گالری ما

اطلاعات تماس

2 طراحی داخلی برای استارتاپ ها

در گذشته افراد برای چیدمان دفتر کار خود، از تجهیزات بسیار ساده و سنتی استفاده می کردند؛ اما در حال حاضر، اهمیت چیدمان فضاهای اداری بیشتر از قبل شده است. اگر شما به محل کارهای حرفه ای توجه کنید، حتما تجهیزات اداری بسیار لوکس و اکسسوری های جذاب و چشم نوازی را مشاهده می کنید. قطعا در کسب و کارهایی که بودجه زیادی برای شروع کار دارند، خرید تجهیزات بسیار مدرن و گران قیمت عادی است؛ اما آن دسته از استارتاپ هایی که سرمایه زیادی برای شروع کار خود ندارند، دغدغه زیادی برای خرید تجهیزات اداری ارزان قیمت دارند. از نظر بسیاری از افراد، چیدمان دکوراسیون اداری ارزان قیمت و در عین حال باکیفیت و زیبا، غیر ممکن به نظر می رسد؛ اما ما در این مطلب از وبسایت ساجیران به شما ثابت می کنیم که با کمترین هزینه هم می توانید بهترین طراحی داخلی را برای استارتاپ خود طراحی کنید.

تماس با ساجیران

آنچه در این مطلب می‌خوانید... نمایش

اهمیت دکوراسیون استارتاپ چیست؟

قطعا شما برای آن که کار خود را شروع کنید، ناخودآگاه باید دکوراسیون دفتر کار خود را طراحی کنید. شما می توانید این کار را با استفاده از وسایل ناهماهنگ و کاملا معمولی انجام دهید؛ اما باید بدانید که نوع چیدمان محل کار، تاثیر زیادی بر چهره حرفه ای برند دارد. شما با طراحی دکوراسیون جذاب، همزمان از مزایای مختلفی بهره مند می شوید که در ادامه هر کدام را معرفی می کنیم:

۱.تاثیر بر روحیه و بهره وری کارمندان

Test Render CLOCK2 005 طراحی داخلی برای استارتاپ ها

فرقی ندارد که شما استارتاپ کوچکی را اداره می کنید یا این که صاحب کسب و کار بزرگی هستید، چرا که با طراحی دکوراسیون جذاب، باعث بهبود یا کاهش میزان عملکرد و بهره وری کارکنان خود می شوید. افراد در محیط های به روز، انگیزه بیشتری برای کار کردن دارند و روحیه آن ها هم برای انجام وظایف خود بیشتر می شود.

پیشنهاد ما برای مطالعه:  رایج ترین اشتباهات در خرید مبلمان اداری

۲. تاثیر بر جذب مشتریان

این روزها که تاثیر زیبایی در میزان تصمیم گیری های افراد بیشتر از قبل شده است، باید به دکوراسیون اداری بیشتر توجه شود. زمانی که مشتری به محیط کار شما مراجعه می کند و دکوراسیون جذاب محل کار را مشاهده می کند، قطعا به حرفه ای بودن شما بیشتر پی می برد. از طرفی وقتی که مشتری توجه شما را به طراحی محل کار مشاهده می کند، بهتر می تواند برای خرید از مجموعه شما اعتماد کند.

۳. تاثیر در استفاده بهینه از فضا

در چیدمان قدیمی تر، اصولا میزان فضاهای بیهوده و بدون استفاده خیلی زیاد است؛ از همین رو اگر استارتاپ شما فضای کوچکی داشته باشد، شاید نتوانید استفاده کامل از محیط کار خود داشته باشید. این در حالی است که در طراحی دکوراسیون به سبک جدید، انواع دیوار کاذب و پارتیشن وجود دارد که به شما در استفاده بهینه از فضا کمک می کند. از طرفی اگر به صورت اصولی تجهیزات اداری خود را تهیه کنید، قطعا تناسب و هماهنگی آن ها با ابعاد محیط کار رعایت می شود. بر همین اساس اگر حتی شما در خانه هم استارتاپ خود را شروع کرده اید، به بهترین شکل از محیط استفاده می کنید.

چگونه بهترین و ارزان ترین دکوراسیون استارتاپ را اجرا کنیم؟

بعد از دانستن اهمیت طراحی دکوراسیون حرفه ای، شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه باید دکوراسیون استارتاپ را با قیمت مناسب طراحی کنیم؟ قطعا برای رسیدن به این هدف، باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید که در ادامه هر کدام از آن ها را معرفی می کنیم:

۱. فضای اداری خود را برای قرارگیری تجهیزات آماده کنید.

اگ فضای کاری شما اتاق های مختلفی دارد، احتمالا این موضوع برای شما آسان تر می شود؛ اما اگر فضای کوچکی برای شروع کار خود در دسترس دارید، باید در ابتدا فضای کاری کامندان را فراهم کنید. قطعا شما نمی توانید برای جداسازی قسمت های مختلف فضای کار خود خصوصا در مکان ها اجاره ای، از دیوارهای آجری استفاده کنید؛ اما برای آن که با کمترین هزینه دیوار جداکننده ایجاد کنید، پارتیشن اداری ارزان قیمتی را تهیه کنید. شما با نصب پارتیشن، می توانید حتی وایت برد شیشه ای را به آن متصل کنید و از به هم ریختگی فضای اتاق جلوگیری کنید.

۲. نورپردازی محیط را به صورت استاندارد رعایت کنید.

جالب است بدانید که شما با اجرای نورپردازی مناسب، می توانید به وسایل ارزان قیمت موجود در محیط کار مانند میز اداری خود جلوه زیادی بدهید. همچنین اگر محیط استارتاپی کوچکی در اختیار دارید، با استفاده از نورپردازی استاندارد می توانید آن را بزرگ تر جلوه دهید. پیشنهاد می کنیم که برای صرفه جویی در هزینه های خود و همچنین افزایش روحیه و انگیزه کارکنان در محیط کار، بیشتر از نور طبیعی استفاده کنید. بر همین اساس بهتر است که پرده های نازک و روشنی را برای محیط کار خود نصب کنید. البته در کنار نور طبیعی، با خرید لوسترهای ارزان قیمت و لامپ های ال ای دی، می توانید همزمان فضای روشنی داشته باشید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. از طرفی پیشنهاد می کنیم که هنگام خرید میز و صندلی اداری هم، بیشتر به سراغ رنگ های روشن تر بروید.

پیشنهاد ما برای مطالعه:  پرگولا چیست؟ ویژگی ها، کاربرد و انواع آن

۳. خرید میز و صندلی اداری

وجود انواع میز و صندلی مانند میز کارمندی در محیط کار، کاملا ضروری است و نمی توان آن ها را حذف کرد. زمانی که شما به فروشگاه های مختلف تجهیزات اداری مراجعه می کنید، قطعا مدل ها و قیمت های گوناگونی را مشاهده می کنید. اما برای آن که هزینه کمتری برای خرید آن ها پرداخت کنید، به دنبال مدرن های ساده و مدرن باشید. البته توجه کنید که نکته مهم برای خرید هر نوع میز و صندلی اداری، راحتی افراد است. فراموش نکنید که اگر نکات ارگونومی در ساخت صندلی رعایت نشده باشد، باعث ناراحتی کارکنان می شود. بنابراین به دنبال میز مدیریت و انواع صندلی های قابل تنظیم باشید. همچنین چیدمان صندلی ها هم در زیبایی محیط تاثیر زیادی دارد؛ از همین رو حتما به سایز و نحوه چینش آن ها هم توجه داشته باشید.

۴. بهترین رنگ مبلمان اداری را انتخاب کنید.

Test Render CLOCK2 008 طراحی داخلی برای استارتاپ ها

رنگ ها همیشه تاثیر مستقیمی بر نظر مخاطبان می گذارند؛ از همین رو باید در انتخاب رنگ مبلمان اداری هم دقت زیادی داشته باشید. توجه کنید که رنگ انتخابی انواع مبلمان و میز و صندلی اداری را بر اساس ماهیت کسب و کار خود انتخاب کنید. البته پیشنهاد می کنیم که رنگ های جذاب و شادی را برای استارتاپ انتخاب کنید تا انگیزه بیشتری به کارمندان خود بدهید. روانشناسی رنگ ها در انتخاب ترکیب رنگ مناسب دفتر کار بسیار کاربردی است؛ از همین رو با مشورت از افراد متخصص در این زمینه، بهترین رنگ را انتخاب کنید.

۵. مبلمان اداری مقرون به صرفه و جذابی را تهیه کنید.

وجود انواع مبل اداری برای نشستن کارکنان و مراجعه کنندگان، ضروری است؛ اما حتما نباید به دنبال مبلمان های خیلی گران قیمت باشید. در حال حاضر انواع مبلمان مدرن و کلاسیک ساده وجود دارد که می تواند شما را به هدف خود برساند. بنابراین باید به دنبال فروشگاه معتبری برای خرید مبلمان باشید تا در نهایت بهترین خرید را انجام دهید.

پیشنهاد ما برای مطالعه:  چه زمانی باید تعمیر مبلمان اداری را انجام دهیم؟

۶. اکسسوری های جذاب و ارزان قیمت را تهیه کنید.

حتما نباید برای خرید اکسسوری های مختلف هزینه های زیادی صرف کنید؛ چرا که گاهی از مواقع، وجود گلدان زیبا در محیط کار و چند تابلوی ساده و شیک هم به زیبایی بیشتر فضا کمک می کند.

بهترین و ارزان ترین تجهیزات اداری را از کجا تهیه کنیم؟

با توجه به قیمت های بالای فروشگاه های تجهیزات اداری، پیدا کردن تولیدی ارزان قیمت و باکیفیت به طور همزمان سخت است؛ اما ما در این قسمت، ساجیران را به عنوان تولیدکننده مستقیم انواع تجهیزات و اکسسوری های اداری مانند میز کار گروهی معرفی می کنیم. شما می توانید برای مشاهده محصولات مختلف این مجموعه به وبسایت ساجیران مراجعه کنید و با بررسی قیمت ها، خرید خود را انجام دهید.

جان کلام

این روزها که طراحی دکوراسیون اداری و خرید تجهیزات مربوط به ان مانند میز کارشناسی سخت شده است، دانستن نکات مهم در زمینه طراحی بهترین دکوراسیون اداری مهم است. بنابراین ما در این مطلب، وسایل ضروری مورد نیاز برای استارتاپ و راه های خرید مقرون به صرفه آن را معرفی کردیم؛ اما در صورت تمایل می توانید به وبسایت ساجیران مراجعه کنید و به طور کامل مشاوره دریافت کنید.

سوالات متداول

کدام یک از صندلی ها برای استارتاپ ضروری است؟

اگر می خواهید در تمامی قسمت ها صندلی مخصوص را خریداری کنید، باید صندلی مدیریتی، صندلی کارمندی، صندلی کارشناسی و صندلی کنفرانسی تهیه کنید.

کدام جنس های پاف مبل قیمت کمتری دارد؟

در بین مدل های مختلف پاف مبل، جنس های پارچه ای قیمت کمتری دارند.

کدام یک از انواع میزها برای استارتاپ ضروری هستند؟

در حال حاضر بهتر است که میزهای مختلفی مانند میز مدیریت، میز کارمندی، میز کارشناسی و میز کنفرانس را تهیه کنید؛ البته مهمترین آن ها، میز مدیریت و کارمندی است.

کدام یک از سبک های دکوراسیون ارزان قیمت تر است؟

شما می توانید محیط استارتاپی خود را به سبک های مختلفی از جمله مدرن، کلاسیک و مینیمال طراحی کنید؛ اما طراحی مدرن، ارزان قیمت تر از انواع دیگر است.

تجهیزات ارزان قیمت و باکیفیت اداری را از کجا تهیه کنیم؟

شما می توانید برای خرید انواع وسایل مربوط به اداره از جمله صندلی کنفرانسی، به وبسایت ساجیران مراجعه کنید.

منبع:

www.housebeautiful.com

www.foyr.com

امتیاز شما به این مقاله

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *