میمینال می شود.

رنگ های ملایمی همچون سفید، خاکستری و کرمی، جزو متداول ترین رنگ ها برای این سبک است؛ چرا که این رنگ ها بسیار تمیز به نظر می رسند و حس آرامش و تازگی را ایجاد می کنند. البته توجه داشته باشید که رنگ سفید نباید در همه فضاها به یک رنگ استفاده شود. مثلا اگر نورپردازی محیط اداری یا منزل شما زیاد است، به دنبال رنگ سفید با ته رنگ آبی باشید.

۲. سادگی را اصلا فراموش نکنید.

دقت کنید که سادگی و نظم، حرف اول را در دکوراسیون مینیمال می زند. بنابراین باید به دنبال حداقل وسایل کاربردی برای پر کردن فضا باشید. اگر وسایل ضروری در اطراف خود دارید، به سرعت آن ها را جمع آوری و حذف کنید. البته باید بدانید که این موضوع صرفا به معنای تمیز و استریل بودن محیط نیست؛ بلکه منظور حذف وسایل غیر ضروری است.

 1. فضای بازی را ایجاد کنید.

توجه داشته باشید که هرچه فضای اتاق شما بازتر باشد، دکوراسیون مینیمال زیباتر است. بنابراین پیشنهاد می کنیم که مثلا در محیط های کاری، قفسه ها و کمدهای زیادی را در اطراف اتاق قرار ندهید و فضا را بازتر بگذارید.

۳. تعادل در دکوراسیون را رعایت کنید.

یکی از موارد مهم برای ایجاد دکوراسیون مینیمال، فراهم کردن محیطی کاملا متعادل است. برخی از افراد فکر می کنند که در چیدمان دکوراسیون مینیمال باید تنها از رنگ های بی روح و سرد استفاده کنند؛ در حالی که می توانید با وسایل مینیمال دیگر مانند بالش های بافتنی و فرش های پشمی، گرمای محیط را بیشتر کنید.

البته باید بدانید که رنگ های مکمل را برای این دکوراسیون ها به کار بگیرید. همچنین سعی کنید که تقارن را در دکوراسیون مینیمال رعایت کنید. مثلا لوستر یا فرش موجود در این دکوراسیون، باید از نظر رنگ و طرح تقارن داشته باشند.

۴. مبلمان مناسب را انتخاب کنید.

انتخاب مبلمان مناسب، جزو مهمترین موارد برای زیبایی دکوراسیون مینیمال است. دقت کنید که به دنبال مبلمان های ساده و در عین حال کاربردی باشید. خرید مبلمان اداری یا خانگی برای این سبک دکوراسیون، باید بیشتر کاربردی باشد.

پیشنهاد ما برای مطالعه:  طراحی اصولی دکوراسیون دفتر کار چگونه است؟ انتخاب رنگ و مبلمان اداری مناسب

بنابراین پیشنهاد می کنیم که به دنبال مبلمان های مکانیزه با عملکرد های متفاوت باشید؛ این مبلمان ها سبب کاهش وسایل موجود در فضا می شود.  پاررچه مبلمان مینیمال باید تک رنگ و ساده باشد و طراحی های خاصی در ساختار آن نباشد.

۵. نور طبیعی را فراموش نکنید.

نورپردازی فضاهای مینیمال، باید به اندازه کافی اجرا شود. بهترین نور برای این سبک، نور طبیعی خورشید است که سبب ایجاد گرما برای رنگ های سرد موجود در فضا می شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم که پنجره های بزرگ و پرده هایی با ضخامت کم را برای دکوراسیون مینیمال ایرانی استفاده کنید.

۶. فرش های مخصوص به سبک مینیمالیسم را انتخاب کنید.

به طور کلی فرش هایی که برای دکوراسیون مینیمال استفاده می شوند، رنگ هایی خنثی و ساده دارند. طرح موجود روی فرش باید به صورت ساده انتخاب شود؛ مثلا بیشتر فرش های مینیمال، به صورت شکل های هندسی یا حتی بدون الگوی خاصی هستند.

همچنین باید بدانید که برای این مدل دکوراسیون، نباید از فرش های ایرانی طرح دار و خوش رنگ و لعاب استفاده کنید.

دکوراسیون مینیمال اداری چگونه است؟

به طور کلی برای چیدمان انواع دکوراسیون مینیمال، باید اصول گفته شده در قسمت قبلی را رعایت کنید؛ اما با توجه به این که فضای اداری با فضای خانگی متفاوت است، بنابراین برخی از اصول خاص برای فضاهای اداری را معرفی میکنیم:

۱. نورپردازی اداری

در برخی از سبک های دکوراسیون مانند کلاسیک و مدرن، از چراغ ها برای زیباتر کردن فضا هم استفاده می شوند؛ اما در دکوراسیون مینیمال، چراغ ها تنها نقش روشن کردن فضا را بر عهده دارند. بهترین نوع نورپردازی دکوراسیون مینیمال، استفاده از نور مخفی، چراغ های توکار و لوسترهای متناسب با سبک مینیمال است.

۲. رنگ وسایل اداری

با توجه به این که رنگ غالب برای سبک مینیمال، رنگ های روشن است، بنابراین بهتر است که برای خرید میز اداری هم این موضوع را رعایت کنید. همچنین رنگ های براق و بسیار جذاب را برای این مدل دکوراسیون اداری به کار نگیرید.

۳. مبلمان مینیمال

مبلمان های اداری دکوراسیون مینیمال دارای اندازه کوچکی نسبت به مدل های دیگر دارند. از طرفی بهترین انتخاب برای فضای اداری، خرید مبل مکانیزه برای اداره است. این مبلمان ها جدای از زیبایی ظاهری، راحتی افراد را هم تضمین می کنند.

۴. چیدمان اتاق جلسات

یکی از مهمترین قسمت ها در هر شرکت، اتاق جلسات و اتاق کارشناسی است. اصولا زمان جلسات، طولانی مدت است؛ بنابراین اگر اتاق جلسات شلوغ و پر هرج و مرج باشد، چشم افراد را خسته می کند. همین موضوع سبب می شود که شما برای طراحی این اتاق ها، میز کارشناسی و کنفرانس مناسب با دکوراسیون مینیمال را خرید کنید.

سبک مینیمالیستی دکوراسیون

در دهه ۱۹۶۰ میلادی این سبک دکوراسیون برای اولین بار ابداع شد. مبدأ و منشأ این سبک دکوراسیونی، کشورهای غربی هستند که این سبک را به عنوان یک جنبش هنری به جهان معرفی کردند. تلفیق این سبک با هنرهای تجسمی و هنر موسیقی نیز ارزش آن را در میان مردم افزایش داد.

رفته رفته مردم خانه های خود را بر اساس این سبک و المان های مربوط به آن می چیدند. هنرمندان این سبک معتقدند که با استفاده از شکل و طرح های ساده می توان هر فضایی را به زیبایی دیزاین کرد.

مزایای استفاده از سبک مینیمالیستی

دکوراسیون مینیمال مزایای بی شماری برای حالات روحی شما به همراه دارد. این دکوراسیون نتایج زیر را در محیط مورد استفاده به همراه دارد:

 • استفاده از وسایل و اجزای سبک دکوراسیون مینیمال سبب رهایی از نگرانی ها در زندگی خواهد شد. به همین خاطر کسانی که از زندگی شلوغ و درهم خود خسته شده اند، به سراغ این سبک های طراحی می روند.
 • این سبک افراد را از غرق شدن در زندگی ماشینی رها می کند و به همین خاطر نیز تأثیر به سزایی در احوالات روحی افراد بر جای می گذارد.
 • استفاده از این سبک آشفتگی های ذهنی شما را به شدت کنترل می کند و به همین خاطر نیز سبب حفظ روحیه شما خواهد شد.

دکوراسیون مینیمال با دیزاین سفید

مشخصات بارز سبک مینیمال

دکوراسیون مینیمال با مشخصه های به خصوصی در محیط به کار برده می شود. برخی از مهمترین ویژگی های این سبک را در زیر مشاهده می کنید:

 • یک دکوراسیون مینیمال در نهایت سادگی اجرا می شود. سادگی مهمترین اصل استفاده از این سبک دکور به شمار می رود.
 • در این سبک هیچ گونه پیچیدگی در اجزا و تجهیزات مورد استفاده در منزل مشاهده نمی شود و به همین خاطر نیز ذهن افراد نیز از پیچیدگی رها می شود.
 • در این سبک از اشکال هندسی عجیب و غریب هیچ خبری نیست و همه وسایل بدون کوچکترین انحنایی در فضا به کار برده می شوند. این مسئله سادگی این سبک را نیز افزایش می دهد.
 • در این سبک به میزان قابل توجهی از نور استفاده می شود که تأثیر به سزایی در زیبایی هر محیط بر جای می گذارد. استفاده از نور طبیعی نیز بسیار متداول می باشد.
 • انواع اکسسوری ها و تزیینات در سبک های مینیمال به میزان بسیار پایینی استفاده می شوند. تعداد تابلو ها و وسایل دکوری مورد استفاده در دکوراسیون مینیمال بسیار محدود هستند و همین مسئله نیز ظاهر خاص و جذابی به محیط می بخشد.

نحوه پیاده سازی سبک مینیمالیستی

در این سبک انتخاب هر یک از اجزای به کار رفته در محیط بر اساس عوامل و فاکتورهای به خصوصی انجام می گیرد. برای پیاده سازی این سبک در وهله اول باید به باز بودن فضا دقت داشته باشید. از این که در هر قسمت از خانه خود یک وسیله قرار دهید، جدا بپرهیزید. این کار هماهنگی اجزا را در سبک مینیمالیستی به طرز قابل توجهی کاهش می دهد.

پیشنهاد ما برای مطالعه:  میز اداری ارگونومیک چه ویژگی هایی دارد؟

در بخش بعدی به کاهش تزیینات سالن اصلی توجه می شود که محور اصلی این سبک طراحی به شمار می رود. دکوراسیون مینیمال اتاق خواب نیز با در نظر گرفتن این فاکتورها اعمال می شود و این مسئله تنها به هال و پذیرایی محدود نمی شود.

در دکوراسیون مینیمال خانه هر چیزی دلیلی دارد! شما باید برای قرارگیری هر یک از وسایل خود در بخش های مختلفی از محیط به دنبال دلیلی بگردید. به این ترتیب دیگر مجموعه ای از وسایل بدون هدف در محیط منزل شما قرار نمی گیرند. ساجیران نیز با تاکید بر این اصل انواع وسایل و تزیینات ساده مخصوص این سبک طراحی را در دسترس مشتریان خود قرار می دهد.

بهتر است در این سبک از انواع خطوط صاف و ساده استفاده کنید. میز و صندلی ها و سایر اجزا را نیز با در نظر گرفتن این ویژگی خریداری کنید. قیمت صندلی اداری برای سبک های مینیمالیستی بسیار ناچیز است و این مسئله میزان استفاده از این سبک طراحی را به شدت افزایش می دهد.

چیدمان تک تک وسایل در محیط های مینیمال باید دقیق انجام شود. از قرار دادن حاشیه ها و اضافات در این سبک طراحی به شدت خودداری کنید. انتخاب یک پالت رنگی خنثی نیز در این سبک تأثیر به سزایی بر جای می گذارد. انواع میز کارمندی، صندلی های اداری و… با در نظر گرفتن رنگ های خنثی و زیبا انتخاب می شوند.

ویژگی های وسایل سبک مینیمال

دکوراسیون مینیمال ایرانی با چینش وسایل مهم و ضروری منزل در کنار هم ایجاد می شود. اما مهمترین رکن در ایجاد هر سبک دکوراسیونی، انتخاب و خرید وسایل خانه است. به همین خاطر باید در این زمینه نیز به فاکتورهای مهم سبک دکوراسیون مینیمال دقت داشته باشید و بر این اساس خرید هر یک از آن ها را انجام دهید.

در هر یک از بخش بندی های محیط منزل از انواع این وسایل و تجهیزات استفاده می کنند و با استفاده از آن ها ظاهر نهایی منزل شما مشخص می شود. هر چه انتخاب این اشیا ساده تر باشد، بدون شک زیبایی محیط نیز به طرز قابل توجهی افزایش می یابد. بهتر است در این سبک ها از طرح های شلوغ و درهم استفاده نکنید. در نظر گرفتن رنگ اجزا در دکوراسیون مینیمال منزل نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در ادامه برخی از مهمترین اجزای به کار رفته در این سبک دکوراسیون را بررسی می کنیم.

لوازم اساسی سبک مینیمال

دکوراسیون مینیمال پذیرایی با استفاده از چند وسیله مهم و اولیه ایجاد می شود. این وسایل مهمترین بخش بندی های محیط های مینیمال را تشکیل می دهند. برخی از آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

انتخاب مبلمان مخصوص سبک مینیمال یکی از مهمترین ارکان اساسی استفاده از این طراحی ها است. این مبلمان با در نظر گرفتن اصل سادگی محیط انتخاب و خریداری می شوند. مدل این مبل ها باید به گونه ای هنرمندانه انتخاب شود. در ساختار این مبل ها باید از پایه هایی کوتاه و کم ارتفاع استفاده شود تا با این سبک همخوانی داشته باشند. استفاده از طرح های ساده مبل و رنگ های خنثی آن ها نیز در این زمینه بسیار سودمند واقع می شود.

انتخاب فرش نیز در این سبک دکوراسیون بسیار مهم است. مهمترین سوالی که مشتریان در خصوص خرید این وسایل خانگی می پرسند این است که مهمترین رکن انتخاب فرش در دکوراسیون مینیمال چیست؟ فرش های مخصوص این محیط ها با طراحی هایی متفاوت از فرش های ایرانی متداول انتخاب می شوند. این فرش ها باید با طرح هایی ساده و رنگ های خنثی انتخاب شوند.

پرده های این سبک طراحی نیز از اصول اولیه طراحی دکوراسیون به شمار می روند. پرده های به کار رفته در این محیط ها نباید خیلی ضخیم باشند. بهتر است در این بخش از پرده های نازک و حریری استفاده کنید. به این ترتیب از ورزش باد و نور خورشید بهترین بهره بری را به عمل می آورید.

مهمترین مزایای استفاده از سبک طراحی مینیمال

دکوراسیون مینیمال با استفاده از اجزا و وسایلی خاص در محیط به کار برده می شود. این سبک طراحی برای حال و هوا و روحیه ما نیز تأثیر مثبتی به همراه می آورد. با استفاده از این سبک طراحی حال و هوای شما دگرگون شده و احساس آرامش بیشتری خواهید داشت.

در سبک دکوراسیون مینیمال خبری از ایجاد اضطراب و آشفتگی در افراد نخواهد بود و همین مسئله نوید مثبتی برای زندگی های پر دغدغه امروزی است. این سبک از جهات زیر برای محیط منزل ما مفید واقع می شود:

۱. ایجاد تنفس در فضا با استفاده از دکوراسیون مینیمال

دکوراسیون مینیمال برای رهایی از وسایل اضافی منزل به کار برده می شود. در صورتی که دور و اطراف ما همیشه شلوغ باشد، کمتر می توانیم تمرکز کنیم و این مسئله تنفس فضا را از بین می برد. مهمترین رکن دکوراسیون مینیمال نیز ایجاد آرامش و تنفس در محیط است.

این سبک دکوراسیون برای همه خانه ها از بزرگ گرفته تا خانه های کوچک قابل استفاده خواهد بود و سبب زیبایی طراحی در این محیط ها خواهد شد.

لوازم اساسی دکوراسیون مینیمال

۲. صرفه اقتصادی دکوراسیون مینیمال

دکوراسیون مینیمال نشیمن و سایر بخش های خانه از نظر مالی و هزینه ای نیز برای شما به صرفه خواهد بود. با استفاده از این سبک طراحی نتیجه مطلوبی از دکوراسیون محیط منزل خود به دست می آورید. این سبک دکوراسیون با وسایلی بسیار ساده و کاربردی طراحی می شود. به همین خاطر با انتخاب این سبک از شر خرید وسایل اضافی برای محیط منزل خود خلاص می شوید.

پیشنهاد ما برای مطالعه:  پارتیشن آکوستیک چیست؟ بررسی کاربرد، مزایا، ویژگی + نکات خرید و نصب

اگر می خواهید بدانید که دکوراسیون مینیمال یعنی چی، باید به همیشه مد بودن این سبک طراحی دقت داشته باشید که سبب افزایش مصارف آن در میان مردم امروز شده است. با استفاده از این سبک نیازی نیست به صورت دوره ای برای دکوراسیون محیط منزل خود هزینه کنید.

۳. کیفیت اجزا در مقابل کمیت

دکوراسیون مینیمال بر کیفیت بیشتر از کمیت تاکید دارد و همین مسئله نیز از مهمترین ویژگی ها و مزیت های آن به شمار می رود. در دکوراسیون مینیمال پذیرایی، شما باید اجزایی با کیفیت برای محیط منزل خود خریداری کنید که به نحو احسن از آن ها استفاده کرده و آرامش خیال خود را با استفاده از آن ها فراهم آورید.

به همین خاطر این سبک طراحی مورد توجه قرار گرفته است. در این سبک دیگر نیازی نیست که محیط منزل را با انبوهی از لوازم تزیینی پر کنید! به این ترتیب هم هزینه های شما کاهش می یابد و هم آرامش ذهنی بیشتری در فضای ساده و خلوت خانه خود خواهید داشت.

۴. سهولت در نگهداری

در صورتی که سبک دکوراسیون مینیمال را برای محیط منزل خود انتخاب کنید، به سادگی می توانید از تک تک اجزای به کار رفته در محیط نیز مراقبت کنید. از آن جا که همه بخش های این محیط به صورت ساده انتخاب می شوند، مراقبت از آن ها نیز بسیار ساده خواهد بود.

کم بودن وسایل در این محیط ها نیز در زمان و هزینه شما به شدت صرفه جویی کرده و سبب سادگی در نگهداری و حفظ کیفیت خواهد شد. در این سبک ها حتی نظافت روزانه و هفتگی محیط منزل نیز بسیار ساده انجام می شود و زمان کمی برای انجام آن صرف خواهد شد.

۵. کاهش فشارهای روانی

دکوراسیون مینیمال محیط منزل، فشارهای روانی شما را از بین می برد و سبب تخلیه روانی در محیط خواهد شد. تصور کنید، پس از یک روز پر مشغله به محیط منزل خود بازگردید و با سادگی و زیبایی این محیط رو به رو شوید.

مرتب بودن، نظم و ترتیب و ویژگی هایی نظیر آن، محیط منزل شما را به زیبایی می آراید. استفاده از بافت های طبیعی و نور مناسب در این محیط ها نیز حال و هوای شما را در زندگی ماشینی امروزی دگرگون می کند.

جمع بندی

دکوراسیون مینیمال در دنیای امروز به میزان قابل توجهی مورد توجه قرار گرفته است و همه اقشار جامعه در کشور ما از آن استقبال می کنند. سبک دکوراسیون مینیمال ایده های خلاقانه بسیاری را پیش روی مشتریان قرار می دهد که با استفاده از آن ها در نهایت سادگی و زیبایی محیط را دیزاین خواهید کرد.

هر یک از وسایل به کار رفته در این سبک ها نیز با طراحی ساده و شیک در اختیار مشتریان قرار می گیرند. این سبک سبب کاهش هزینه ها و بودجه مورد نیاز مردم برای خرید وسایل می شود. برای خرید انواع مبلمان اداری می توانید با وبسایت ساجیران همراه شوید.

سوالات متداول

قیمت مبلمان مخصوص به دکوراسیون مینیمال چگونه است؟

مبلمان های مینیمال باید به صورت کاملا ساده طراحی شوند؛ در نتیجه مبل هایی با طراحی های پیچیدهاصلا گزینه مناسبی برای این سبک نیست. همین موضوع سبب می شود که ساخت مبلمان مینیمال به صورت خاص طراحی شود. بنابراین با وجود این دلایل، هزینه خرید مبلمان مینیمال، بیشتر از مدل های عادی است.

مبلمان مینیمال اداری را از کجا بخریم؟

با توجه به این که مبلمان های مخصوص به اداره باید عملکرد و کارایی های خاصی داشته باشند، بنابراین بهتر است که از مراکز معتبر و تخصصی در زمینه تولید انواع مبلمان اداری مانند ساجیران خرید کنید. ساجیران یکی از تولیدی های معتبر در ایران است که انواع تجهیزات اداری را به شما ارائه می کند.

مزایا طراحی دکوراسیون اداری مینیمال چیست؟

طراحی دکوراسیون مینیمال برای فضای اداری سبب تمرکز و نظم بیشتر کارمندان می شود. همچنین به دلیل خلوت بودن فضا در این دکوراسیون، حس آرامش و راحتی برای افراد فراهم می شود.

از طرفی به دلیل استفاده از وسایل محدود، دکوراسیون مینیمال را می توانید برای فضاهای کوچک هم به کار بگیرید. همچنین یکی از مزیت های مهم دکور مینیمال، همه پسند بودن و هماهنگی با تمامی کسب و کارها است.

تفاوت دکوراسیون مینیمال با کلاسیک چیست؟

در دکوراسیون کلاسیک، استفاده از وسایل تزئینی و دکوری مختلف طبیعی است. این وسایل کاملا تجملی و پر زرق و برق هستند و جلوه ای جذاب را به محیط هدیه می دهند. همچنین مبلمان های کلاسیک اغلب از نوع استیل با پارچه ها و پایه های کار شده و طرح دار هستند.

در حالی که دکوراسیون مینیمال، از رنگ ها و وسایل کاملا ساده و خنثی بهره مند می شوند. هیچ گونه وسایل تجملاتی در آن دیده نمی شود و طراحی همه وسایل به صورت ساده است.

آیا دکوراسیون مینیمال تنها برای فضاهای خاصی اجرا می شود؟

به طور کلی شما می توانید دکوراسیون مینیمال را در قسمت های مختلف در خانه یا محل کار خود اجرا کنید؛ اما با توجه به این که فضای باز جزو اصول این دکوراسیون است، خانه هایی با پلان باز، بهترین مکان ها برای چیدمان مینیمال هستند.

منبع:

www.foyr.com

www.furnishandfinish.com

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

نظرات (۲)

 1. پرویز جعفری
  ۰۴-۰۸-۱۴۰۲

  aaaaliii bood

 2. سامان
  ۱۱-۱۱-۱۴۰۱

  از سبک دکوراسیون مینیمال راضی هستین کسی خریداری کرده من می خوام خریداری کنم اگر میشه نظراتتونو بهم بگین

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *